После сјајне слике коју је постави Цасуал  :lol:  , вратио би мало озбиљности овој теми.

Постоји једна замимљивост у вези овог Светског првенства. На њему ће дебитовати чак 5 фудбалера који су оставили велики траг у европском фудбалу, али су имали ту несрећу да играју за слабије репрезентације које се до сада нису квалификовале за овако велика такмичења. Пре свега мислим на Андреја Шевченка (Украјина), а ту су и Дидије Дрогба (Обала слоноваче), Хери Кјуел (Аустралија), Семјуел Куфуор (Гана) и Двај Јорк (Тринидад и Тобаго). Од последње двојице се тешко може очекивати да направе чудо, јер је Куфуор дефанзивац, а Јорк има и превише година да би био способан за тако нешто. Насупрот њима, од прве тројице итекако може да се очекује да буду гладни доказивања на овако великом такмичењу и да експлодирају у правом смислу те речи. Ако они буду били на нивоу који се од њих очекује, не сумњам да свака од ове три репрезентације може направити чудо.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт


Quote from: "SerbianEagle"
QuoteRizikujem da ispadnem idiot, ali ZAŠTO MALER?

Ako si ti onda sam i ja jer nemam pojma zasto bi to bio maler? :zbunjen  :zbunjen

Agata Petkovic Maric je moj mali doprinos:)) (sram te bilo Casual, kopiras namigivanje ) , a maler je za mene jer mozda necu moci da gledam utakmicu zbog obaveza, zamislite koji bedak...gde bas u 3 da je zabodu, mater im..
..кажу да причам много...

Bilo je jace od mene  :D



Brazilian fans dance samba during a training session of Brazil's national soccer team at Thermoplan arena in Weggis, central Switzerland, Saturday, June 3, 2006.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Evo danas smo naguzili Austriju 6-0 a Petkov sin je dao gol :o  .

Rekoh ja da pičimo u finale :sampion
Ajd sad sutra se ne radi...

Quote from: "Manager"Evo danas smo naguzili Austriju 6-0 a Petkov sin je dao gol :o  .

Rekoh ja da pičimo u finale :sampion
Нагузили су репрезентацију Корушке састављену с коца и конопца,а колики су индијанци говори и чињеница да је татин син дао гол,тако да ја не бих био баш толики оптимиста,поготово што се налазимо у екстра тешкој групи и што имамо дилетанта од селектора(нема везе само са позивањем сина,већ уопште).
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Ne znam da li ste gledali na TV-u,kako se pripremaju gradovi domacini Svetkog Prvenstva i kako se pripremaju sela gde ce biti smestene reprezentacije.Uradjeno je veoma zanimljivo.Na primer,selo u kome se nalazi taj kamp gde ce boraviti nasi reprezentativci je potpuno obojeno nasim bojama i u znaku nase reprezentacije.Pri ulazku u selo,pise na nemackom dobrodosli,a ispod toga pise na srpskom isto to.Zatim prodaja nasih dresova i suvenira je na svakom koraku,ljudi iz tog sela nose nasa obelezja.U kafanama se sluzi nasa kuhinja,nisam siguran aki cak su i doveli kuvare iz Srbije da spremaju specijalitete.Puno je nasih ljudi tamo,kako turista tako i tamosnjih stanovnika.Celo selo je u znaku reprezentacije koja u tom mestu boravi...Takodje mesto gde je smestena reprezentacija Brazila je u znaku te reprezentacije.Celo mesto je u pesku,igra se fudbal na pesku.A karnevalska atmosfera je stalno prisutna.Cuje se samba itd...
E ljudi sta je fudbal,sta je Svetsko Prvenstvo,ceo svet je poludeo ;pljuga
___________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Quote from: "North_Side011"Ne znam da li ste gledali na TV-u,kako se pripremaju gradovi domacini Svetkog Prvenstva i kako se pripremaju sela gde ce biti smestene reprezentacije.Uradjeno je veoma zanimljivo.Na primer,selo u kome se nalazi taj kamp gde ce boraviti nasi reprezentativci je potpuno obojeno nasim bojama i u znaku nase reprezentacije.Pri ulazku u selo,pise na nemackom dobrodosli,a ispod toga pise na srpskom isto to.Zatim prodaja nasih dresova i suvenira je na svakom koraku,ljudi iz tog sela nose nasa obelezja.U kafanama se sluzi nasa kuhinja,nisam siguran aki cak su i doveli kuvare iz Srbije da spremaju specijalitete.Puno je nasih ljudi tamo,kako turista tako i tamosnjih stanovnika.Celo selo je u znaku reprezentacije koja u tom mestu boravi...Takodje mesto gde je smestena reprezentacija Brazila je u znaku te reprezentacije.Celo mesto je u pesku,igra se fudbal na pesku.A karnevalska atmosfera je stalno prisutna.Cuje se samba itd...
E ljudi sta je fudbal,sta je Svetsko Prvenstvo,ceo svet je poludeo ;pljuga
___________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...
Само се питам како онда изгледају села где су смештени Саудијска Арабија и Иран?
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Quote from: "100%anti crnobeli"
Quote from: "North_Side011"Ne znam da li ste gledali na TV-u,kako se pripremaju gradovi domacini Svetkog Prvenstva i kako se pripremaju sela gde ce biti smestene reprezentacije.Uradjeno je veoma zanimljivo.Na primer,selo u kome se nalazi taj kamp gde ce boraviti nasi reprezentativci je potpuno obojeno nasim bojama i u znaku nase reprezentacije.Pri ulazku u selo,pise na nemackom dobrodosli,a ispod toga pise na srpskom isto to.Zatim prodaja nasih dresova i suvenira je na svakom koraku,ljudi iz tog sela nose nasa obelezja.U kafanama se sluzi nasa kuhinja,nisam siguran aki cak su i doveli kuvare iz Srbije da spremaju specijalitete.Puno je nasih ljudi tamo,kako turista tako i tamosnjih stanovnika.Celo selo je u znaku reprezentacije koja u tom mestu boravi...Takodje mesto gde je smestena reprezentacija Brazila je u znaku te reprezentacije.Celo mesto je u pesku,igra se fudbal na pesku.A karnevalska atmosfera je stalno prisutna.Cuje se samba itd...
E ljudi sta je fudbal,sta je Svetsko Prvenstvo,ceo svet je poludeo ;pljuga
___________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...
Само се питам како онда изгледају села где су смештени Саудијска Арабија и Иран?
:rofl Bin Laden je proglasen za pocasnog predsednika. A Iranski predsednik je najavio da ce da dodje, ako se plasiraju u drugi krug.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

A sta mislite kako ce izgledati "srpsko selo" ako pocnu sluziti sljivovicu nasim turistima :flasa  :boks  :batine  ;pivo ???


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Навијачи :

- Аргентинци


- Пољаци


- Португалци


- Срби


- Мексиканци


- Јамајчани


- Немци


- На целом свету ми је све...Бразил, Бразил...


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Sin selektora Petkovica napustio nasu repku, zbog pritiska javnosti.

MA to je u ovom trenutnu bila glupost.  Posto cemo sad verovatno na svetsko prvenstvo ici sa 22 igraca. Posto fifa dozvoljava samo zamenu u slucaju povrede.

Quote from: "drenke"MA to je u ovom trenutnu bila glupost.  Posto cemo sad verovatno na svetsko prvenstvo ici sa 22 igraca. Posto fifa dozvoljava samo zamenu u slucaju povrede.
Zamislite sada da se Petkovic rasplace i da ostavku :finger , a da dodje neki trener stranac koji umesto nekog povredjenog, Kezmana npr., pozove Ramba... Eh, onda bi se i  isplatilo nadati se i kladiti se, ali ce se Fudbalski klan pobrinuti da se to ne desi dok su oni zivi, pa makar bili i zreli za staracki dom...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Kako je krenulo, plavi će da ispuše u grupi. Toliko afera u samo mesec dana, bog te ... Od raspada zemlje, fajta Kezmeta i Nemanje do dolaska i odlaska sina naslednika. Ukoliko prođemo kao Bugarska na EURO 2004., kriv će biti samo Petković, jer je kvario atmosferu pozivanjem sina i sličnim idejama.

@lucky_star
Za koga će Jamajčani navijati na ovom Svetskom prvenstvu? :D



Necu nista o Srbiji da pisem jer sam pristrastan i ostrascen (mislim da imamo budalu od trenera, a voleo bih ipak da se pokaze da gresim)..ali ja predvidjam za ovo prvenstvo tezak krah Brazila. Sve ide na to...Isfolirani su, od priprema su napravili lakrdiju, svi se ostre na njih, osim toga, nekako mi nije u skladu sa trendovima fudbala da jedna repka uzme 'dve za redom i cetri za redom finala'...Mislim da ce da se pozdrave pre polufinala sa prvenstvom. Pre svega ocekujem sramotu od fudbala od onog krmka nafuranog koji je proslo prvenstvo maznuo na svezinu...
..кажу да причам много...

Quote from: "Verbal Kint"Necu nista o Srbiji da pisem jer sam pristrastan i ostrascen (mislim da imamo budalu od trenera, a voleo bih ipak da se pokaze da gresim)..ali ja predvidjam za ovo prvenstvo tezak krah Brazila. Sve ide na to...Isfolirani su, od priprema su napravili lakrdiju, svi se ostre na njih, osim toga, nekako mi nije u skladu sa trendovima fudbala da jedna repka uzme 'dve za redom i cetri za redom finala'...Mislim da ce da se pozdrave pre polufinala sa prvenstvom. Pre svega ocekujem sramotu od fudbala od onog krmka nafuranog koji je proslo prvenstvo maznuo na svezinu...

Ma da bre,kada bih mogao stavio bih pare odmah na to da Brazil nece osvojiti prvenstvo.Gotovo sam 100% siguran u to,potpisujem.Jaki si su to stoji,ali mnogo se prasine diglo oko njih,i nece da osvoje prvenstvo garantujem. ;pljuga
___________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Против победе Бразила на овом СП-у је и традиција. На досадашњих 9 СП-а одржаних у Европи само је једном победила репрезентација која није са старог континента. То је учинио управо Бразил, али још давне 1958. у Шведској. Од тада је прошло 5 СП-а у Европи на којима су побеђивале европске репрезентације. Интересентан је и податак да ни једна европска репрезентација није освојила СП које се играло ван Европе, а било их је 8.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт