Znaci palimo u Irsku.....Videcemo vec posle prve kakvi su mada interesuje me da li su to amateri ili profesionalci jedino znam da su pre 2g mislim na Selburn izbacili tada sugavi Hajduk....A i njima prvenstvo uveliko traje sto znaci da ih moramo ozbiljno shvatiti...

Quote from: "nikola82"Znaci palimo u Irsku.....Videcemo vec posle prve kakvi su mada interesuje me da li su to amateri ili profesionalci jedino znam da su pre 2g mislim na Selburn izbacili tada sugavi Hajduk....A i njima prvenstvo uveliko traje sto znaci da ih moramo ozbiljno shvatiti...
Pa mislim da su profesionalci, inace trenutno su drugi na tabeli bod iza Selburna! A gledao sam rezultate njihovih klubova, uopste nisu losi, cak im je neki klub dobio Geteborga u Svedskoj! Bice ovo guravo!

Quote from: "archer"Ocekujem nas sigurno u 3. kolu kvalifikacija. Kada je zreb za trce kolo?

Zreb je 28.7. (2 dana posle tekme u Dablinu)

Citao sam i njihova ocekivanja, ljudi nas se boje, kazu kako bi bilo cudo da nas prodju, zadivljeni su posetom od 20 000 na prijateljskoj i misle da nisu nas nivo! Oni optimisticni se pozivaju na njihove susrete sa Slavijom iz Praga gde su ispali na gol u gostima kako mi se cini, ali misle da smo bolji od Slavije! Sve u svemu mnogo nas respektuju!  :D

Quote from: "archer"Ovo nije tragicno, setite se proslogodisnjeg (prijateljskog) meca sa Radom. Morate priznati mnogo bolje. Ne znam da li ste primetili svega tri puta je poslata "sveca" iz odbrane u napad. To je prosle godine bila stalna praksa. Lopta se krece dosta dobro, jedini problem sto se igraci krecu slabo (mada se bolje krecu nego kod Zenge), a to ce se popraviti jer vise nema prijateljskih 7-8 dana, pa ce se odmoriti. Ovo po meni dosta obecava. Ocekujem nas sigurno u 3. kolu kvalifikacija...

Igra je bila bolja nego sto sam ocekivao. Ima sve vise kratkih pasova, utrcavanja, borbenost solidna. Dugo vec nismo imali igraca tipa Georgijeva (kako neke rece mogao bi biti nova Zvezdina "10"). Mozda bi ipak bili ubojitiji sa Djokicem u spicu sa Zigom umesto Tadeua. Odbrana ... hm... ? Tu smo jos uvek najtanji. Ako nastave sa ozbiljnim radom i zalaganjem ovaj tim ce sigurno biti bolji od proslogodisnjeg, a to znaci i bolji rezultati. U nadi je spas.  namigivanje
Срце на терен ...

Realno i pored toga sto smo kao nacija fudbalski izuzetno stagnirali i sto smo nazalost pali na taj nivo da igramo cak i drugo kolo kvalifikacija za LS,a pre nepunih 15tak godina smo bili na krovu evrope i sveta ipak moramo da zgazimo taj Kork Siti.Smatram da bi bilo odlicno kada bi i premasili ocekivanja i stvarno pobedili Irce sa velikom gol-razlikom,jer bi Irska mreza puna golova nama dala krila i nemerljivo samopouzdanje pred to odlucujuce trece kolo.Jer ovo je mlada ekipa kojoj bi tako nesto izuzetno znacilo,verovatno bi dobili napad euforije i sigurnosti i upravo na to ludilo bi mogli da prodjemo cak i nekog mnogo kvalitetnijeg protivnika u narednoj rundi,ali ja se raspisah...Polako,maksimalna koncentracija i ozbiljnost je kljuc prolaska tog Kork Sitija.Do sada nikad nisam cuo za njih,ali upravo zbog toga mislim da nisu protivnik od koga se treba bojati.Ali bez obzira max. oprez,setite se dvomeca sa Kiparskom Omonijom i prolazom na "jedvite jade" golom Lea Lerinca pred sam kraj tekme. ;pljuga
__________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

ma bice nesto kao protiv intera prosle godine... evo, dobicemo ih 2-0 u irskoj, a 4-0 ih gazimo u Bg.
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

Quote from: "North_Side011"Realno i pored toga sto smo kao nacija fudbalski izuzetno stagnirali i sto smo nazalost pali na taj nivo da igramo cak i drugo kolo kvalifikacija za LS,a pre nepunih 15tak godina smo bili na krovu evrope i sveta ipak moramo da zgazimo taj Kork Siti.Smatram da bi bilo odlicno kada bi i premasili ocekivanja i stvarno pobedili Irce sa velikom gol-razlikom,jer bi Irska mreza puna golova nama dala krila i nemerljivo samopouzdanje pred to odlucujuce trece kolo.Jer ovo je mlada ekipa kojoj bi tako nesto izuzetno znacilo,verovatno bi dobili napad euforije i sigurnosti i upravo na to ludilo bi mogli da prodjemo cak i nekog mnogo kvalitetnijeg protivnika u narednoj rundi,ali ja se raspisah...Polako,maksimalna koncentracija i ozbiljnost je kljuc prolaska tog Kork Sitija.Do sada nikad nisam cuo za njih,ali upravo zbog toga mislim da nisu protivnik od koga se treba bojati.Ali bez obzira max. oprez,setite se dvomeca sa Kiparskom Omonijom i prolazom na "jedvite jade" golom Lea Lerinca pred sam kraj tekme. ;pljuga
__________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...




Ocekivao sam da ce neko ovo napisati. Ovo moze da izazove i kontra efekat. Nasi pomisle mnogo smo jaki pa nam dodje npr. Galatasaraj pa se ovi nasi zalete ko volovi pa puknemo. Mislim da je najbolje da ih dobijemo bez problema i muka ali nikako da ih odvalimo nesto strasno. Dva puta po 2-0 bi bilo odlicno. Ali nista o tome jos je rano. Otisao je Mladenovic konacno i njega sigurno vise nikada necemo videti na Marakani kao fudbalera. Sta bi sa Miladinovicem ne znam :zbunjen ? Ove godine ocigledno cemo imati par fudbalera viska koji bi mogli jos na kaljenje. Prvenstveno mislim na Adamovica ako Miller ostane, pa i Raskovic, a iz kluba bi mogao i  Krvi. Suzuki nije bio ni rezerva protiv Rada, znaci nije ni u prvih 22 igraca. Sta sa njim stvarno ne znam, on gde god da je igrao u Evropi nista nije pokazao. Misalim da nam je potreban neki mladi desni bek, najbolje iz podmladka, da bude rezerva Panticu. ;pljuga

Quote from: "North_Side011"setite se dvomeca sa Kiparskom Omonijom i prolazom na "jedvite jade" golom Lea Lerinca pred sam kraj tekme. ;pljuga

Cini mi se da je odlucujuci gol dao Acimovic iz slobodnjaka namigivanje

Mislim da je ova ekipa ipak dosta jaca od tadasnje, sto ne znaci da ne treba biti oprezan jer nam rezultati prethodnih godina ne daju za pravo bilo koga da potcenjujemo. Realno prolazimo Irce, a posle sta nam Bog da ...

Stoper Zivanovic je napustio klub, jer nije zadovoljio Bajeviceve ukuse. O Brazilcu ce se u narednih par dana da odluci.

Onog Sengelaca Gaja niko ni ne spominje... mislim da je to steta, jer u ovom trenutku bi nam dobro dosao. Iskreno ni ne verujem da je Miler bolji od Gaja, ali sam zato siguran da je jeftiniji  namigivanje i da je upravo to razlog sto se bas on, a ne Gaj, forsira u prvi plan.
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

Kako prenose vecernje novosti Miler se vraca kuci a potraga za jos jednim stoperom se nastavlja i spominje se neki afrikkanac......Nesto mi je govorilo da Miler nije neko pojacanje posto se videlo da je dosta spor izgleda da je i Bajevic video da nece biti od njega neko pojacanje a i mnogo je bolje dovesti Gaja koji bi definitivno bio prava stvar mada za njega treba dati 150.000dolara sto verujem da je osnovni razlog zbog cega ga mi jos nismo kupili....Za ovog Milera verujem da ne bi pukli ni dinar jer bi verovatno dosao kao slobodan igrac....
Ostaje nam da cekamo i da se nadamo da ce konacno neki valjani stoper stici.... ;pljuga

Ovo stekanje za lovu pocinje da me nervira lagano. Ako hocemo kakav takav kvalitet onda ima da se izujemo. Nazalost najbolji primer stize od ustasa, tacnije Dinama. Opusteno su doveli Nowotnog iz Leverkusena. Tako se zapravo najavljuju ambicije a ne izjavama po stampi i dovodjenjem Brazilaca iz ko zna koje lige.

nije afrikanac nego Ivan Hurtado, kapiten Ekvadorske reprezentacije.

Quote from: "Johnny Blaze"nije afrikanac nego Ivan Hurtado, kapiten Ekvadorske reprezentacije.
E daj Boze da imamo love za takvog igraca i lepo bi bilo kada bi dosao....Dokurcilo je vise dovodjenje raznih fosila koji normalno nisu bolji od Joksima i Tutorica..... :zbunjen

Sto se tice igraca koji bi dosli kao pojacanje mislim da je ovaj termin za pojacanja vrlo nezahvalan,jer jedna grupa igraca je zajedno prosla mukotrpne pripreme,odigravala prijateljske tekme i sada se nakon toga pojavi neko ko bi kao trebalo "ravnopravno" da konkurise za mesto u timu,to je smesno i cini mi se da je prelazni rok sto se Crvene Zvezde tice zatvoren.Koliko sam primetio Bajevic nije takav covek i pitanje je koji bi ga igrac tako zadivio da ga ubaci u konkurenciju za prvu postavu a da ovaj pri tom nije prosao bar dao priprema sa ostatkom tima.Naravno da postoje takvi igraci,ali za njih ZVEZDA nema para...Tako da dragi moji nesto mi se cini da je to sve sto se ovog prelaznog roka tice,postoje spekulacije oko dovodjenja jos jednog igraca(nagadjaju se razni) ali sve mi se cini da cemo do sledece kupo-prodaje cekati zimu...
E da,archer donekle si upravu,ali ja ostajem pri svom tekstu,otprilike da je prava stvar negde izmedju.Najbolje bi bilo da u dve tekme sa Kork-om steknu samopouzdanje,jer pozitivno ludilo i pozitivni bezobrazluk u sportu pomera granice,ali naravno pri tom ne mislim da se opuste i uobraze da su ne znam ni ja sta...Ali u svakom slucaju da ih zgaze !!! ;pljuga
_________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Izgleda da sam ja jedini, kome ne smeta narandzasti dres, ali opet ona "naljepnica"  :nene

Inace, evo novog u vezi novih igraca (iz Politike):

Еквадорац Сајседо добио визу

Посредством јужноамеричке менаџерске агенције ,,Топ фудбал", штопер из Еквадора Ђовани Сајседо(25), требало би до краја следеће недеље да стигне на пробу у Црвену звезду. Сајседо је добио визу за Србију и чека позив из Београда. Ђовани Сајседо је пет пута играо за репрезентацију Еквадора.

Тренер Звезде Душан Бајевић је одлучио да уговори не буду потписани са понуђеним штоперима Сандром Милером Алемаоом из Бразила и Иваном Живановићем, а са екипом ,,црвено-белих" поново тренира Бојан Миладиновића, после повратка из Москве.

– Миладиновић је оставио добар утисак и успешно је прошао лекарске прегледе, али није постао члан руског прволигаша Торпеда. Изгледа да то некоме није одговарало, вероватно менаџерима које не познајем, па је трансфер пропао – рекао је Стојковић.

Ni Miler ni Zivadinovic nisu potpisali i nece koliko znam, tako da nastavlja potraga a za Gaya su rekli da je preskup.Videce mo sta ce biti. :)


Nista od Hurtada , izgleda da ne mozemo da ispratimo cifru koju on prima u Emiratima ili gde vec igra