Quote from: "Nesha_cb"Gledam snimak koreografije sa TV-a, bas extra, bez komentara koliko lepo izgleda, lepo je biti deo danasnje slike severa... Napisao sam na delije.net, napisacu i ovde, bitno je da nas je danas bilo preko 1500 iako je radni dan, da nismo izgubili nadu i da zelimo trofej... Navijanje se lako uvezba, ali se brojnost tesko povecava.. Ostaje nam samo da u sledecu subotu protiv zete dodjemo na marakanu u jos vecem broju, da se ponovi slika iz prosle sezone...


мислим да је Неша у праву, бројност се тешко добија, навијање је најмањи проблем. Оно ипак умногоме зависи од тога што људи гледају утакмицу, и нервирају, јер играмо много лоше. Али биће боље, ваљда. Иначе, бројност, корео...све на месту.

Иначе,  ухапшена су два лика, један је пуштен уз новчану казну, а за другог незнам.

Quote from: "radomir"
Quote from: "Godra"Do jaja slike, ali ih smanjite. Sad mi je krivo sto nisam bio, ali jebi ga, stvarno nisam mogao...

уу, незнаш шта си пропустио!

Joooooooj, jebem ti šljaku čoveče...  :lol:  :lol:  :lol:

Svaka čast za koreo i sve prateće, još jednom smo dokazali da smo najbolji. A što se tiče tekme, veliki timovi i kad ne igraju dobro pobeđuju... :D  Nadam se da će ih ovaj trijumf vratiti u život, a bitno je da ih pesma delija nosi do pobede.

Nije, nije gotovo...  :sampion



Quote from: "Shomy"
исправка: прво полувреме заставе су се виделе а тек су у 2 полувремену прекривене па до краја утакмице.

у праву си, нешто ми је мозак стао.

Quote from: "radomir"Иначе,  ухапшена су два лика, један је пуштен уз новчану казну, а за другог незнам.

Dok sam čekao u redu za ulazak na tribinu, video sam kako inspektor dovodi nekog mlađeg lika do kornjača i u ruci drži mali dimnjak. Nisu ga nešto mnogo cimali. Čini mi se da su ga zapisali i odveli u stanicu. Samo ne znam kako je pao, jer nije uhvaćen na ulazu...

Evo da ne duzim,iznad svih mojih ocekivanja brojnost,a navijanje,pa valjda ce biti bolje. Jebiga neda mi se opet pisati. Poz

Quote from: "fcrs32"
Quote from: "radomir"Иначе,  ухапшена су два лика, један је пуштен уз новчану казну, а за другог незнам.

Dok sam čekao u redu za ulazak na tribinu, video sam kako inspektor dovodi nekog mlađeg lika do kornjača i u ruci drži mali dimnjak. Nisu ga nešto mnogo cimali. Čini mi se da su ga zapisali i odveli u stanicu. Samo ne znam kako je pao, jer nije uhvaćen na ulazu...
Lik je provaljen od strane murije u civilu,pre utakmice,dok je stekovao dimnjak.Nije se nadao da ce da budu na tom mestu i ...Oprez za ubuduce.Drugi lik je je takodje trebao da bude sinoc uz novcanu kaznu pusten.

Svuda grmi okolo nasa pesma ponovo sve je gotovo sve je pijano i nasa ZVEZDA PRVA PONOVO!
Ekipa iz Smed. Palanke
A CELOM SVETU
SAMO CRVENA ZVEZDA

Mislim da je koreogfrafija bila do jaja ali mi imamo debile u ekipi.Navijanje solidno a moglo je i bolje ,jer nas je bilo mnogo BU se potrudio za koreo sve usvemu OK ;pivo

odlicna koreografija do jaja  ;pljuga  me vas je gledao preko tv stvarno do jaja ali igra losa ali ipak smo stigli do golaaaaa
prva je zvezda   :finger  pusite ga grobari !!!!!!!
VEZDA

Sta je sa video zapisom?
ve prolazi ZVEZDA traje!

Quote from: "BDelija"prva je zvezda   :finger  pusite ga grobari !!!!!!!

Ne pali se mnogo, iskuliraj, grobovi imaju dva meča manje...
Mada imam osećaj da će im Borac otkinuti bod. Daj Bože! :D



E ajde ne baxuzirajte vise sa tim predosecanjima.  :D
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Quote from: "Red Squad Podgorica"
Quote from: "Godra"
I stavi neku sliku gde se vide zastave, pre parole.
i ja bih zamolio, izuzetno mi je potreban jedan detalj sa slike gdje se vide zastave  :)

Ја сам сконто заставу Пг екипе ако њу тражиш била је при крају ограде............није лоша неки лик је ваљда у средини горе пише ред скуад а доле подгорица црвеним словима.............јако пуно застава што је за похвалу пун курац људи лепа корео леп дан једва победишмо а мене цео дан јебо стомак од глупог бурека са кромпиром....................да нисмо победили ко зна шта би било.................

Evo jos slika sa karaburme.                                                                                                                                                                                                    http://www.imageweb.info/photo/9Wh86812.jpg                                                                                                    http://www.imageweb.info/photo/HTg86958.jpg                                                                                                     http://www.imageweb.info/photo/SLP87018.jpg

(kad su slike ogromne ostavi samo link! kiza)

Quote from: "Red Squad Podgorica"
i ja bih zamolio, izuzetno mi je potreban jedan detalj sa slike gdje se vide zastave  :)
Pogledaj na fotkama sto ih je Co2 postavio.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Mozda se vide na video fajlu? :D