у које паре да се кладимо да узимамо титулу?

Quote from: "Djape_BBrdo"Да ли може неко да постави датуме за одигравање свих пет финалних утакмица?

Распоред одигравања финалних утакмица

17. јун: партизан – Црвена звезда, (18 сати)
19. јун: Црвена звезда – партизан, (20 сати)
22. јун: партизан – Црвена звезда, (21 сат)

Евентуалне "мајсторице":
24. јун: Црвена звезда – партизан, (21 сат)
27. јун: партизан – Црвена звезда, (20 сати)

Quote from: "rukometas_bg"у које паре да се кладимо да узимамо титулу?

Узели смо је у рукомету, не знам шта хоћеш да кажеш ...  :D



Quote from: "rukometas_bg"у које паре да се кладимо да узимамо титулу?
А у шта би се ти кладио? У кило бурека?  :D
Кад би направили брејк у првој, онда би имали реалне шансе.

Пре свега да захвалим оној групи људи која је данас била у дворани и показала да нема тих grobara и тог савеза који може да нас онемогући да гледамо нашу Звезду...

А друго, свака част момцима на пруженој игри, јесте победили су сами себе, али будимо реални рецимо да је то њихов максимум, понове ли га у уторрак уз нас ће одвалити partizane...

И још једна ствар, треба ли и ми да мало шибамо судије по свлачионицама??!  Прво, онај криминалац и bosanski сељак се уопште више не спомиње и како време пролази сви заборављају и неће га ни казнити, а друго овом дебелом идиоту се све више и више сељачења дозвољава... Онакав притисак на судије нисам никада видео... И онако тенденциозно и безобразно суђење такође... Три техничке нама а њима само једна јер је и слеп видео да је мали шабан Величковић набо Гуровића... А толико недосуђених намерних и техничких па то је срамота... Огорчен сам јер сам гледао и анализирао текму као ретко када, обично будем у центру збивања...

А навијање grobara није за коментар јер они дефинитивно немају ни једну своју песму, све песме су нам украли и прерадили... Јад беда и туга српске навијачке сцене...

Толико, а у уторак наравно сви у Пионир!!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Брате са овом игром вечерас би пао и Реал,а камоли мишеви.Не можеш против судија па то ти је...Мука ми је да сваке године гледам исто,али остаје нада да ће се судије мало скупити пред 7000 делија,иначе неће бити добро.
Треба довести стране судије или укинути лигу,ово је већ 6-а година да се првак унапред зна...

Ја не могу да верујем да ми ни грам среће немамо. Да не можемо ове измете једном да добијемо и то кад смо одиграли најбоље у сезони против њих. Да завучемо руку у џак пички извукли би курац. Све ме ово на Стразбур подсећа.
Нашима свака част, трудили су се, кад је партизан преокретао нису падали и дозвољавали одлепљивање, али ето на крају смо прднули у чабар.
Овај пораз и не био толика трагедија да је меч решен раније, али овако  :bes . Бојим се да им ово не уништи и ово мало самопоуздања које су имали.
Али шта сад, за просутим млеком не вреди жалити, него главе горе, па уз нашу подршку до победе против Фрањине прве љубави.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Свака част нашим кошаркашима на игри коју су пружили, али и великој храбрости.
Још не могу да вјерујем да је ушла она тројка глодара...
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Свака част ДЕЛИЈАМА који су били,свака част играчима а гробари
су и поред пуне хале показали колико су мали и какви су то навијачи(више од пола утакмице прозивају ЧИЧУ на мелодију Звезда ми је све).Тужно и срамно је вечерас било бити навијач партизана!!!!
amo Bog zna šta će biti sa nama,samo Bog zna kolko Zvezdu volim ja

Не могу да верујем...
И поред онаквог суђења и поред малера који нам се дешавају имали смо шансу за победу...
Е да смо правили фаул у задњем нападу...
Искрено и мени се смучило да дркају сваке године по нама, и талибани и судије и савез, не знам како ви али ја нисам мазохиста. Нешто се озбиљно под хитно треба урадити од стране наше управе. Српска кошарка је додирнула дно захваљујући наркоману даниловићу и свињи дебелој. Стварно више нема смисла играти ову лигу...
А шта рећи о њиховим ''хавијачима'' осим ЈАДНО и ПРЕЈАДНО.
Ништа, у уторак ћемо да напунимо Пионир па ћемо да видимо како ће говна понашају.
Свака част момцима који били на утакмици, свака част екипи која је оставила 2 срца на терену и одиграла изнад својих могућности, искрено се надам да ће сваку до краја одиграти тако.

Песма коју су данас певали на мелодију коју користимо већ целу сезону. Текст је намерно на латиници:

Pičko Milane
Jebemo ti sve
Sve tvoje drugove
S' tribine severne
Pičke ciganske

Jebem ti ženu znaj
Ali tu nije kraj
Ćaleta alkosa i ćerku kopile
Što ne zna čija je



Комплекси су чудо. Али нећемо о пакистанцима ;pljuga

Чујем да је Караџа наводно тражио да Вук прави прекршај али га овај није послушао... Сада колико је то тачно видећемо још.

Али логично је да на 17 секунди правиш брз прекршај, посебно на трипковићу који није познат као најбољи извођач пенала.

У кошарци никада не смеш да дозволиш да други одлучују о твојој судбини. Мораш да имаш муда као коњ, неки су били тотално изгубљени вечерас. Требало је да направимо фаул и да покушамо да одиграмо паметно последњих 10 секунди.

QuoteЧујем да је Караџа наводно тражио да Вук прави прекршај али га овај није послушао... Сада колико је то тачно видећемо још.  

Јасно се види на снимку пре последњег нашег пенала да Караџић показује да се прави фаул! Нажалост и Шакота је тако знао да тражи прављење фаула, а да наши играчи то не ураде...
Зна се такође да свиња воли да његов буде последњи напад... Сетите се да је он у стању да прави намеран фаул на крају полувремена како би имао последњи напад тада... Стално инсистира на томе!
Вечерас су наши МОРАЛИ да добију! Морали су јер су их имали, јер су говнари били изгубљени, али опет срећа! Јебига и то је кошарка...
Нама остаје да их добијемо обавезно у уторак!
Вечерас их је Гуровић одвалио од живота, у једном тренутку 3 тројке за редом!!! То ме и брине, да ли ће моћи да понови то...
Исто тако занимљиво је да смо их малтретирали под кошем...
Да ли сте приметили колико су лемали Гуровића вечерас?! Константно удвајање и ударање...
Такође одлука због које сам хтео да разбијем телевизор је ја мислим пети фаул монтенегро момка пековића... Хвата Гуровића за руку са леђа и повлачи га пошто га је овај прошао два корака и кренуо да положи... СВАКО, али СВАКО би то судио као намерну, али не и наше врле судије које треба штитити...

Quote... Хвата Гуровића за руку са леђа и повлачи га пошто га је овај прошао два корака и кренуо да положи... СВАКО, али СВАКО би то судио као намерну, али не и наше врле судије које треба штитити...

Управо тако !

Ако то није била толико очигледна , намерна тј. неспортска лична ,  онда не знам шта је ! :bes
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

17 секунди и +1 смо имали. Морали су да праве фаул, а јасно се видјело да и тренер то тражи, међутим најглупљи играч у свемиру га наравно није послушао. Идиотизам.

Најбољи Звездин играч, Милан Гуровић после меча био је љут на судије и сложио се са тренером Караџићем када је у питању Миливоје Јовчић

"Као прво, да се 'гепекује' Јовчић да би на том пољу било нерешено, да би свирао нормално. Треба да га неко 'гепекује' и да му сломи главу. Шта вас још интересује", упитао је Гуровић.

"Били смо бољи 38-39 минута, али Дробњак је дао ту тројку и свака му част. Следећу утакмицу идемо, туча на терену и ћао, па да видимо шта ће се десити. Огорчен сам на Илију Белошевића, који се заклео да ће да избаци навијаче који ме вређају. Та стока ме не интересује, али Кошаркашки савез Србије после ће да ме пита да играм за Србију! За кога да играм? Како да освојимо титулу? Једино ако 'гепекујемо' некога!", завршио је Гуровић.


Надам се само да после овога неће попити забрану играња до краја првенства.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Quote from: "nisam_zdrav"СВАКО, али СВАКО би то судио као намерну, али не и наше врле судије које треба штитити...

Брате, судије се боје Даниловићеве тешке руке, чека их код свлачионице.

Е сад ми је жао што их Даниловић није још више разлупао,јер то је стока!И кад су запретили да неће да суде требао је наш мртви савез да доведе иностране судије,могу да буду и из Бугарске што се мене тиче,само да имамо једно регуларно првенство.
Гуровић би за оно набадање био суспендован до краја сезоне,али нека...надам се да ће одбити да игра за репку и да ће са собом повући још добрих играча,па нека игра Јовчић!
Само се надам да ће наши играчи успети ментално да се подигну после свега овога...Уложена је и жалба,па ако се докаже да је Дробњак био у ауту,видећемо шта ће онда бити...

Ма то са Даниловићем је само била фарса и спремање за ово финале...
Гуровић им је обећао тучу на следећој утакмици... Ево сада кажем овде да ће свиња правити шоу на тој утакмици! То ће бити буквално тужно шта ће све он да ради!

њихов безобразлук  је превазишао чак и њихов безобразлук, немам речи да искажем како се сада осећам,МА СВИМА ЊИМА ТРЕБАЈУ ДОБРЕ :batine , А ЗА СВИЊУ НЕКИ СПЕЦИЈАЛНИ ТРЕТМАН, МОЖДА НЕКО ПАНГЛОВАЊЕ :batine  :bes

Неко је већ рекао, сви су заборавили њихове изјаве од прошле године посебно свиње дебеле... Све се понавља, све исто раде, дефинитивно је то са шиптаром даниловићем била фарса... Напушити их у уторак максимално,али већи део текме певати о Звезди и за Звезду...

А Гуровићу за изјаву свака част... И требало је направити фрку на конференцији за штампу, упутити званичан протест, ма напушити све живо, ионако је ово распали савез са распалим људима...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "