Dobar fudbal veceras-dobro finale.Opet preokret,opet dosta uzbudjenja i na kraju zasluzena pobeda Barse.Svaka im cast !
Inace ove sezone u LS smo gledali super fudbal,puno zanimljivih tekmi,puno dobrih igraca i poteza.Stvarno je ovo takmicenje bez premca najbolje na svetu.Drago mi je da je pobedio kreativan  fudbal,da je pobedio lep fudbal i da je dokazano da i pored taktickog spremanja utakmice i dobrog proracuna,zatvorene igre i ubijanja igre ipak pobedjuje otvoren i lep fudbal.I nadam se da ce odredjene ekipe koje igraju taj destruktivni fudbal,da dobro razmisle da li rade pravu stvar.Sledece sezone ocekujem jos bolje takmicenje i jos mnogo jakih i velikih tekmi...
A naravno ako bog da,da te tekme gledamo i na MARAKANI
;pljuga
___________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Barsin "JOGA BONITO" je pobedio  namigivanje

Не би било незаслужено да је Арсенал узео трофеј, имао је Анри лепу прилику за 2:0.

Ne znam da li ste primetili ali ove godine nije bilo nijedanput produzetaka u Ligi Sampiona?
To se bas retko dogadja.

Pazi posto nema nase Zvezde u LS,ja sam navijao za Barselonu tokom cele sezone.Uvek mi je ta Barsa bila dobra ekipa,onako otvorena,puno golova,jos od Romaria i Stoickova,pa Ronaldo i ekipa.Sad opet dobra ekipa,napadacka,puno akcija...Videlo se juce,zar ne?
Da,navijam za Barsu,al ovim igracima iz Arsenala svaka cast,sa 10 igraca sat vremena su odolevali Ronaldinju,Etou,Deku i co.Ajd sto su se branili,nego svaka kontra im je bila pola gola,ispravite me ako gresim!Finale do JAJAAAAA

Quote from: "Ludi Gavran"Pazi posto nema nase Zvezde u LS,ja sam navijao za Barselonu tokom cele sezone.Uvek mi je ta Barsa bila dobra ekipa,onako otvorena,puno golova,jos od Romaria i Stoickova,pa Ronaldo i ekipa.Sad opet dobra ekipa,napadacka,puno akcija...Videlo se juce,zar ne?
Da,navijam za Barsu,al ovim igracima iz Arsenala svaka cast,sa 10 igraca sat vremena su odolevali Ronaldinju,Etou,Deku i co.Ajd sto su se branili,nego svaka kontra im je bila pola gola,ispravite me ako gresim!Finale do JAJAAAAA
Nepravedno prosli Milan, na muljanje sudija i srecu prosli Celzi i Arsenal, ali dobro - znaju da plesu oko lopte pa su samim tim zasluzili da osvoje sampionat. :zbunjen

PS Arsenalu stvarno svaka cast - dokazali su da su bolji tim kada je 11 na 11.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Milos_cz"
Quote from: "Ludi Gavran"Pazi posto nema nase Zvezde u LS,ja sam navijao za Barselonu tokom cele sezone.Uvek mi je ta Barsa bila dobra ekipa,onako otvorena,puno golova,jos od Romaria i Stoickova,pa Ronaldo i ekipa.Sad opet dobra ekipa,napadacka,puno akcija...Videlo se juce,zar ne?
Da,navijam za Barsu,al ovim igracima iz Arsenala svaka cast,sa 10 igraca sat vremena su odolevali Ronaldinju,Etou,Deku i co.Ajd sto su se branili,nego svaka kontra im je bila pola gola,ispravite me ako gresim!Finale do JAJAAAAA
Nepravedno prosli Milan, na muljanje sudija i srecu prosli Celzi i Arsenal, ali dobro - znaju da plesu oko lopte pa su samim tim zasluzili da osvoje sampionat. :zbunjen

PS Arsenalu stvarno svaka cast - dokazali su da su bolji tim kada je 11 na 11.

Ti si stvarno neunishtiv! Po kakvim se ti faktorima vodis kad kazes da su nepravedno prosli Milan i NA SRECU prosli Chelzi i Arsenal. Ej bre Chelzi su dobili u gostima i vodili 1:0 na Nou Kampu do 90. minuta kada su iz nepostojeceg penala primili gol.  :batine

Значи, Арсенал је био бољи читавих 20% утакмице :zbunjen

И оставите се енглеза, умишљених џентлмена...
Поништен чист гол Барселони, Арсенал дао гол после непостојећег фаула, оно пренемагање по терену у стилу најгорих шпанских екипа све до момента кад им је одговарао резултат... :nene

Quote from: "Maj 25"
Quote from: "Milos_cz"
Quote from: "Ludi Gavran"Pazi posto nema nase Zvezde u LS,ja sam navijao za Barselonu tokom cele sezone.Uvek mi je ta Barsa bila dobra ekipa,onako otvorena,puno golova,jos od Romaria i Stoickova,pa Ronaldo i ekipa.Sad opet dobra ekipa,napadacka,puno akcija...Videlo se juce,zar ne?
Da,navijam za Barsu,al ovim igracima iz Arsenala svaka cast,sa 10 igraca sat vremena su odolevali Ronaldinju,Etou,Deku i co.Ajd sto su se branili,nego svaka kontra im je bila pola gola,ispravite me ako gresim!Finale do JAJAAAAA
Nepravedno prosli Milan, na muljanje sudija i srecu prosli Celzi i Arsenal, ali dobro - znaju da plesu oko lopte pa su samim tim zasluzili da osvoje sampionat. :zbunjen

PS Arsenalu stvarno svaka cast - dokazali su da su bolji tim kada je 11 na 11.

Ti si stvarno neunishtiv! Po kakvim se ti faktorima vodis kad kazes da su nepravedno prosli Milan i NA SRECU prosli Chelzi i Arsenal. Ej bre Chelzi su dobili u gostima i vodili 1:0 na Nou Kampu do 90. minuta kada su iz nepostojeceg penala primili gol.  :batine

Dobro de, malo sam mozda i preterao - Celzi me ne zanima, ali Milanu je ponisten CIST gol. A Arsenal je sjajno odigrao sa 10 igraca. cak je i sudija priznao da bi bilo bolje da je pustio prednost i dao zuti karton. Sreca za Barsu je u ovom slucaju ne najbolja odluka sudije (ne moze se reci greska) i glupost Lemana.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Ma daj tebi je sve sta bi bilo kad bi bilo. Da moja baba ima kurac bila bi deda.

Arsenal je dao gol iz situacije kada je Ebue isfolirao faul, Barsi je ponisten cist go, Eto je pogodio stativu u prvom poluvremenu a u drugom je Barsa svo vreme dominirala. Pored one shanse Anrija Arsenal nije imao josh dva normalna napada.

Pa kad su imali igrača manje celu utakmicu. Jel bi ti lako igrao, i to protiv barselone, finale lige sampiona sa igracem manje i klinackim sastavom ekipe, golmanom koji je branio 2 utakmice ove sezone, tek oporavljenim igračima, ogromnim pritiskom sa svih strana zbog loše sezone... Pa uporedite ta 2 sastava i pogledajte ko igra za Barsu a ko za Arsenal. Ebue klinja, Fabregas klinja, Flamini klinja, Hleb nešto izmedju, Van Persi klinja (dobro nije usao ali je bio na klupi) a u Barsi najbolji igrac sveta, afrike, južne amerike, iskusni likovi sa 10000000 utakmica u evropi, Deco koji je već osvojio, Larson sa više titula nego svi drugi zajedno... E zato je ARSENAL zaslužio da bude #1  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion
Ajd sad sutra se ne radi...

Onaj ko da više golova,taj je zaslužio-to je valjda i smisao fudbala.
Opet kažem,svaka čast Arsenalu,ali bolji je dao gol više i to je to.

Bez uvrede,zvučiš ko treneri talibana,kao,bili smo bolji,al' nam cigani zavukoše gol-pa brate ako si bolji-daj gol više-ili ga daj uopšte :D

Dobro je Milose, odmori malo, popij pivo... :flasa