Quote from: "radomir"???????, ?? ????? ?????? ?????????(?????? ?? ?? ?????), ?? ?????? ?????? ??? ????????? ????? ?? ??????(????? ????!), ?? ???????? ????????, ??? ?????? ???? ??????? ?????????(????????? ?? ????????? ????? ?? ??????!), ? ?? ?????, ??? ??? ?? ????? ????? ??? ?????? ?? ????????? ??? ?????? ?????! ??? ????? ??? ????? ?????????? ???? ??????? ????????? ?? ????????? ????????? ?? ??????? 3000?? ?? ????????1
Skandinavci,Rusi i ostali sa slicnom klimom ne mogu biti domacini u decembru,to je UEFA vec odredila.
oo drunk to xxxx

Zaista bi bilo ekstra gostovanje na Olimpiku, a veliki izazov bi bio i otici Besiktasu u goste. No, posto nam tim iz prvog sesira dolazi u goste, i to pred punim tribinama, igracki bih voleo da to bude AZ jer bismo sa njima mogli da se nosimo, a navijacki svakako Roma jer bi napunila Marakanu, mada tesko da bi romanisti dosli, sto kaze Radomir. Za prvu utakmicu pred praznim tribinama idealan je Grashopers, a kao domacin iz petog sesira najbolje bi nam legao Liteks Lovech ili Rapid Bukurest. Za kraj, cenim da bi super gostovanja bila protiv Bazela ili PAOK-a.
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Verujte mi da su nam sanse za prolaz iste dobili najjace ili najslabije pa zbog toga ja prizeljkujem navijacki atraktivne protivnike.

Kuci bez publike-ko god.

Gosti-Marsej,Paok,Bazel

Kuci-Roma,Besiktas

Gosti-Dinamo B,Litex

Znaci bas bih voleo:
Grashopers,Marsej,Roma,Dinamo,Crvena Zvezda

Quote from: "radomir"??? ????? ??? ????? ?????????? ???? ??????? ????????? ?? ????????? ????????? ?? ??????? 3000?? ?? ????????1

?????, ???? ???? (20. ???????) ? ????? ???? (3. ????????) ??? ?? ????????. ????? ???? ?? ???? 24. ???????? ? ???? ?? ???? ??? ? ???????? ?? ??? ?? ??????? ?? ????????? ???? ?????????. ?????????? ?? ????? "??????"  :D
???????, ?? ??????????? ????????? ? ???????? ??????? ?? ??????? ?? ?? ?????? ?? ??? ????????? ??????? ???. ??????? ?? ??? ????? ?????? ? ????????. ??????? ????, ??? ?? ?? ?????, ????? ?? ???? ???????????? ?????. ?? ?? ?? ????? ?????????  ;pljuga
???? ???? (14. ??? 15. ????????) ?? ??? ????? ?????????. ???? ????? ????????? ? ???????? ??? ?????? ?? ?? ???? ?????????????? ???? ? ?????? (????? ? ???????), ?????? ?? ? ???? ????? ???? ???? ???? ?? ???.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

A vdim niko ne spominje vitoriu gimaraes... Zamislite da se jos jednom ide u portugal... Strasno!!! Mislim, ne znam pricace momci koji su bili, ali i to bi bila jedna od destinacija koje bi mogle da se preskoce...

U svakom slucaju sto blize i sto toplije bi bilo ok, ali ko god da se nadje sa nama u grupi, nema mnogo izbora za nas... Odavno smo rekli: sa Zvezdom i na Marsu ako treba... I treba biti realan i ne ocekivati previse od fudbalera, za nas je bitno da se navijacki maximalno pokazemo, dugo nas nije bilo na evro sceni u kontinuitetu, pa ako nas posluzi malo sreca i uz malo znanja eto Delija i posle zime na evropskim stadionima...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Mislim da bi Turci dosli i to bar 1000-2000 navijaca.
Ako dobijemo Romu takodje ocekujem da dodju,jer uvek sam Laziale smatrao pickama a Romaniste dobrom tribinom ali i solidnom fight ekpom.
Laziali nisu dosli do sada u Beograd a imali su priliku dva puta,jednom kod nas,a mi se dobro  kotiramo u ovom nasem svetu ;pljuga  tako da ocekujem potvrdu mog misljenja i prizeljkujem Romu ili Besiktas.
Ali pazite-Bazel!
Stadion bi bio nas i jos bi moglo da bude zanimljivo sa ovim njihovima.

I sto kaze Lucky-Rumunija.Pa da nas iz Beograda ode par hiljada.

Delije-lep osecaj kad se igraju grupe!!!
Pa sednes i planiras gostovanja...Hvala Boze!

Quote from: "Indjija"Mislim da bi Turci dosli i to bar 1000-2000 navijaca.
Ako dobijemo Romu takodje ocekujem da dodju,jer uvek sam Laziale smatrao pickama a Romaniste dobrom tribinom ali i solidnom fight ekpom.
Laziali nisu dosli do sada u Beograd a imali su priliku dva puta,jednom kod nas,a mi se dobro  kotiramo u ovom nasem svetu ;pljuga  tako da ocekujem potvrdu mog misljenja i prizeljkujem Romu ili Besiktas.
Ali pazite-Bazel!
Stadion bi bio nas i jos bi moglo da bude zanimljivo sa ovim njihovima.

I sto kaze Lucky-Rumunija.Pa da nas iz Beograda ode par hiljada.

Delije-lep osecaj kad se igraju grupe!!!
Pa sednes i planiras gostovanja...Hvala Boze!

Bazel i sukob sa njihovom ekipom bi konacno pokazao Evropi ko smo! Bilo bi bas zanimljivo.

a sta taj bazel ima neku zajebanu ekipu?!

Quote from: "jagodanbg"a sta taj bazel ima neku zajebanu ekipu?!

Ma jok,samo se oblace lepo :D

Quote from: "negativac"
Quote from: "jagodanbg"a sta taj bazel ima neku zajebanu ekipu?!

Ma jok,samo se oblace lepo :D
Uze mi recenicu iz usta :D .
Inace ja bih voleo da izvucemo  Grashopers(pre bi Steaua ali jaka su ekipa(u fudbalu :D )) kod kuce,zatim  Rapid ili Dinamo Bukurest u gostima,pa onda Romu na Mari,i najzad po meni najzanimljivije gostovanje u SLOUNU.
Znaci ovako:Grashopers-kod kuce,Rapid-gostovanje,Roma-kod kuce,i nakraju PAOK gostovanje.
Pozdrav
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Nemogu da verujem da postoje ljudi koji nisu culi za Bande Basel. Sto se Romanista tice, na njih zaboravite, oni nece doci u Beograd. Kad nisu u Split, nece ni ovamo.

Quote from: "KizaLion"Nemogu da verujem da postoje ljudi koji nisu culi za Bande Basel. Sto se Romanista tice, na njih zaboravite, oni nece doci u Beograd. Kad nisu u Split, nece ni ovamo.

????? ?? ?? ????????.

A bilo ih je malo u Skoplju,protiv Vardara prosle,pretprosle godine...

Jebote,ne mogu da docekam utorak...
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

??? ?????, ?? ?? ?????? ?? ???????? ??????? ? ???????, ???? ?? ???? ???? ???? ???? ?? ??????!  
Capo ?? ?? ?????? ? ????? ?? ??????? ????????? ? ?????? ?? ????? ??????...??????, ?? ?? ???? ??????.  :finger

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Negje sam procitao da je Liga UEFA neprofitabilno takmicenje.Zna li neko sta o tome?
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

Nema premija za ulazak u grupe, nema dodatnih para za osvojene bodove i date golove i takve stvari... UEFA se trenutno prema tom takmicenju ophodi isto kako se ophodila kada je bio kup sistem. Od sledece godine menjaju to pa ce biti premija za sve i svasta, ali naravno u mnogo manjoj meri u odnosu na LS...

Znaci klub ce da zaradjuje pare od prodaje ulaznica,prava na prenose i sta jos?Naravno da ce igraci imati veliku sansu da se afirmisu i podignu svoju cjenu na marketu.
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

Quote from: "radomir"
Quote from: "KizaLion"Nemogu da verujem da postoje ljudi koji nisu culi za Bande Basel. Sto se Romanista tice, na njih zaboravite, oni nece doci u Beograd. Kad nisu u Split, nece ni ovamo.

????? ?? ?? ????????.


oko 26.ih je bilo...

Palermo bi bio izazov,nesto drugacije...

Marsej bi bio najjci,ili Solun...

eventualno jos CSKA Moskva...


ostalo manje-vise turisticko...
S

?? ???????? ?? ?????? ??? ?????? ??? ??? ? ????? ??????.

?? ???????? ? ??????, ?? ?? ??? ??? ????????? ?? ?????????????... namigivanje

???????!!!