Vidim, (skoro) niko nije ni znao, covek je sve rekao o nasem derbiju ... :)

"Mislili su da sam lud

Mislim da je jedan momak na Oazinom Forumu rekao da je pored njega bio drugi covek Headhuntersa.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


covek je sve rekao o zlu koje preti da unisti navijacku scenu...neki put je bolje uciti se na tudjem primeru, nego licnim iskustvom..."i da mi ponude milione, bilione, ne boj se ti Zvezdo, ostacu kraj tebe..."

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Sjajan izvestaj  :ruke

Mislim,da je sve receno

Engleski klubovi vec odavno povecaju cene za ulaznice i na taj nacin oteraju prave navijace iz stadiona.
Pre nekoliko godina sam bio na Liverpool-Leeds na Anfield Roadu
Leeds tada prvak,a L'`pool na trecem mestu.
Platio sam tada vec 28 Funti (skoro 80 Marona  :o ) za Kop Grandstand.
Navijaci Liverpoola se samo culi,kad su proslavili golove,dok su Leedsovi solidno navijali.
Pravi i stariji navijaci se okupili u pubovima okoline stadiona i tamo pratili utakmicu.
Bas sam prico posle utakmice s nekim navijacem L`poola,koji je cak 85 bio na Heyselu i jednostavno ne moze momak vise odvojiti kintu za skupe ulaznice.
Stvarno tuzno,kako je fudbal postao komercijalan sport na Ostrvu,barem sta se tice Premier Lige

QuoteKako je Geri Houp, fan Celsija i pripadnik Head huntersa, do

Nisam to napisao na OZAINOM forumu vec na ovom forumu odnosno na temu Derbi na HOOL CAFFE-u.

I stvarno je lik covek. Ne mogu da verujem koliko je ispao kul. Kizo hvala na izvestaju bas sam se brinuo kakav smo utisak ostavili. Nadam se da sam i ja tome nesto doprineo... ;pljuga  ;pljuga  ;pljuga

Izvini Radza je po slici mislio da je Kiza.

Hvala Radzo!

Znaci sad vise ne moze da bude u opticaju pesma "Ko voli Partizan,ko voli Celzi...nek pusi ku*ac Crvenoj Zvezdi", sad moramo da izbacimo ovaj drugi deo iz pesme  :lol:
A covek je stvarno lik,kad je istetovirao Zvezdin grba na ledjima,on je stvarno fanatik,ko bi od nas  istetovirao grb nekog stranog tima  :zbunjen .Svaka mu cast :ruke
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Kakva budaletina! Zamislite sad se dopisujete sa nekim mentolom iz recimo Belorusije i odete na njihov derbi(?????), pa istetovirate grb nekog njihovog kluba na ledjima. Totalni kretenizam. :zbunjen
imice, na zaboravi da si mi skinuo nevinost, zauvek tvoja M. Uzelac!

Da, bas je trulo kad navijac jedne od najpoznatijih i "najtvrdjih" grupa u Evropi ima istetoviran grb Zvezde...

Kako bi se nalupetali o bratstvu i jedinstvu sa doticnom grupom samo da je u pitanju FC Taliban, ne smem ni da pomislim :o
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


:rofl                                                                          

djapic ga je ponovo odvalio... hehehe

Tekst je iz blic njuza, imaju i slike... Geri u gornjem delu ledja ima tet neke trojice likova, ne mogu da provalim kojih, a grb ZVEZDE je u donjem delu pored mrtvacke glave...

ciao,
da se javi i autor texta. sto se tice tetovaza, na ledjima ima zolu, vijalija i denisa vajsa. a osim naseg  ;pljuga grba i natpisa ultras r.s. ima jos jedan - headhunters.
inace, do engleza sam dosao slucajno. znate one kombinacije: drug brata moje koleginice je navijac koji se dopisivao sa gerijem... a ostalo je istorija.
toliko o ljubavi glodara i celzijevaca
pozdrav
novi sampion i titula, nasa zvezda je opet najbolja  :sampion

Prvo da pozdravim prijatelja, :) oprostite na maloj privatizaciji foruma, :) a mozes li malo da nam opises o tome kakvi su mu navijacki utisci i tako to... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "hejsel"Kakva budaletina! Zamislite sad se dopisujete sa nekim mentolom iz recimo Belorusije i odete na njihov derbi(?????), pa istetovirate grb nekog njihovog kluba na ledjima. Totalni kretenizam. :zbunjen

Naravno, a da je istetovirao grb vaseg JSD-a sa 6 baklji naroda i narodnosti  koji zive u bratstvu i jedinstvu, onda bi bio do jaja, jos jedna velika potvrda vaseg "prijateljstva", primer uspesne saradnje i unapredjenje bilateralnih odnosa? Da li su oni uopste culi da vi postojite? Aj proveri pa nam javi, posto imas pouzdane informacije (kao npr. onu za Vandal boyse koji su razbili 63.padobransku na autokomandi).

Quote from: "Forever Ultras"Prvo da pozdravim prijatelja, :) oprostite na maloj privatizaciji foruma, :) a mozes li malo da nam opises o tome kakvi su mu navijacki utisci i tako to... :)

poz,
budimir

hvala na pozdravima. sto se tice gerija, mislim da je bolje da o tome prica Filip, decko koji je bio sa njim nekoliko dana. potrudicu se da ga iskontaktiram, a rekao je da dolazi na rozenborg sigurno. ono sto je istina, da je covek je istinski bio odusevljen atmosferom. vidi se da nije ocekivao tako nesto. jebiga kod njih je sve zabranjeno i vidi se da ih pogadja.

p.s. F.U. mogli bi na  ;pivo uskoro

Ja sam skapirao da si ti sa njim pricao malo detaljnije i oko navijanja... Nema veze, pitaj tog Zrenjaninca ... a za pivo, dogovor na private... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Godra, Simo, pa vasim kompleksima nema kraja...
Prvo, siste mi jajca za prijateljstvo sa HH ( ako ga je uopste bilo ), drugo, decko je ocigledno poremecen posto mi pre lici na nekog jakuzu nego na navijaca, trece, grb (ponosno kazem ) JSD Partizan se nije menjao u odnosu na vas ( dodali ste plavo da kao podseca na srpstvo ) ultra reakcioni koji je simbol vecne borbe za opstanak srbskog naroda jel?Ne lupetajte molim vas, puca incestoidnom englezu ( kome su mama i tata u stvari brat i sestra ) za vas, nas i ostalo. Doso alkos da cirka i prodangubi...
imice, na zaboravi da si mi skinuo nevinost, zauvek tvoja M. Uzelac!

Evo priznajem: ja sam iskompleksirani jazavac, a odgovorno tvrdim da je Godra trudni mish.

:rofl  :rofl  :rofl

??? ????? ???????: ????? ?? ?? ??????, ???? ??????? 1970...  :D

Ne.
Odgovor ce da glasi: "Izvinjavam se. Ja sam ipak vesela baka, pa sam malo izlapela, te se ne secam da smo mi to ipak kenjali..."

Avanti!
Velja  :bes
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА