да те обрадујем игра се у неделју у 2

Quote from: "STELLA ROSA"да те обрадујем игра се у неделју у 2
:ruke  Хвала краљу, видимо се.... :ruke

QuoteУтакмица трећег кола Меридијан Супер лиге, Хајдук - Црвена звезда, одиграће се 28 новембра од 13 часова...
Куп меч са Напретком 15. децембра.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

QuoteФудбалски клуб Црвена звезда позива навијаче да у што већем броју дођу на утакмицу у недељу од 16 часова и 30 минут против Напретка и поново направе сјајну атмосферу. Улаз на стадион биће бесплатан.

:zbunjen

Јебо луд збуњеног

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "UrbanBaby"
QuoteФудбалски клуб Црвена звезда позива навијаче да у што већем броју дођу на утакмицу у недељу од 16 часова и 30 минут против Напретка и поново направе сјајну атмосферу. Улаз на стадион биће бесплатан.

:zbunjen

Јебо луд збуњеног
Што?

бејби замало да одеш у кулу,
шалим се, кула је 28. новембра, а напредак 28. октобра

јел зна неко тачно време одигравања утакмице у лучанима сад у среду? хитно ми је!!!!

Quote from: "sezione ruma"јел зна неко тачно време одигравања утакмице у лучанима сад у среду? хитно ми је!!!!

За сад у 14h, видећемо да л' ће бити неких промена...
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

13 30 ja mislim
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

24. новембра играмо са Хајдуком из Куле. Симпатично је то што по плану играмо 28. новембра одложено коло, гостовање у Кули. Кад играмо са Болтоном? У трећем или четвртом колу лиге Уефа?

Са Болтоном у четвртом а 3 коло смо слободни...

Јел зна неко када играмо са кулом на Маракани? Требало је у суботу да се игра али читам сад у новинама да је репрезентација одложена за суботу...
Па јел зна неко тачно?

Не зна се још тачно, коло је одложено због репрезентације, е сад за кад ће га одложити..Једна варијанта им је за 28.11. али онда улазе у проблем јер поново морају да одлажу наше гостовање Хајдуку, а друга варијанта је 1.12. да се игра то коло. Е сад кад ће они то да извећају...

Одложено коло се игра 01.12-ог. , а заостала утакмица са Кулом игра се 28.11-ог.

QuoteУколико све буде по плану, 17. коло, које је требало да се одигра као последње у 2007. години, играло би се у 2008. Коначан распоред биће познат у понедељак, после консултација комесара за такмичење Бранислава Делића са клубовима.
Quote12.12. војводина - Црвена Звезда (15.30)
А ово би значило да се гостовање у новом саду помера за пролећни део...

вероватно ће се играти у првенству како је требало јер су најавили да ако изгубимо од пољака или финци не победе португалце нема сврхе да се игра против казахстана!

Ипак ће се играти утакмица са Казахстаном тако да је прва следећа првенствена у Кули 28-ог. Највероватније ће се последње коло ове сезоне (ми гостујемо у Новом Саду) померити за пролеће.
..baklje gore, pesma cigana...

јел зна неко када се игра утакмица у новом саду??
северна армија!

значи следећа текма у среду против Борца?знали неко у колико сати?