Здраво свима!
Имам једну молбу.
Моји пријателји желе да иду за Београд на дерби 29. септембра Партизан - Црвена Звезда. Има два младића. Они су навијачи Спартака, један од њих је био организатор похода и навијања Руса на утакмици Звезде са руским Химкијем у Подмосковљу. Они нису никад били у Србији и немају Српских пријатеља у Србији. Треба њима позивна писма да они бих могли да добију визе. Ако неко може и жели да направи њима гарантна писама, молим, се јавите на е-мајл адресу marysika@yandex.ru, зовем се Марија. За овај позив треба да пођите у своју општину, узмете бланк "позив" и пишите тамо информацију о себе и гостима (ако се јавите, пошалићу вама подаци о дечацима) и треба у општини да ударе штампу (то кошта око 350 динара, новац ћемо вама вратити у Србији). Сад у Београду је момак који одлази за Москву  2. септембра, он бих могао да донесе ова писама са собом за нас.
Ако можете и желите да помогнете, се јавите  на е-мајл или icq 329516808.
Хвала.
Поздрав!
ur colours are bright: we are fans of red and white!

Марија не сумњам да ти се неко већ јавио, али ако случајно није, контактирај ме на пм, средићемо нешто... А јеси ли сигурна да вама треба виза за Србију, ако је тако онда ова наша држава није нормална...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Причао сам синоћ са њом и нешто ћемо завршити ако ми будеш требао цимнућу те ја.
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Не могу да вјерујем да Русима треба виза за Србију  :o

Quote from: "Johnny Blaze"Не могу да вјерујем да Русима треба виза за Србију  :o

ur colours are bright: we are fans of red and white!

Quote from: "Johnny Blaze"Не могу да вјерујем да Русима треба виза за Србију  :o

Не, може са визом или само са са гарантним писмом. За дечка треба виза зато што он још није добио пасош и Бане ће направити позив на његову личну карту, а за девојку треба само позив. Иду мој пријатељ и његова девојка.

Доста и оригиналног гарантног писма за прелаз кроз границу. Ако писмо је био пошалено факсом, тада требаш да добијеш визу обавезно.

Поздрав свима и хвала!
;pivo
ur colours are bright: we are fans of red and white!

Quote from: Машењка on August 17, 2007, 02:06:34 PM
Quote from: Johnny BlazeНе могу да вјерујем да Русима треба виза за Србију  :o


тада треба. данас не треба  ;)
но вам за Русију треба... >:(