...e,da...sve pohvale  mladjim ekipama  koji su se odlicno drzali.... :ruke ,i  ljudima iz drugih  ekipa koji su bili uz njih!!! :ruke
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Uopste nemam nameru da se raspravljam sa bilo kim ovde, lepo se zna ko uglavnom sa Foruma ide na tekme. Na nekoliko gostovanja na kojima sam bio, veliku vecinu koja se ovde busa u grudi nisam video. Toliko o tome.

Zaobidjite me zato.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


...najzalije mi je sto jos neki ljudi nisu bili tamo... :(
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Quote from: "Forever Ultras"
Quote from: "Nesha_cb"
Quote from: "Godra"Pa jel ja sad treba vas da pitam a gde ste vi svi u Vrscu?!

Ili nema potrebe...
Pazi, i ja sam imao veliku zelju da idem u vrsac, do 13h(dotle sam se raspitivao) je bilo da se ne ide, e sad, oko16 ili 17h su otvorili par baseva i neki ljudi su otisli, dosta njih koje znam kao i par vodja i deo prve ekipe su isto tako zavrsili i nisu otisli... je.bi ga!

Nije se na tebe odnosilo... ako smem da tumacim Godrinjove reci.

poz,
budimir
Pa ne, reko da kazem zasto nisam bio na tekmi, nije mi bilo tesko da napisem par redova niti ce mi ikada biti tesko, da ne bude posle:"Vidi ga ovaj ili onaj raspravlja se a nije bio"!
Pa ljudi, da se znalo da ce biti frke sa policijom, bilo bi ili 10 baseva iz bg-a ili se ne bi ni islo(sto cisto sumnjam)!
I ako je neko citao topic od pocetka, mogao je da vidi da sam bio dosta iznerviran oko toga, da sam najduze bio na forumu (od 21h do 4.30h) kao i da sam svima koji su sa foruma bili u vrscu izjavio reci hvale i pozrtvovanja!
Sto rece neko od starijih, velika sreca je bila u tome sto je bila prva ekipa, koja je sprecila nastanak pravog stampeda gde bi bilo minimum 3-5 mrtvih(HVALA BOGU, TO SE NIJE DESILO!)
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Teta Mila"...i da,potrci na forum JF-a,da im se "pohvalis" kako si bio na "gostovanju",pa da ti ceo navijacki svet konacno tapse...
:ruke

Do 7 stranice topica ste svi lepo pisali, a onda se neko drznuo da pomene Dzaj(k)u, naravno ni meni se nije svideo kontekst u koji ga je stavio, jel' te, i onda smo odjednom svi eksplodirali, poceli sa uvredama, prozivkama i slicno. Oni koji su bili bili su, oni koji nisu bili bice drugi put i to je to. Bitka za zandarmima tek pocinje i ko toga nije svestan kratkovid je. Umesto da se delite napusavate i prebrojavate stedite snagu jer oni koji su tukli u VS, radice to ponovo sve dok nas ne iskorene sa tribine i dok ne bude DiFeNs i sl.

Tema je toliko ozbiljna da je svaka prozivka, medicinski nalaz, predlog za dr*anje i sl. jednostavno neukusna na ovom topicu, makar zbog onog deteta od 12 godina kojem su zandari otvorili lobanju. Ako vec pojedini na ovom forumu toliko mrze pojedine, neka to presele na fiktivne usere na drugim temama, nije ta praksa toliko losa, manje izaziva mucninu jer se svi mi ovde medjusobno poznajemo... i smeju nam se drugi kada citaju...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Zasto  ti Budimire ne procitas kad sam se javila da odgovorim Godri i zasto?
Mislis da je tebi koji si bio tamo bilo teze nego onima koji su ostali???
Fizicki jeste,i tuga je Bozija sta se sve desilo...a ja sam to vec napisala,pa PROCITAJ  PONOVO moje postove!
I nemoj na detetu od 12 godina da glumis  nekog "napacenog posmatraca"...ili si navijac ili simpatizer...
Milion puta su se ovakve situacije desavale,bilo je i tragicnih...i ko je shodno svom sranju pominjao  FK...nalazis u mojim postovima nesto cega nema i to tako drsko i bezobrazno...
Znas li koliko su samo oni sto nisu otisli krivili sebe zbog toga?Koliko su se puta pitali "a,sta ako se nesto gore desi","gde smo mi"...
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Quote from: "Forever Ultras"Niti jedna NVO i advokatska kacelarija nije htela da podrzi navijacku tuzbu protiv murije...

poz,
budimir
???????:
????? ?? ?? ???? ???? ?? ???????? ?92, ?????? ?, ?? ???? ?? ?? ??? ??????? ?????? "????? ????????" ? ?????, ???????? ???.
??????? ?????? ?? ?? ??? ???? ??? ???????? ??? ???? ?? ??????, ??? ??? ????? ????????? ????????...????? ??????? ???? ? ???? ?????? ?? ????? ? ?????? ??? ?????? ?? ?? ?? ????????, ???? ??? ??? ?? ??? ????? ????. :(

Quote from: "Forever Ultras"Niti jedna NVO i advokatska kacelarija nije htela da podrzi navijacku tuzbu protiv murije...

poz,
budimir
???????:
????? ?? ?? ???? ???? ?? ???????? ?92, ?????? ?, ?? ???? ?? ?? ??? ??????? ?????? "????? ????????" ? ?????, ???????? ???.
??????? ?????? ?? ?? ??? ???? ??? ???????? ??? ???? ?? ??????, ??? ??? ????? ????????? ????????...????? ??????? ???? ? ???? ?????? ?? ????? ? ?????? ??? ?????? ?? ?? ?? ????????, ???? ??? ??? ?? ??? ????? ????. :(

Quote from: "Godra"Pa jel ja sad treba vas da pitam a gde ste vi svi u Vrscu?!

Ili nema potrebe...

????? ????????. ???, ??????????, ??? ?? ?? ??? ????: ? ????? ????? ???? ????, ???, Lamya ? ?? ???? ??? ??? ????? ???????! ? ? ??????? ??? ????? ?????? ?? ?? ?????-???? ??? ?? ???????????, ?? ??? ?? ?????? ? ????? ?????? ? ?????.

??????????  :zbunjen

?, ???, ????? ?? ????????? ?? ?? ?? ??????? ????? ??? ?? ??????? ???? ????? ?? ????? ????????.
???, ????? ???????? ??? ???????? (???? ??? ??) ???? ???? ???? ? ????? (? ??? ??), ????? ???? ??????. ?? ??? ???? ???????? ?? ??? ?? ??? ????, ??? ??? ???? ????????? ????.
?, ???? ?? ?? ????? ???????: ?? ??? ?? ???????? ???? ??????? ???? ??? ? ?????? ?? ?????? ??? ????? ???????? ????? ???? ?? ??????? ??? ?? ?? ?????? ?????? ?? ??????! ????? ?? ????????? ?? ??? "???????" ?????? ????????? (??? ???? ???), ? ?? ?????? ?? ???? "????? ????????" ????? ????.
??? ??? ??? ?? ?????? ?? ???? ???? ??????? ? ???????? ? ??? ?? ?? ??????? ?? ?? ????? ???? ?????? ??? ??????? ???????, ???? ?? ???? ??? ???????. ?????, ???? ?? ???? ? ??????????, ????????, ??????? ??????, ??????, ??????? (...), ??? ?? ??????? ???????? ?? ????? ?????? "? ??? ??? ?? ? ??????".
?? ???? ?? ?? ????? ?-?-?-?-?-?-?-?!
?, ??? ?? ???? ?? ?????: ??? ?? ?? ???? ?????? ??? ?? ????????????? ?? ???????, ??? ?? ?? ???? ?? ???????????? ?? ??????-?????, ??? ?? ?? ???? ?? ????????? ? ???????, ??? ?? ?? ???? ?? ????????????? ? ????? ?? ??????? ??? ?? ??? ????? ?? ???? (...), ??? ?? ?? ???? ? ???????, ? ???? ? ????????...

?, ????? ??????? ????? ????? ??? ???? ????? ?? ?? ?? ???????????, ? ?????? ?? ??? ???? ?? ???? ??? ?????? ?????? ?? ??????!

??????? ????
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

???? ??? ??? ?????... ??????? ??? ?? ?? ????. ???? ??????? ?? ??????????? ?? ?? ??? ? ?????, ? ?? ????, ??? ?? ?? ?? ?????? ????? ? ???? ????????. ?? ???? ? ???? ???????? ???? ??????. ?? ?? ??? ?????? ?? ??????? ???... ??????? ?? ??? ??????? ?????!

?????? ?? ?? ??? ? ?? ???? ??? ??!

??? ???? ???? ?? ???????? ???? ?? ?????? ?? ?? ?? ?????? ? ????? ??????? ?? ?? ? ??? ?? ?? ?????? ???? ?? ?? ? ???? ?????. ????? ??? ? ?? ??????? ?? ???????. ?? ?????? ?????? ??? ???? ???? ???? ??????? ? ?????? ????? ??????, ????? ??????? ?? ????? ?? ??????? ...

Ajd' da ja sad zavr
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

? ???? ???? ??? ???? ????? ?? ???????. ??? ????? ?????, ??????? ?? ??? ???? ???????? ???????, ?? ?? ???? "???? ??? ??????".

Moj post sigurno nije okrenut na nekog iz prve ekipe jer se zna ko dolazi na tekme i ko je redovan. Odgovor je samo na prozivke jednih istih ljudi na Forumu koji konstantno ovde odredjuju ko je navijac a ko nije. Ja ne znam sta si se ti Toni brecnuo i sta imas tu da mi pricas gde si bio tamo, gde si bio onamo. Procitaj malo postove u kojima svako ko ne misli kao odredjena grupa ljudi treba da drka, da pravi transparente. I na kraju - gde ste smekeri. To nije prozivka?! I sto je najgore, sad mi ti tu prodajes pricu gde si bio u tuci protiv zandarmerije. Ja sam na stadionu mnogo duze od tebe i nikad mi nije palo na pamet da ti sad pominjem neke utakmice koje si gledao samo na TV-u ili si o njima samo slusao.

Ko je upucen i ko me zna, zna koliko mi je bilo tesko zbog svih dogadjanja u Vrscu, sem murije nisam nikog osudjivao, pogotovo ne svoje drugove sa tribine. Dzaba vam da mi prilepljujete neke stvari koje veze sa mozgom nemaju. I opet pominjete jf, izgleda da je sramota kad i tamo pokusavamo da iznesemo istinu jer su neki jedva docekali prebijanje cigana...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Evo jos dve slike iz Vrsca. Frka je bila kad je stigao jedan deo prve ekipe pri kraju prve cetvrtine. Problem je nastao kad su dva momka htela da stanu na sipku i vode navijanje. Muriji je to smetalo, cudno da im nije smetalo kad su prosli put navijanje vodili Vrscani i kad su isto dva momka bila na sipci. Videcete da li ce partizani imati tih problema .Ja mislim da nece...



b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Struja"Najzad, evo i klipova ...

Vodjeni parolom "Daj sta dash!!!     :mrgreen: odlucili smo se da postavimo 3 video klipa
"Daj sta das " se odnosi na stavku  da je digitalcem sniman TV, odnosno neredi u toku prenosa basketa iz Vrsca.

Zato je snimak malo losiji, ali u nedostatku bilo kakvog materijala, prosudili smo da je bolje ista nego nista.
:mrgreen:

http://www.tribina.co.yu/video/vrsac.a.c.a.b.1.avi   -   1.66 mb
http://www.tribina.co.yu/video/vrsac.a.c.a.b.2.avi   -   0.9 mb
http://www.tribina.co.yu/video/vrsac.a.c.a.b.3.avi   -   1.3 mb[/b]

Evo i videa, sto kazu, bolje ista nego nista!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Boka"???? ??? ??? ?????... ??????? ??? ?? ?? ????. ???? ??????? ?? ??????????? ?? ?? ??? ? ?????, ? ?? ????, ??? ?? ?? ?? ?????? ????? ? ???? ????????. ?? ???? ? ???? ???????? ???? ??????. ?? ?? ??? ?????? ?? ??????? ???... ??????? ?? ??? ??????? ?????!

?????? ?? ?? ??? ? ?? ???? ??? ??!

??? ???? ???? ?? ???????? ???? ?? ?????? ?? ?? ?? ?????? ? ????? ??????? ?? ?? ? ??? ?? ?? ?????? ???? ?? ?? ? ???? ?????. ????? ??? ? ?? ??????? ?? ???????. ?? ?????? ?????? ??? ???? ???? ???? ??????? ? ?????? ????? ??????, ????? ??????? ?? ????? ?? ??????? ...

hehe posle kazite da ovaj leek nije u pravu?

eee braco moja *odrasla*.. kao dugotrajni zvezdash moram vam reci da sam JAKOOO razocharan u vas... Pa na sta ovo lici? dosao godra da napada ostale navijache?

i gledam kako ostali uzaludno troshe rechi na tebe koje te ne dotichu? iskreno recheno nenam ko si, niti me interesuje, ali mogu ti reci da ovako nesto nevolim da vidim... Mislim sad koja je fora ako si popijo jednom batinice u zivotu? e y0a, ja dodjem na nedelju dana i odem na jednu tekmu, iako sam ja u svajcarskoj, i nemam vremena ni da didhsem kad sam dole...

Pretnje na pm, ovo drugi nece citati
a.....potpis....