Au jebote dok ovde nisam procitao sve ovo nisam imao ni blagu predstavu da je ovakvo sranje izbilo.MUka mi je priprala dok sam citao vase postove.Stvarno ne znam sta da kazem.Ogorcen sam  :(  :bes
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org



Quote from: "capocrimi"

Evo vam ga na slici pseto koje je komandovalo onim "hejselom"... Ta picketina pandurska nam je pre incidenta pokazivala prstom, kao, tisina i sl. Taj nas je provocirao bez ikakvog razloga... Trebalo bi im face izlepiti po gradu na plakatima da ih se deca stide, seme im se zatrlo... pandursko...

Inace, StudioB koji je bio sinoc objektivan danas je revidirao vesti. Ili su zvali telefonom ili su obilazili, ali sve redakcije su sinoc i jutros posecene od strane zandara i pripreceno je kako ce se o ovom slucaju mediji ophoditi... U kojoj drzavi mi zivimo...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ovo je vrhunac licemerja...


B92:
Policija navodi da ce i ubuduce "efikasno i odlucno delovati, kao i sve policije u svetu, kako bi se sprecilo divljanje navijaca na domacim sportskim objektima".

Jebo vam ja sestru pandursku...

poz,
buidimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Gle sad ovu poslednju sliku.Ne bi me cudilo da komentar medija bude na ovakvu sliku da su navijaci povredili ovog decka a dobri pripadnik policije pomaze jadnom detetu da ga zastiti od huligana i kriminalaca.  :bes prvo mu pocepaj glavu pa mu onda pomazi mrtvu ti majku jebem pandursku  :bes .Seljacine ne obrazovane.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

DA,brate...slusao sam Studio B i sinoc i jurtos...ne mogu da verujem,sta je riba rekla sad u vestima!!! Bukvalno nista,osim koliko ih je uhapseno i povredjeno...a sinoc "murija upotrebila prekomernu silu".

Nego...Forever Ultras...ako je istina ono sto si rekao,da ce navijaci da odrze konferenciju- to ce biti veoma pozeljno u ovom trenutku,jedini nacin da nas neko saslusa...kerovi guse situaciju.


PS. gde su sad oni majmuni iz "Nezavisnog novinarstva"...sto ne reaguju na ovo manipulisanje...ili samo vriste kad je pokojni Curuvija u pitanju?!?!  Sluge rezima!!!
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Evo posle prespavane noci, ne znajuci sta su i da li su drugi pisali o ovome, kao ocevidac i ucesnik sinocnjeg dogadjaja u Vrscu da napisem i ja par redova
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Jel zna neko kada ce biti odrzana nasa konferencija za stampu?
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Quote from: "delija013"

sta bre bi sa ovom devojkom??

Boze sacuvaj, ovo jos nikad u zivotu nisam video...

svaka cast pandurima... :nene  :nene  :nene

?? ????? ??????? ???? ??? ?????, ??????? ?? ???? ?? ???????...? ?? ?? ???????? "Ko??????"...????? ?? ??? ?? ??? ???????? ????? ? ?? ?????? ?? ????? ???? ?????? ?????? ????? ???? ?? ?? ?????????????????? ??? ?? ?? ?????, ? ???? ???? ???? ?????? ?????? ???? ???? :(  :bes

???????!!!

Quote from: "capocrimi"?? ????? ??????? ???? ??? ?????, ??????? ?? ???? ?? ???????...? ?? ?? ???????? "Ko??????"...????? ?? ??? ?? ??? ???????? ????? ? ?? ?????? ?? ????? ???? ?????? ?????? ????? ???? ?? ?? ?????????????????? ??? ?? ?? ?????, ? ???? ???? ???? ?????? ?????? ???? ???? :(  :bes

???????!!!

Ko zna odakle je stoka, ako su stvarno iz KV onda da se proveri i to treba da se objavi, cisto da vide i da mi imamo neki info oko njih...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Evo, izdato je zvanicno saopstenje delija kao i KK zbog odluke da zvezda izgubi sinocnu utakmicu sa 20:0!

Zvanicno saop
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "capocrimi"?? ????? ??????? ???? ??? ?????, ??????? ?? ???? ?? ???????...? ?? ?? ???????? "Ko??????"...????? ?? ??? ?? ??? ???????? ????? ? ?? ?????? ?? ????? ???? ?????? ?????? ????? ???? ?? ?? ?????????????????? ??? ?? ?? ?????, ? ???? ???? ???? ?????? ?????? ???? ???? :(  :bes

???????!!!
Vidis da su idioti mamu im jebem smrdljivu. Ovo nema komentar uopste.
stalno na nas udaraju. Sutra je u Sapcu derbi Macva-Novi Pazar. Mi smo se organizovali da im jebemo mamu muslimansku. I sta biva. danas na sastanku sa upravom policija nas stavlja u kavez a one muslimane smrdljive ce da cuveju. Mamu im jebem.

Forever Red Star , ????? ?? ?? ?? ?? ???? ????? ? ??????????, ??? ??????? ?? ?? ???? ?? ????????? ??? ?? ?????? ??-?, ? ?? ?? ????? ??? ???? ?? ???? ???? ?? ????????? ?? ??? ????? ? ??????? ???? ????? ???????????? ????????? ?? ????? ???? ?? ????? ???????? ??? ???????...

?????? ????? ???? ?? ??? ??????!!! ????????? ???-??? ?????? ??????? ? ??????!
????? ??, ?? ???????...

???????!!!

??? ??? ????????? ?? ????? ??? ??????? ???? ??? ?? ?????? ????????.....???? ?? ??? ???? ????????!?!? ????? ????? ??????!!! ? ???? ???? ?????? ???? ???? ??? ??????? ???? ?? ?????? ???? ?? ???????? ???? ?? ?????????...?????!!!

???????!!!

? ??? ???? ?????? ?? ???????????? ???? ???? ?? ??????? ????????? ???? ??? ?? ??????? ????? ????????????? ???????? ??????!?!? ? ??? ????? ????? ????? ?? ????? ?? ???? ???? ?? ???????? ?? ???...???????? ???...

Imali su krajnje cudan naglasak, moguce je da su iz Kraljeva ili jos gore sa Kosmeta, ako je tako onda... Nemam komentar, pola tog severa bi zivot dalo za Kosmet, a oni nam tako vracaju... Osetio sam takav bes u njihovim ocima ko da smo im u najmanju ruku decu poklali... I da jos nesto, prvi put u istoriji sporta cujem da zandari donose odluku da se isprazni tribina... To moze samo delegat ili sudija da zatrazi... Svuda u svetu pa i kod nas je tako....
p.s. pozdrav Biudi i Capocrimi-u, jedine koje sam video sa caffe-a u Vrscu, s obzirom na sve okolnosti dobro smo se drzali i dobro smo prosli....
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Red Star Forever"p.s. pozdrav Biudi i Capocrimi-u, jedine koje sam video sa caffe-a u Vrscu, s obzirom na sve okolnosti dobro smo se drzali i dobro smo prosli....

Veliki pozdrav za tebe, izgubio sam te u onom haosu, iako smo stajali jedan pored drugoga.. Zato sam vas i kasnije zvao jer sam se brinuo kako ste prosli ti i nas zajednicki ortak...

Nemoj Godru da mi zaboravis, a decko je i osta bez duksa na toj tekmi... Nas dvojice ima na svakom snimku...

Inace, ja u ponedeljak idem da ih tuzim pa da vidimo kako ce to da prodje... O svim detaljima cu vas obavestiti da i ostali urade tako. Mozda je to i jedini nacin da napakostimo zandarima...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Sramota KEROVI sta radite jeste li normalni,STOKE PANDURSKE AJDE NA KOSOVO PA TAMO BES DA POKAZETE SISE JEDNE MRS IZ ZEMLjE!!!!!







[b]U jednoj maloj uvali posrao se kit, od tog silnog govna nastao je Split, dodas malo luka evo ti Hajduka, dodas malo side evo ti Torcide.Pozdrav za BBRS !!![/b]
...100 војника један фронт исти хоризонт раме уз раме и средњи прст за револт.....

БОЛ И РЕВОЛТ