Veceras cemo videti kako ce se Ultra Klan pokazati  :)

Ultras London, od tebe ocekujemo opsiran izvestaj, ne interesuje me sta se dogadjalo na stadionu, nego ribe, ryanair, pivo, kurve, premlacivanje siptara, itd...  :lol:

8.000 Srba ce biti na tom stadionu od 10.000 brooooooka.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

nazalost za sad gubimo 1:0 ali sticemo to ce biti pobjeda nasa  :ruke  :ruke  :ruke

Dzajina taktika o prodaji igraca. Vidi se koliko fali Mladenovic.

smanjili smo sa igracem manje na 1:2 za utjehu  :ruke

2-2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GOGOGOGOGOGOGOGGOl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BRAVO ZILE GOVNO JEDNO VISOKO!!!!!!!OVO MNOGO LICI NA ONO ONU UTAKMICU ZVEZDA-BAJERN.SIMBOLIKA
PS:SORYY ZBOG CAPS LOOK-A MALCICE SAM SE UZIVEO(IMAMO PRAVO ZAR NE?) :flasa  :flasa  :flasa
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

E zivce mi pokidase.Pa zar onakve tupsone od Jang Bojsa da ne razvalimo,da se radujemo neresenom rezultatu?Stvarno katastrofa.NE moze se igrati takmicenje kao sto je Liga Sampiona sa dvadesetogodisnjacima.Sve bi bilo to cool da ce oni svi ostati u Zvezdi narednih 5-6 godina,a ovako,ne pise se dobro.I stvarno nam je odbrana krs.Samo su Miladinovic i Dudic pravi klasicni stoperi,a sta kada se neko od njih ne daj boze povredi?Jel imamo adekvatnu zamenu?Mnogo tu skripi.Ajde po bokovima i imamo i dobre igrace,i dobre zamene.I imamo sto je najvaznije 68 spiceva.Fali bre jedno barem 2-3 igraca starosti kao sto je bio Mladenovic,da pohvataju konce malo kada se ovi mladji pogube,iskustvo mnogo znaci,mozda ne tolko za nasu ligu koliko za ova evropska takmicenja.Optimista sam veliki pred revans,ali da je ostalo 2:0  :zbunjen ,stvarno bi bilo drz ne daj.
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

??????? ??????? ???, ?? ?? ????? ????? ????? ???????  ????, ??? ?? ? ?????? ????? ????? ??????????? ? ????? ??? ???? ???? ???????? ????? ???????...????? ?? ?????? ?????????? ???????? ??? ???? ??????? ?? ???? ???? ???...? ??? ? ????? ??? ?? ???? ????? 2:2....

? ?????? ?????? ?? ?????? ?? ????????, ?? ?? ????? ?? ????????? ?? ? ???????? ????? ???????? ? ??? ?????????? ???????? ? ??????....??????? ???? ?? ? ?? ???????? ?? ?? ???????? ???? ?? ?????? ?? ???????.... :finger

???????!!!

ajde, bre samo kukate ko babe neke i vi ste mi neki navijaci.
i nisu nasi igraci igrali protiv "bezveznih svajcaraca" nego protiv latinoamerikanaca (jedan iz urugvaja, jedan iz brazila, jedan iz venecuele, pa ti vidi) a sudija je bio  :) svaka mu dala  :D

bravo basta, zlata vredis i ti disljo a zhiga mi je dzigericu pojeo... :ruke
bravo ljupko!
bravo i za delije, samo izgleda da je ona jedna baklja malo sprzila jednog jb-a, videcemo sta ce biti...navijanje se lepo culo, pogotovo "ko to kaze ko to laze..."  :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Cuo sam da je bio neki masovni fajt prije tekme  :boks
Zna li ko sta o tome?

Sto se tice igre, slabo skroz.
img]http://www.delije-brcko.rs.sr/slike_web/brcko_rs_Joint080804160214.gif[/img]
Momci!!! Jesam rekao da ovde nema duvanja!!!
www.delije-brcko.net

ejjjjj ljudi.... sta ste se potukli??  :nene  pa sta se desilo? nista nisam kapriao  :zbunjen jel to bi grobar koj ste tukli?

kuku lele... ubiste ga zrelo!

Quote from: "Dule_Brcko"Cuo sam da je bio neki masovni fajt prije tekme  :boks
Zna li ko sta o tome?

Sto se tice igre, slabo skroz.

ma idi bre... imam 2-3 snimka od bitke!!

Oket, Playboy postavi snimke, linkove, postavi, postavi, postavi, daj da vidimoooooooooooo!!!!!
Capocrimi stara ljisico :) ostalo mi je nejasno zbog cega je Godra divljao po stanu, jel zbog srece ili nesrece na rezultat od 2:2? Jebiga ostalo mi nejasno!
A da ovde se pi

Od koje bitke imas snimak????? Ono izpred stadiona?

Kizo Ultraklan se pokazao danas... namigivanje

Quote from: "UK_Nikola"Od koje bitke imas snimak????? Ono izpred stadiona?

Kizo Ultraklan se pokazao danas... namigivanje

me ne bre... obo pre utakmice!! sta pokazao ultraklan?? pa to sramota.... delija deliju tuko!!!  :(

UK -RESPECT  i za upad i za koreo
a imam bolest kojoj nema leka.....

evo link sa slike i snimke od utakmice:
http://mitglied.lycos.de/fikisvetac/

laku noc



@Nikola013: ?? ?????? ????? 2:0, ????? ????...? ????? ?????? ???? 2:2 ?? ?? ???? ? ???? ? ??? ???????? ???? ????? ?? ?? ???? ????????? ?? ?????... :D

??? ??? ???.... ? ?? ?????? ???????, ??????? ??? ??? ???? ?? ????? ????!

?????? ??.... :ruke


???????!!!