?????? ???? ??????? ?????? ???????? ??????? ? ??????????? ?????????? ???????, ??????? ?? ??? ????? ? ?????????.
???? ?????? ???? ??????? ??????????? ? ?????? ?????? ????????, ??????????? ??? ???????!
??????? ????? : ?????? ??????????, ??????? ? ?????? ???????? ????????? ??????? ? ????? ?????????? ????? ?????? ?? ?????????, ???? ????????? ??????????? ????????? ?????? ?????? Caffe-?, ????? ?? ?? ??? ?????? ??????? ?? ?? ???????? ?? ???????? ???????.

????? ??????: ??? ???? ???? ? ?????, ? ?????? ?????, ??? ????? ??????? ?? ????????? ?????? ??? ??????? ?? ??? ?????:

????? ??????? ?? ??????? ??????? ???????? "? ?? ????? ??? ?????" - ?? ?? ?? ?????? ??????????? ???? ?? ?????? ???????? ?????? ?????? ??? ?????? ????? ????? ???????!

? ?? ????? ?? ?????? ? ????? ??? ??????? ??????? :

1) ???? ??????? - ???, ???? ? ?? ?? ??????
2) ????? ??????? - ??? ?? ??????
3) ????? ??????? - 3 ??-? ?? ??????


?????? ??? ????? ?????? ?? ?????? webmaster@delije-caffe.co.yu

??????!

Jel Sam vec dobio neku od tri nagrada Kizo? :D
S

?? ???? ?? ?? ??????

??? ???? ?? ?? ????? ???????? ?????? ?? ?? ??????????

??? , ?? ????? ???????? , ????? ??? ????.

Jel caffe incijator akcije,ili je ovo globalna akcija celog severa u organizaciji vodecih grupa?Stvarno je super ideja,i bice stvarno super videti na pocetku drugog dela prvenstva nove barjake u kombinaciji sa starim,jos samo da se pojave ljudi koji ce mahati sa njima i bice jos bolja slika nego proslog proleca  :ruke .Eh da me je bog stvorio malo kreativnijeg pa da se i ja ukljucim u akciju,ovako cu samo posmatrati sa strane i davati podrsku  :D .
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org


Quote from: "REDMAN"Evo za drugove forumase :rofl
http://img171.exs.cx/img171/5619/19ss.jpg
Ti ili nisi shvatio ozbiljno ovaj konkurs, ili ne znam sta je u pitanju... ajde nas postedite ovakvih ideja...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!


Tako je Nesho. Zajebite forum boys i te fore oko foruma. Dajte nesto konkretno. Londonci uveli Sofronija u zivot ima ga na zastavama. Konkretno on je uzet iz pesme "ide grobar ulicom". Mislim da tu ima jos dosta ideja.

Ako neko ima neke ideje neka crta.

Samo bih razjasnio. Inicijator ove akcije je ovaj sajt. Naravno pojedinci  koji se bave izradom ovakvih barjaka su upoznati sa mojom akcijom. Ove polusezone napravljena su 10 novih barjaka koji su vec vidjeni u galeriji.

Ja dajem nagrade dabi se ljudi vise angazovali, da bi ideje bile prosledjene pravim ljudima koji se bave crtanjem, da bi sever izgledao mnogo bolje, da bi uvek bilo nesto novo i lepo za oko. Mislim da nema veceg stimulansa za autora da se njegov rad pojavi na motkama. Naravno crtez mora da zavredjuje paznju.

super ideja dobices od mene nekoliko predloga

POZDRAV  :ruke

Sta ako vi objavite nase radove, pre toga da su barjaci izradjeni, a neki navijaci iz druge tribine kopiraju iste?

Quote from: "LukaLoko"Sta ako vi objavite nase radove, pre toga da su barjaci izradjeni, a neki navijaci iz druge tribine kopiraju iste?

a ?? ??? ?????? ?? ?? ???? (????) ????? ????? ??? ???????
:rofl



Ko nas da kopira?

Stiglo je par radova ali cu postaviti sve radove kad se zavrsi konkurs do kraja. Evo sada jedan rad  kao stimulans:

ZASTAVA NA DVE MOTKE

http://www.delije-caffe.net/razno/konkurs/vitez.jpg

Originalno i efektno.

Imam i ja par predloga:

Po onoj pesmi: Po zimi... moze da se nacrta kako pada sneg iznad marakane a najverniji stoje.

Za grobare ima fora: Braon konj sa crveno belim sedlom jebe zebru.


Ako crni konj jebe zebru nece se bas provaliti... braon je nekako upecatljivije  :) A mozemo da stavimo nosoroga  :D

Quote from: "KizaLion"Ako crni konj jebe zebru nece se bas provaliti... braon je nekako upecatljivije  :) A mozemo da stavimo nosoroga  :D

A sta je sa BELIM konjem,oni su izumrli ili...? namigivanje
S

Quote from: "KizaLion"
Za grobare ima fora: Braon konj sa crveno belim sedlom jebe zebru.

Moze i beli Yeti, sa crveno-belim salom oko vrata, sedi na gomili mrtvih pingvina i cirka vops!  :D
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Zajebite Grobare u ovom konkursu, licno mislim da bi trebali njih da se okanemo i da napravimo nesto za Sever i Delije, a ne tamo neke miseve da reklamiramo i da im dizemo cenu.