Postavih istu stvar na delije.net pa mislim da nije lose da uradim to i ovde.......

Mislim da je krajnje vreme da se objasni vecini nasih navijaca, a to predpostavljam mogu da urade vodje na sipci, da nateraju nase navijace da pevaju "Here we go" umesto "Every go". Ja sam prvi put cuo za "every go" da se pevalo na Zvezda - Real osamdeset i neke godine sto znaci da pogresno pevamo nekih 15 i vise godina . Ako smo to vec preuzeli od Engleza onda pevajmo u originalu kako treba u protivnom malo je blam narocito danas kada velika masa ljudi na severu zna Engleski ili bar nekoliko reci i kada engleski nije vise misaona imenica.
Slicno smo pevali i protiv Zete pa mi je sinulo da napisem.
 
HERE WE GO!!! ;pljuga

OK! Here we go: every gol, every gol ... namigivanje

we is gonna think about it. Sto bi menjali nesto sto traje vise od decenije? jebes engleze i njiovu gramatiku.

Sto bi menjali komuniste kada su trajali pet decenija :nene

Pa analogija ti i nije bas primerena, naprotiv!

Ova nasa verzija je laksa za pevanja, uostalom, ta pesma je odavno izasla iz fazona  - bila je mnogo aktuelnija u vremenima pre 1991, a da ne govorimo da bi bilo nemoguce lnauciti ljude da sad, odjednom, pevaju drugacije - od onoga sto su godinama navikli.

Ziveo brate

p.s. ides li u Baton Ruz, 'marti gra'  namigivanje

Quote from: "Radza"OK! Here we go: every gol, every gol ... namigivanje
:rofl

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ma ko da je bitno kako se to peva.
Ja kao kolko-tolko mladji navijac tu pesmu jedva da sam i cuo.
Pricao mi je jedan grobar kako je to bilo popularno na jugu ranijih godina.
Meni je to licno dosta glupo.
A upravu si da za to niko nezna, evo ja sad prvi put cujem da je to ustvari Here we go !
..a patrole Kalabic Nikole...

Quote from: "delija CEBEP"Sto bi menjali komuniste kada su trajali pet decenija :nene

Sto rece Radza analogija i nije bas neka. Pazi, ovo "nepravilno" pevanje ti je narod iznedrio, to je nesto prirodno, oplemenjujuce a ovo za sta se vi zalazete, ove nasilne promene i uvodjenje nekih "pravila"(cijih pitam se ja? anglikanskih?) to ti je cisto nasilje nad voljom naroda, revolucija, komunizam. Nemojte da vas zavede mondijalizam :nene

Brate ne idem u Baton Ruz daleko je, ceo Teksas se isprecio tamo cepa sneg, ljudi hodaju u zimskim kaputima i grizu se sa svojim zubima. Jel' ti ides?

Glupo mi je da se uzme prepevati tudja pesma npr tu pesmu i you will never walk alone to peva citav svet e to mi je glupo...
Ma domace je najbolje.
Sto pi bio Skotski viski kada mogu domacu lozovacu. :rofl
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Brisano je dosta postova koji nemaju veze sa temom.