Pomagajte ljudi! Oce li biti prenos na nekom satelitskom kanalu?(RTS,RTCG ili mozda pink?)
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Pronasao sam, sam, da ce biti basket u 17h na TV Crnoj Gori(satelitu), a odbojka sa Vosom u 18h na RTS (sat.).
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Milos_cz"Pronasao sam, sam, da ce biti basket u 17h na TV Crnoj Gori(satelitu), a odbojka sa Vosom u 18h na RTS (sat.).

Ja mislim da je u pitanju mec sa Smederevom :zbunjen
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Jesu oni zasluzeno pobedili (jer mi prakticno igramo bez centra), ali sudjenje je katastrofalno. 3 igraca sibaju Rakocevica, ne sudi se faul, dripac ga drzi za ruku, on mu je sklanja, pa namerna Rakocu. To su mu svirali i protiv Cibone. Izlazimo iz bonusa posle 3 minuta u svakoj cetvrtini. Nikome ne sude kao nama. Ni smo domacini ni u Pioniru.

Mada, mislim da smo jaci, jer smo bez 3 bitna igraca celu tekmu bili egal.

I jos nesto. Dozet nikad nece postati neki igrac jer on igra 2 utakmice a 5 sledecih izgleda totalno izgubljen. SAm na sutu on promasuje.

Navijanje odlicno, ali pritisak sa tribina nije rezultirao pobedom.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Evo i tri slike. Utakmica nista posebno, navijanje vodi D. dosta dobro i na kraju malo decko iz Goblinsa u svemu navijanje standardno. Utakmica nije bila nesto preterano zanimljiva, malo sam se smorio. Malo je bio prozivan Mirko Talijan, zabarska zastava je opet donesena, kao i propracena pesmom. Slovenci su prozivani sa  "Homoseksualci", kao i novina "Slovenci, jel nas cujete... vi ste picke najvece" (ranije je bila praksa sa Hrvatima i Glodarima), dakle novina. :megafon

www.delije-caffe.co.yu/kiza/olimpija/1.jpg
www.delije-caffe.co.yu/kiza/olimpija/2.jpg
www.delije-caffe.co.yu/kiza/olimpija/sarpata.jpg

More,Kizo daj ti slike sa fudbala...
...i da ponovim ono sto sam vec rekao
                    JEB'O VAS BASKET!
RIGINAL FANS

I ja htedoh da kazem, daj o fudbalu - jebes basket vec je smorio.

Jeste, bio je sa Smederevom (3:0 za nas  :) ). Pojima nemam gde sam video da je sa Vojvodinom...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Da, Capocrimi, upravu si. Bio sam ga procitao, ali sam to prevideo posle, jer me je vise zanimalo ima li, i na kom kanalu, tekme.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Sa fudbala ima samo 2 slike, jedna nase tribine koja vec stoji na naslovnoj i sada ovde - Cete iz Cacka.


Ovo su vise "trojke" nego cete, a "trojke" su Kizo sta?

Iako mi se Frimen dopada mislim da je vreme da umesto njega dovedemo nekog igraca na 3. ili 5. A tekma smor ne znam zasto valjda je takav dan. Je..ga valjda ce biti bolje sutra. I basket nije smorio sada smo samo u fazonu Rosenborga i 1. mesto na tabeli u prvenstvu ali lecicemo rane opet na basketu i na kraju kada dodje vreme za titule bice jako besno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;pljuga  ;pivo

Quote from: "UltrasLondon"Ovo su vise "trojke" nego cete, a "trojke" su Kizo sta?

To pitaj dinamovca on ce ti reci :)

Ako se ne varam osnovne diverzantske jedinice  :rofl

kizo baci jos koje slike sa basketa...
..opet traze Radovana brata,
al' zakucashe na pogreshna vrata...