Надам се да ће време бити лепо па да дође бар 3-4 сома људи на Север.

СВИ СВИ СВИ!!! У стилу познате пароле са почетка 90-их... Нема изговора за сутрашњи дан... И не само да испратимо играче како треба него и наше другаре који путују у Стразбур да их бодре и одведу до победе која толико много значи!!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Што Ана воли да каже - ОКО ВРАТА ШАЛ, У СТОМАКУ ПИВО... СВИ НА СТАДИОН, ТАМО ЈЕ СВЕ ЖИВО...!
Сутра палимо, субота је, јес да је мало незгодно време ( сатница ), али нема везе, ја палим раније са посла 100%, мада сам много далеко од Маре :) - целих 350 метара... хехехехе...
Е, у суботу да грмимо ону:

ЈА САМ ГОДИНЕ ПРОВЕО СА ТОБОМ
ТЕБИ ДАО СВЕ, ЗА ТЕБЕ ЖИВЕО
САД САМ ОПЕТ ТУ И БИЋУ УВЕК С ТОБОМ
ВЕЧНО ОСТАЋЕШ ТИ У СРЦУ МОМ...

У среду је ова песма до јаја звучала!!!

Ајмо сви...
НЕМОЈ ДА ВАС ЈЕ СРАМОТА ИЛИ НЕШТО!  namigivanje
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Добро дошао назад на форум Тигре, много смо јачи са тобом  ;pivo

Vala stvarno,konacno  :D .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Eeeee, ево браћо ја сад из 'драме', па овако припит уместо да кунтам, ја на кафе да видим ша има... :)
ХВАЛА КИЗО, БОЉЕ ВАС НАШО!

Ђе си Ђапе, царееее? Ево брате одслужих и ту војску, па поново међ' своје...!

А данас против мртвих куљана зна се:

БОГ НАМ ПОМОГО И НИКО НАМ НИШТА НЕ МОГО!!! :sampion
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Нисам компетентан за целокупну оцену данашњих дешавања јер дођох на друго полувреме тек, али... Затекао сам песму, пуцање петарди, бакље, димове који су зажутели целу трибину и гласну песму из копа који је бројао неких 1000-1500 људи и на овако хладном времену... И наравно 3-1 на семафору за Боже здравља и среће јуначке, будуће шампионе... До краја убедљива победа од 4-1, стандардан репертоар песама и задњих двадесетак минура у једном даху и без престанка се пева Ја сам године провео са тобом... Стварно је феноменално звучало... Онако топло обучен осетио сам језу по рукама у једном моменту... Е да се свака песма пева тако... Где би нам био крај... Ни небо не би била граница... Уз песму спорадично упаљено много бакљи што је давало додатну инекцију, а подижу се и шалови те све изгледа феноменално у тих двадесетак минута... Утакмица се завршава а песма не стаје... Играчи прилазе да поздраве трибину на крају и лагано крећемо кућама а песма и даље не стаје скоро до аутокоманде...

Надам се да је данашња подршка улила екипи самопоуздање пред стразбур и ето остаје да се надамо победи која нам обезбеђује пролеће...

СРЕЋНО СВИМА КОЈИ ПУТУЈУ У СТРАЗБУР И ДАЈ БОЖЕ ДА СЕ ФУДБАЛСКИ И НАВИЈАЧКИ ТАМО ПОКАЖЕМО МАКСИМАЛНО ДОБРО  ПА ДА НА ПРОЛЕЋЕ ДЕЛИЈЕ ПОНОВО ОСВАЈАЈУ ЕВРОПУ!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Zadnjih 10-15 minuta je stvarno bilo perfektno  :ruke
A i do tad, samo za nijansu slabije.
Sve u svemu odlicno izdanje, nadam se da ce dovoljno motivisati one mucenike pa da dobijemo taj Strazbur.

Прво полувреме, навијање је у почетку  било помало траљаво и неозбиљно, затим Вођа рекао нешто... и онда је навијање било одлично!

Друго полувреме, све си рекао, мада си заборавио да су играчи ушли у тунел, после 20 секунди изашли, навијање све јаче и јаче...

Било је јако хладно време.
Да је барем било топлије вероватно би било више људи, мада је добро и овако, ко је прави доћи ће.

Видео запис димњаде са текме:

www.delije-caffe.co.yu/video/hk-dimnjada.avi
Трајање 25 секунди, величина 3,65 МB

Quote from: "Majka Mara"
ovo nije slika sa danasnje utakmice, vec sa zete, ali su je izgleda greskom stavili na sajt.. danas je bilo mnogo vise dimova nego baklji, kao i 3 velika barjaka!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "KizaLion"затим Вођа рекао нешто... и онда је навијање било одлично!

Navijači su se probudili nakon petardi, reklo bi se.
Kizo, hoće li biti slika?
Nadam se da nisi opet nešto eksperimentisao sa video zapisom, kao prošli put.
:zbunjen

Fora je da se zapisi brzo skinu i da na njima ima šta da se vidi. Po takvim zapisima se Caffe proslavio a onda si ti počeo nešto da eksperimentišeš.   :D
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!


Снимљен је видео запис, али није сликано, ту је Буки. Биће његових слика увече. Немогу ја и да снимам и да сликам, имам само 2 руке а не 4!


Quote from: "Johnny Blaze"Dobar je video.
Ne znam.
Meni video zapisi sa ovog linka http://www.delije-caffe.co.yu/multimedija.php svi rade i brzo se skidaju jer su oko 1mb.
Ovaj poslednji i onaj posle rome mi nesto ne rade kako treba a izgubim puno vremena dok ih skinem. Baš me to nervira. U čemu je fora?
:zbunjen
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

ЈА САМ ГОДИНЕ ПРОВЕО СА ТОБОМ
ТЕБИ ДАО СВЕ, ЗА ТЕБЕ ЖИВЕО
САД САМ ОПЕТ ТУ И БИЋУ УВЕК С ТОБОМ
ВЕЧНО ОСТАЋЕШ ТИ У СРЦУ МОМ...

EEEEEEEEEEEEEEEEeeeeeeej! ОБРАРТИ ПАЖЊУ!!!


Па да почнем од краја текме...
Значи које падање у транс последњих десетак минута!!!
КО ЈЕ БИО - ЗНА ШТА ПРИЧАМ!!!

С обзиром да је Звезда повела јако јако рано ( први минут ) почело се

сасвим солидним навијањем.
Коп је ( стандардно ) формиран од срење шипке па на горе, водило се са

разгласа, тако да су били испуњени сви услови за МНОГО боље навијање,

него што је то стварно било.
Мислим, јесте да је било хладно, посмрзавали смо се ко пичке, али то не

може да буде оправдање.
АКО ВАМ ЈЕ ХЛАДНО - ОСТАНИТЕ КУЋИ! Недопустиво је онако лоше навијање

током ( скоро ) целог првог полувремена.
У другом пол. на почетку бакљада & димови, тако да није могло да се дише

првих пар минута другог пол. ( барем ми који смо били до шипке ), тада се

пева "пуне трибине", затим следи разноврстан репертоар ( па чак и "због

ње сам се родио" )...
Другом половином другог пол. поново форсирамо горе поменуту песму која

има ДО ЈАЈА мелодију, а и текст наравно! ( СВАКА ДАЛА ОНОМ КО ЈЕ СМИСЛИО

)
Е, онда долази последњих десетак мин. које горе поменух!
П*** пада у транс, оставља микрофон, подиже шал и горила у ритму целог

севера!
Стварно није ни било потребно да држи микрофон, није било потребно, јер

је север певао без паузе и у константном тону, екстра је звучало.
А најјачи је крај утакмице, не престаје се са песмом, играчи после

одласка у тунел поново излазе на терен да би нас поздравили...
Надамо се да смо их испратили уз јасну поруку шта од њих очекујемо у

Француској!
Са истом песмом север наставља и док се излазило са истог, а Богами и

испред стадиона...
О дешавањима на терену не треба пуно трошити речи.
Звезда је повела, Хајдук изједначио, а онда - ћао здраво и коначних 4:1

за НАШУ ЗВЕЗДУ ЦРВЕНУ...

Толико од Веље...
Поздрав свима! namigivanje
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Bilo je sigurno 2000 ljudi. U jedan sektor staje nesto vise od 1000,a nas je bilo dva solidno puna.

Ok, RSFC me je vec ispravio na naslovnoj... Vrlo je zajebano odrediti tacan broj ljudi na severu, u kopu, uopste na stadionu ako se to radi odokativno... Oslanjam se na dugogodisnje iskustvo,na jacinu pevanja i na osnovu toga spomenem cifru ljudi koji su bili... Htedoh da kazem i 2000 odmah, ali reko' necu da preterujem...

Na samom severu je bilo i jos mozda 400-500 ljudi vise ali kad bi i oni ucestvovali u desavanjima to bi bilo extra... Ali izgleda moramo da se pomirimo sa tim  da ce takvih uvek biti jer nemaju para za druge tribine, ali vole Zvezdu i jedini nacin na koji to umeju da pokazu je prisustvo na stadionu, poneki aplauz itd...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

^jos samo kad ne bi krenuli (neki) da izlaze 10 minuta prije kraja.
Ono je stvarno ruzno izgledalo.