Brate iz Beograda imas bus svakih 30 min, a nekada i svakih 15 min. Obzirom da ce utamica poceti oko 2-3h nece biti problema ni za odlazak ni za povratak. Radni dan zadnji autobus krece oko 22h iz Cacka (G. Milanovac je 20 min. prije Cacka), a prije tog u 22h ima ih i previse.
Znaci prevoz uopste nije problem!
Karta kosta izmedju 400 i 450 dinara, zavisno od prevoznika.

Za skolarce kojima majke brane da idu na utakmice dusu dalo. Recite da idete do grada i da se vracate na veceru, oko 21h :D

Kad je ta utakmica uopste ?

19. oktobar, ne znam u koliko sati ...

Zna li se u koliko sati igramo protiv Takova ?

А иначе, прва два кола "јесењег" дела сезоне ће се играти у децембру. То су текме против Хајдука и Јединства на маракани. И у  
"пролећном" делу ће распоред бити згуснут јер сезона мора да се заврши до маја због светског првенства.

Ajmo svi u nedelju na Zetu - da otkinemo grobarsku filijalu

17. Децембар : Партизан - Црвена звезда (баскет)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"17. Децембар : Партизан - Црвена звезда (баскет)

У 19 ч......гости смо,и надам се,уз нецепање цене карте ко на њиховој јебеној европи.....
У полуфиналу Купа у фудбалу,22.марта гостујемо у Нишу.....биче то ехтраааааа гостовање......можда и најбоље на пролеће,јер и Нишлије славе годишњицу......треба то дочекати......

Ima li ko raspored utakmica za prolecnu sezonu?Koliko znam prvu utakmicu igramo kao gosti protiv Vozdovca 18. februara,a 25. februara  gostovanje u Zrenjaninu protiv FK Banat.Banatski dvor se spojio sa Proleterom.Jel moze ovo neko da potvrdi.

Pre tekme u Zrenjaninu igra se sa Borcem na Marakani.
A jos uvek se ne zna ni da li ce se igrati u ZR ili u Banatskom dvoru,bar koliko ja znam jos uvek nije pao dogovor oko spajanja Buducnosti i Proletera...

А текма са Вождовцем јел се зна ишта,где се игра,дал у Железнику,или на Браћи Јерковићу.....

Navdono su trebali da im zavrshe stadion do prolecnog dela ali da li je zavrshen ne znam .

Jebote al' sam se najezio kad sam cuo da igramo u Zrenjaninu ;pljuga To bi bilo stvarno extra.
U martu u Nis, Zrenjanin. Jos samo kad bu ubacili SpartakSU i Radnicki KG i Nis pa bi sve bilo na mestu. I navijacki i fudbalski.

PS. Djole, spremaj pivo :D

....U martu u Nis,...
..SAMO. sto stadion nam Cair na kome Radnicki igra svoje utakmice...
u NICEMU ne zadoljava NASE i minimalne potrebe(istocna i skoro cela severna tribina nisu u funkciji)..kao grupe uopste.. a o proslavi GODISNJICE (Nislije) da i ne govorim.. :bes
e sad............Svako "Zasto" ima svoje "Jebem li ga"...
986-2006
20.год СЕВЕРА део

Quote from: "NAISSUS CASUALS"....U martu u Nis,...
..SAMO. sto stadion nam Cair na kome Radnicki igra svoje utakmice...
u NICEMU ne zadoljava NASE i minimalne potrebe(istocna i skoro cela severna tribina nisu u funkciji)..kao grupe uopste.. a o proslavi GODISNJICE (Nislije) da i ne govorim.. :bes
e sad............Svako "Zasto" ima svoje "Jebem li ga"...

Jasta brate, jasta ... de der samo mi pojasni ovo oko godisnjice sta bi kao trebalo da znaci ...

Pa Gaga vama je 20-ogodisnjica(Nislije anno 1986) zar ne?

Quote from: "маникомио"Pa Gaga vama je 20-ogodisnjica(Nislije anno 1986) zar ne?

Da pace da jeste samo sam steko pogresne utiske iz njegovih pisanija  na temi nislije ....

Quote from: "Gaga"
Quote from: "маникомио"Pa Gaga vama je 20-ogodisnjica(Nislije anno 1986) zar ne?

Da pace da jeste samo sam steko pogresne utiske iz njegovih pisanija  na temi nislije ....
...
..nemoj molim te vise da stices utiske...jer si i mene zbunio.. ima vremena..tek treba da sticas... :laugh
986-2006
20.год СЕВЕРА део

Данас је у новинама објављено да је постигнут договор и да Банатски двор прелази у Зрењанин. Гостовање нам је 99% у Зрењанину.

Quote from: "KizaLion"Данас је у новинама објављено да је постигнут договор и да Банатски двор прелази у Зрењанин. Гостовање нам је 99% у Зрењанину.

Клуб ће се звати Банат. Играће наравно у 1. лиги, незнам зашто неби играли у Зрењанину. Биће екстра!!!