Jbg,kriza identiteta. :rofl  :D

A sto se tice Vukse Fukse,5.oktobra ti isti navijaci su bili heroji!!Sad su odjednom divljaci koje treba unistiti i izbaciti sa stadiona.Bruka!!
Ja se ne secam da je bilo dobro navijanje na mecu protiv spanije?Oni ono zovu spektaklom ?Cujem da je i bila super koreofrafija na tom mecu.:) :rofl Strasno!
Nego cigani sutra svi na Marakanu da pokazemo da nas niko ne moze da spreci da pokazemo da smo NAJBOLJI navijaci u zemlji,a i sire!!Samo dobrom podrskom,dobrom pesmom mozemo pomoci nasem timu.Ne smemo da dozvolimo da bude velikih padova u navijanju kao sto se desavalo do sad.Ne smemo da dozvolimo misevima da nas nadglasaju na NASEM stadionu!!DELIJE NE DAJTE SE SUTRA I PAMET U GLAVU!!

GROBARI MISEVI PAZITE GDE GAZITE!!
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Quote from: "SamoSrbija"Na osnovu cega mislis da sam grobar ?
maloumni pederu!

На основу свега!
Смрдиш на километар.
Конкретно што се твог текста тиче Инђија ти је већ рекао (ако ниси глодар, разумећеш та је хтео да ти каже  :finger )

Ево још пар разлога зашто те треба бановати.

Quote from: "SamoSrbija"Ljudima treba da se objasni da ne treba zvizdati igracima partizana.
:lol:
Quote from: "SamoSrbija"
Trebalo bi namerno praviti incidente zbog ovih glupih pandura

јес, ти ћеш да нам кажеш...
Да се разумемо на овом форуму има регистрованих гробара који су остављали готивне постове и нико никада није ни помишљао да их банује само зато што су глодари.   :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Vreme,radni dan,zabranjena koreo(bar je juce tako bilo),sve ko za k....ali nema veze,kad ja znam da sam zaspao sinoc u 3 a ustao u 8,ne mogu da spavam i sad samo cekam da mi fon zazvoni prvi put i onda sve pocinje

Ispred revije, milion zandara. Rigorozna kontrola. S obzirom da je ovo kup tekma, zvezda je formalno domacin, ali pare idu po pola zvezdi i partizanu.

Danas sam kolima prolazio pored Marakane oko 13:30,siptara je bilo na sve strane,po parkovima,coskovima,virili su i iza bandera,iz zardinjera,ulaza,prolaza,tako da je i bilo za ocekivati da skoro niko ne dodje na utakmicu.
Takodje sam kod svlacionica video igrace koji se setkaju po bulevaru  prema pumpi :o ,u opustenom fazonu.Svirnuh tri puta a bandera je otpozdravio :rofl .

Sve u svemu tuzan derbi,mada je pobeda slatka kao i uvek.

Ako je "Bojkot" autentican,podrzavam ga na svim frontovima,dosta je bilo...

С обзиром жандари нису дали да се унесе кореографија, и што су заставе узете, да су ухапшене Делије и то без икаквог доброг разлога,  (зато што су изашли наши плакати да се карте не купују), ишчупано озвучење, и због свега тога смо бојкотовали утакмицу. И тада крећу прозивке...

"Јебо вас дерби, овакав јебо вас дерби!", "Ово је енглеска киша" (алудирајући на изјаве Вуксановића да ће ово бити Енглеска за годину дана), "Пикси педеру, напуши се северу!", "Ти ниси звездина звезда!", "Жена ти је курва Драгане", "Спаси српски спорт и уби се, Слободане...", "Ово је Слобино време, Слобино време...", "Жандари, министри, дерби сте уништили...", као и хит "Убио си Пикси Булата... Булата..."... и у отприлике 30-том минуту крећемо са "Ајмо кући" и напуштамо Север.

Сви они који су остали да гледају утакмицу на Северу су ПИЧКЕ. Јер они нису дошли због Делија, него да гледају утакмицу, а зна се да Север није позориште!

---------------
Е сад нешто што није извештај...

Не знам колико је битно, али и Гробари су имали истакнуту паролу ФССЦГ - МАФИЈА! (Иначе пароле су биле забрањене за унос). Дакле и они су подржали акцију.

Derbi navijaci... ovi sto su ostali da gledaju tekmu... jebem li ih u usta posrana. Pa jebemu mater lepo je stajalo obavestenje, da se karte ne kupuju, a ovi slepci kupovali. Umesto da udju svi koji su imali propusnice, i nema veze sa 1000 ljudi bi opet sve isprozivali i svi bi otisli na kraju i na severu ne bi ostao ni 1 covek.

derbi navijaci, alealestine, vikendasi, simpatizeri. nije ni cudo kad je 5 ljudi rasteralo njih 300.

samo mi je malo bedak picke se spustile dole da uzmu dresove na kraju utakmice.

Quote from: "KizaLion"Derbi navijaci... ovi sto su ostali da gledaju tekmu... jebem li ih u usta posrana.

Tolko o jedinstvu severa!!!!!!!!!!! Jebem vas ne u usta nego u sve vama sveto (posto vam sever ocigledno nije) picke shmekerske.......
eks, kazu ljudi, da je mnogo vazan
Da je to osecaj lep i mnogo snazan
I da biram izmedju grobara i Klaudije Sifer
Jebao bi prvog pa makar im'o triper

QuoteС обзиром жандари нису дали да се унесе кореографија, и што су заставе узете, да су ухапшене Делије и то без икаквог доброг разлога, (зато што су изашли наши плакати да се карте не купују), ишчупано озвучење, и због свега тога смо бојкотовали утакмицу. И тада крећу прозивке...

To za hapsenje sam cuo preko studia B,no nadam se da su pusteni...

Plakate sam video na TV-u mada nisam bio siguran dal' su autenticne,sada znam :D

Alealestina ce uvek biti kao i simpatizera,mada im je mesto na zapadu...

U svakom slucaju derbi vise ne postoji,nego nije mi jasno kako narod ne razume da je policija svojim prisustvom pokretac svih sranja na utakmicama :zbunjen

I jos nesto,ima onih koji nisu bili obavesteni jer koliko se meni cini odluka o bojkotu je pala na dan utakmice,tako da su "gosti' iz unutrasnjosti koji su potegli da dodju bili u situaciji da biraju izmedju bojkota i gledanja utakmice...

Nadam se da ce finale proteci pred praznim stadionom...

E nema sta da dodam!

da imam pa bre neznam dal ste videli al onaj kreten (Ko kad je sa planine siso)ppoceo da se skida i pokazuje bulju grobarima mislim to stvarno neprilici nama!!!!!

onda 2 lika koja su sisla do sipke dok smo svi stojali gore oni zakacili neku najgoru zastavu i poceli da umisljaju da su vodje i prozivali narod da doce da navija ma bezveze :bes

Quote from: "bojan"
Quote

Nadam se da ce finale proteci pred praznim stadionom...

da li neko zna oceli ovi zabraniti unosenje korea,baklja,barjaka i na finalu kupa???
Ako dozvole onda bi bas voleo da sever bude pun !i da se pokaze da je ZVEZDA ZIVOT!
naravno pod uslovom da ovi zandari ne prave opet sranja kao ona sranja danas(hapsenje delija,zabranjivanje da se unose baklje,koreo,...)

videcemo ali ono bojkotovanje danas je bila super stvar !

zamislite posle tekme ovi su se ovi pravili vazni kako na ovaj derbi nije bio niko povredjen ?!pa kako da bude povredjen kad su svi skoro bojkotovali tekmu!

i jos nesto:a nisu se mozda setili da uhapse one koji pred izbore lepe politicke plakate svugde po srbiji???ako vec  hapse delije koji lepe plakate i to samo oko mare(kolko sma ja ukapirao).


p0zdrav svima ! :)

Nije me dugo bilo na ovom forumu, ali to je krajnje nebitno.
Nas desetak je došlo na tekmu i tek tada saznajemo da se bojkotuje tekma. Ulazimo na stadion i sve već gore opisano, nemogu da vam opišem koliko sam se lepo osećao kada smo medju prvima izašli sa stadiona. Osećao sam se kao da smo pobedili sa 3:0!!!
Neznam zaista šta bih mogao da napišem osim:
JEBO VAS DERBI, OVAKAV, JEBO VASE DERBI...... :megafon

POZDRAV ZA SVE PRAVE DELIJE KOJI SU NAPUSTILI STADION KRAJEM PRVOG POLUVREMENA!!

bilo bi dobro,za sledecu tekmu,da se zna da li je bojkot ili ne,da ne dolazimo mi sa strane,kao danas
..opet traze Radovana brata,
al' zakucashe na pogreshna vrata...

Kako su na jugu bile izbacene parole,pa cak i zastave cinimi se vracar i the company???
Svako dete zna.... DA SU VAM VODJE SVE MURIJA
ve prolazi ZVEZDA traje!

Sta reci posle svega vidjenog i dozivljenog danas... Bojkot je isuvise kratka a istovremeno dovoljno jaka rec za ono sto je bilo vrhunac svih dogadjanja... Kao sto znate, zandari, ministar, pixi, svi su najavljivali hapsenja, zatvore, lomljenje glava i ostalo ukoliko neko samo pokusa da mrdne na tribini... Nisu nam dali da unesemo koreografiju, zastave... I sta su dobili? Dobili su najjadniji i najbedniji derbi u istoriji... A podseticu, duel vecitih se odigrava 60 godina...

Moje danasnje vidjenje derbija ce se verovatno razlikovati od svih dosadasnjih jer sam tribinu a kasnije i tekmu posmatrao sa staze...

Nazalost danas je bio radni dan, skola, fax, pa se na stadion dolazilo uglavnom spontano bez okupljanja... I ja sam bio na poslu, pa sam iskoristio 20-tak minuta da skocim po akreditaciju za photo jer sam u dogovoru sa Kizom odlucio da budem na stazi i eto napravim i po neku fotku... U reviji frka, pripreme, ali i prica o bojkotu koju sam priznajem prvi put cuo jutros, ali rekoh sebi, ma ne verujem... Brdo odstampanih papira i pocinje lepljenje istih na kojima je pisalo: ne kupujte karte za sever, BOJKOT, Delije Sever... E to je vec ozbiljna prica,ali sam ipak odlucio da snimim sever i u takvom izdanju... Vracam se i kasnije na poslu dobijam informacije o upadu inspektora u reviju i hapsenju nekih vidjenijih likova koji su kasnije ipak pusteni... Drugar je bio u zgradi i kaze da je bila luda jurnjava tamo...

Atmosfera ispred stadiona 15-tak minuta pred tekmu jako smorna, kisa, brdo neraspolozenih faca... Neki cak nisu ni ulazili, jer su ispostovali to da se ne kupuju karte a drugima je frka bilo da daju 300 kinti pa da izadju posle 10 minuta... Nas dvojica sa kamerom i foto aparatom ulazimo na stazu i prvi shok, zapad i istok mozda 35% popunjenosti, jug extra prazan, mada se kasnije popunio do nekih 40 %, a sever nikad gora poseta kad se igra derbi... Mozda 50% popunjenosti, a usput nema nijedne zastave, transparenta i sl.  Groblje je imalo par zastava, ali totalno nebitnih, navodno su se i oni odlucili za bojkot... U svakom slucaju, tekma pocinje i s obzirom na brojnost krece dosta glasno raspevavanje sa par prozivki za grobare,a kada se povelo navijanje sa sipke  krece arsenal prozivki za gore pomenute unistitelje srpskog fudbala i derbija kao institucije... Jebo vas derbi, ovakav, jebo vas derbi ; pixi pederu napusi se severu ; zena ti je kurva dragane; spasi srpski sport i ubi se slobodane; ovo je engleska kisa; ti nisi zvezdina zvezda... Sever u transu, jer su svi slozni po ovom pitanju, a posebno kad je palo napusavnaje pixia... U sto volimo da napusavamo svoje, mislim zasluzio je, al nekako je draze kad znas da je nekad bio nash...Izgleda... I grobari razvijaju interesantan transparent, fsscg=mafija... Zaboravili su da stave = partizan = placeni navijaci... Obrazlozicu i zasto... zamislite na jugu se pojavile grobarske vodje koje su bile glavni organizatori navijanja za reprezentaciju i glavni lizaci pixijeve guze u tom periodu... A inace tih par likova slabo dolaze na tekme u poslednje vreme, ali danas su "slucajno" dosli...

Nazalost, sto se tice mojih fotki, realno nije se ni imalo sta slikati, tih par koje budete videli to je ono najinteresantnije... Oko 35-og minuta veca grupa ljudi krece napolje i peva se ajmo kuci bre... Akcija bi bila vrlo uspesna da se neki broj od 500-700 ljudi nije odlucio da ipak ostane unutra... Nisu pomogli brojni apeli, ali sta ces, razumem bilo je tu likova ovakvih i onakvih koji su ipak dosli samo da gledaju tekmu... Uostalom i ovako smo rekli svoje i napravili bojkot uspesnim... Groblje je nastavilo sa pesmom iako su i oni nameravali da izadju ali kad su videli priliku da nas jednom u zivotu nadjacaju ostali su na jugu...Prvi gol je pao jos dok su svi bili na stadionu ali iskreno nije bilo nekog preteranog radovanja...

Drugo poluvreme – smor... Posto sam tada bio vise skoncentrisan na igru, mogu reci obostrana katastrofa... Medjutim i onakva nikakva Zvezda dade jos jedan gol i eto finala kupa...

Na polovini drugog poluvremena onaj preostali deo ljudi na severu se malo trgnuo i pocela je ekstra glasna pesma... Lagano su se ljudi spustili dole na ogradu i krece nadglasavanje brojnijeg juga i Zvezdina na momente bolja igra... E onda scena za anale... Mislim to je vise prica o tim ljudima koji su ostali... Pojavljuje se troje ljudi koji rasteruju sve sa ograde i opominju da nema navijanja, a ovih po mojoj proceni tristotinak "navijaca" bezi kao stampedo... Ko da je uslo petsto kornjaca... Pred kraj tekme pada i drugi gol, radost za one koji su ostali, i tuga za praznu Marakanu... Igraci deluju zadovoljno, bacani su dresovi na sever, ali nazalost dobise ih ljudi koji to verovatno nisu zasluzili....

U povratku kuci prosto nisam znao sta da mislim, iako je Zvezda pobedila, osecao sam se kao da je u najmanju ruku bilo 0:3... Malo sam se izlecio kada se u kraju okupila standardna ekipa i kad se za stolovima punim piva zaorila pesma ale Zvezda je danas pobedila...

p.s. ne mozete da verujete koliko nas pandura snima, kamere zumiraju sve i svakoga na severu... Izjava jednog od likova iz obezbedjenja, citiram:"Prosli put su zandari namerno blago reagovali da bi danas moglo da bude ovako..."
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Da li ste videli Zigic posle postignutog gola skida dres a ispod majca na kojoj pise"derbi je sa navijacima".Ima i slika na tribini.
Stvarno me je odusevio!
ve prolazi ZVEZDA traje!

Quote from: "FEAR NOVI SAD"Da li ste videli Zigic posle postignutog gola skida dres a ispod majca na kojoj pise"derbi je sa navijacima".

http://www.novosti.co.yu/images/content/fotodana/2005/maj/1205.jpg

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

MOZE LI NEKO DA MI KAZE JER OVO NORMALNO?!
OVAKO MINISTAR OCENJUJE DERBI:

inistru se svideo derbi
12.05.2005 10:30

Republički ministar prosvete i sporta, Slobodan Vuksanović, ocenio je atmosferu na derbiju kao - fenomenalnu.

Derbi?....

- Atmosfera je bila fenomenalna, što samo još jednom pokazuje da kada država svoj deo posla obavi onako kako treba, ne može da bude propusta. Loše vreme je malo pokvarilo kvalitet fudbala ali on u načelu nije sbio loš, rekao je ministar za "Ekipu" posle utakmice u kojoj je Crvena Zvezda pred nešto više od 8.000 gledalaca savladala Partizan sa 2:0 i plasirala se u finale Kupa


haha pa ovde mozes samo da se smejes !nista drugo ! :zbunjen

a ono za Zigica SVAKA MU CAST !

nije se toliko mnogo pricalo i pisalo u javnosti o tom natpisu ali ja mislim stvarno da je SUPER !

Quote from: "Stef"bilo bi dobro,za sledecu tekmu,da se zna da li je bojkot ili ne,da ne dolazimo mi sa strane,kao danas
Mislim da bi ovo bilo u redu barem da nas neko cimne na pp.

KIZO mislim da nije fer tako da pricas o onima ko koji su ostali.Zamisli ti da dodjes iz Vranja,Leskovca ili nekog drugog mesta koje je udaljeno od Bg najmanje 300,400 km. dal ti nebi bilo glupo da das neznam ni ja koliko para,prevalis koliki put i na kraju k...c, sto sam dosao.
P.S. mislim postavi se malo i u njehovoj situaciji