Ja priželjkujem da se uz prenos WC 2006 na RTS-u vrate na komentatorske pozicije "bardovi" sportskog novinarstva-jedan Milojko Pantić i poeta Zvonko Mihajlovski i da samo oni rade prenose i to ZAJEDNO dok ne kolabiraju,takođe bih voleo da vidim i "specijale" pre i posle utakmice (do kasno u noć) sa "zanimljivim" gostima (poželjno je da loču u studiju i da zveckaju flašama),kao i Velikog Mastora Miljana Miljanića da pre svakog meča evocira uspomene sa "safarija" po nama dalekim i prijateljskim zemljama...
Ne zajebavam se -mislim da bi to bilo do jaja.

MA NE INTERESUJE ME GDE,KO PRENOSI,KOJI SU KOMENTATORI,DA LI CE BITI REKLAMA ILI NECE,BITNO JE DA SE GLEDA FUDBAL.BAS SAM SE BIO ZABRINUO,AKO JE OVO KONACNA ODLUKA-BAR ZNAMO GDE GLEDAMO,A ONI NEK SE SVADJAJU KO JE TREBAO DA PRENOSI,A KO NE...
GLEDAMO FUDBAL TO JE BITNO :ruke  :ruke  :ruke  

_________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Al kako reklame znaju da upropaste tekmu na tv-u,to je strasno....nadam se da ce biti na snazi onaj zakon od EP u Portugalu,pa ce se iskljuciti reklame za vreme tekmi.

Reci,kako je glupa ona od Vajferta,na rts2,dok prenose Italijane?!
Padne gol,krece usporeni snimak....i jebeni cepovi prekriju sve!

Retardi... :boks
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Quote from: "R.S.K."Reci,kako je glupa ona od Vajferta,na rts2,dok prenose Italijane?!
Padne gol,krece usporeni snimak....i jebeni cepovi prekriju sve!

Retardi... :boks

Majke mi, pravi retardi.