Da li neko zna kad se igra tekma sa zemunom.
ovi sampion i titula
nasa ZVEZDA JE OPET NAJBOLJA !!!

nedelja 29.08 u 19.30 casova
ekcija MG

Da li je to i definitivno posto dolazim iz podgorice.
ovi sampion i titula
nasa ZVEZDA JE OPET NAJBOLJA !!!

Definitivno.
RIGINAL FANS

?????? ?? ??? ??? ???? ??? ?? ???? ????????, ??? ???? ?????? ?? ????? ? ???? ?? ?? ?? ?????? ?? ?????????????? ????????????

???????!!!

Ulaz 100 dinara.
RIGINAL FANS

Resili da nam naplate 20 din. po primljenom golu.Sigruno nisu bili zadovoljni podrskom u Ajndhovenu  :finger .Umesto jos da nam posluze i besplatno vopi i za dz ulaz oni ovako...eee  :nene .
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Mislio sam da ovo nikada necu reci..al' ovo su reci jednog mog matorog rodjaka: 'Dok god bude budala koje im idu na stadion oni ce naplacivati'..on je to govorio misleci na mene, a ja to sad kazem vama. Mene Marakana nece videti dok je Dzaja & Prodaja Crew na celu kluba.

Nista licno samo moj stav.
zbeglica sa oaza foruma

Quote from: "Boba"Mislio sam da ovo nikada necu reci..al' ovo su reci jednog mog matorog rodjaka: 'Dok god bude budala koje im idu na stadion oni ce naplacivati'..on je to govorio misleci na mene, a ja to sad kazem vama. Mene Marakana nece videti dok je Dzaja & Prodaja Crew na celu kluba.

Nista licno samo moj stav.
Danas svi koji mogu moraju pod obavezno da odu na maru,pod obavezno.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Quote from: "Modrichha"
Quote from: "Boba"Mislio sam da ovo nikada necu reci..al' ovo su reci jednog mog matorog rodjaka: 'Dok god bude budala koje im idu na stadion oni ce naplacivati'..on je to govorio misleci na mene, a ja to sad kazem vama. Mene Marakana nece videti dok je Dzaja & Prodaja Crew na celu kluba.

Nista licno samo moj stav.
Danas svi koji mogu moraju pod obavezno da odu na maru,pod obavezno.
Sto imas dojavu da ce biti sranja sa upravom aaa? :rofl  :rofl  :rofl  :rofl
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Pobedismo sa 1:0, valjda je Pantelic bio strelac samo ne znam sa kim je igrao u napadu posto je Zigic povredjen, a Purke bolestan...
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Igrao je sa nekim Lecicem,jos jedan iz plejade mladih nada i deo tima za buducnost.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Kizo ima li kakav video ili fotka?
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Quote from: "Modrichha"Kizo ima li kakav video ili fotka?

Bice, poslacu Kizi u toku dana da okaci...

Inace, ja sam na tekmu otisao, izmedju ostalog, da vidim hoce li biti i jedne reci upucene Dzajki i voljenoj upravi.. Naravno, nije je ni bilo. Ni mene kao ni Bobu Sever nece videti neko duze vreme...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

da li slucajno postoji snimak pesme 'i volim te zvezdo oooo da' ...sto se pevalo pred kraj tekme sa zemunom?
..opet traze Radovana brata,
al' zakucashe na pogreshna vrata...

Nema, rikla mi je baterija. Najverovatnije ce biti snimljena iduci put.

Quote from: "Stef"da li slucajno postoji snimak pesme 'i volim te zvezdo oooo da' ...sto se pevalo pred kraj tekme sa zemunom?
Pesma je do jaja, svidja mi se, ne secam se da je pevana ranije, jedino ako je bas stara pesma...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "KizaLion"Nema, rikla mi je baterija. Najverovatnije ce biti snimljena iduci put.

bas steta,mnogo je lepo zvucala.


Quote from: "Nesha_cb"Pesma je do jaja, svidja mi se, ne secam se da je pevana ranije, jedino ako je bas stara pesma....

meni je poznata melodija(iako sada ne mogu da je se setim;-) ),ali pesme se ne secam.
..opet traze Radovana brata,
al' zakucashe na pogreshna vrata...

????? ?? ?????? ? ??..
..? ?????? ????? ?? ??..

We love you, Red star, we do..
..oh Red Star, we love you..





????? ?? ????? ''100 ??????''..

Predlog sa "snimatelje pesama":

Snimajte pesme od pocetka do kraja. I ako je moguce snimajte sto vise pesama koje se redje pevaju (npr. "I onda kad gubis ti", "We love you RS", "Ooo mi uvek pevamo"...itd). Naravno na manjim tekmama.

Moze i video ;pljuga
gt; > > ШИД < < <