Quote from: "Johnny Blaze"У понедељак 4.9. Звезда игра пријатељску утакмицу у Бањалуци против Борца.

Данас сам се вратио из БЛ, цео град лагано тресе грозница, Борац слави 80-ти рођендан...

Bio  sam  na  tekmi  u  Banjaluci veceras BORAC-ZVEZDA 1-5,na zapadu  veoma  solidan kop :ruke ,navijanje  odlicno skoro svih 90 min.  :megafon sa  obzirom  da je  prijateljska  tekma.Navodno  je  bilo i par  ljudi  iz bg. uglavno  ekipa iz bl. brigate  odlicna a i ostale ekipe iz R.S .Na prvom golu  bakljada nekih 10-ak baklji  a i kasnije zatim pjesma  uglavnom  novije  pjesme  na stadionu  15000 ljudi.Bilo  je i nekog  fajta po  gradu  prije  tekme grupa  Vulturesa  je napala  par  delija  navodno  ništa  žešće!
БАЊАЛУКА ЈЕ ЦЕЛА ЦРВЕНО БЕЛА.....

Sve u svemu trebamo biti zadovoljni. Prvo poluvrijeme odlično odrađeno navijanje(u kopu po mojoj proceni 300-400 ljudi), početak drugog to nije obećavao, međutim zadnjih 15ak minuta za pohvalu svima koji su bili na tribini( pevala se još jedna pobeda,...). Kao što je napisano upaljeno je 10-15 baklji, u toku dana bilo je nekih sitnih napada(ništa strašno), koliko sam upućen naši su napadnuti pre početak tekme na ulazu u stadion, ali su uzvratili pa su onda završili kod štrumfova i lakše su povređeni.

PS-Što se tiče onog što je sam krenuo prema nama - nemam komentar :)

На трибинама је био и Јочић... :batine  :boks  :bes
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Mamu mu njegovu odakle mu obraz da ide i da gleda Zvezdu posle svega sto je uradio.

Quote from: "drenke"Mamu mu njegovu odakle mu obraz da ide i da gleda Zvezdu posle svega sto je uradio.

nema ti on obraza
Pala je Atina,pala je Vizantija,pasce i Tiranija koja navija da se stvori velika albania"

OCU KUCI!!!!

Quote from: "OrtoDelija"На трибинама је био и Јочић... :batine  :boks  :bes

А шта рећи за Коштуницу.  Па тај у животу није одгледао утакмицу. За њега је лопта геометријско тело с којим се сусрео једино у 2. разреду ОШ. Изгледа да је Звезда постала средство за стицанје јефтиних политичких поена појединаца! :bes