покушаћу да дођем до фотки модела..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Meni trebaju ove...
lo vi do istoka ste vi normalni bre? Ceo zivot vas opominjem bre koji vam je *urac?

Шта би са тим новим контигентом патика? РСФЦ послао сам ти ПМ са сликама жељених модела.

људи немојте ме затрпавати порукама типа 'шта би, па кад ће'.. значи не брините, нисам вас заборавио, чим буде(ако буде), јављам се свима који су били заинтересовани па ћемо после лако..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Пошто је РСФЦ почео да забушава, ево јављам се ја.Значи исти модел, за 90 евра.Ко је заинтересован нек се јави на ПМ.

b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

овакве сам набавио из белгије за 50 евра....
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

Модели патика AirMax360 i 180, TN Plus, dvojka, Shox... Више врста. Цена 100 јура. Ако некога занима нека се јави на ПМ.

Quote from: "United North"овакве сам набавио из белгије за 50 евра....

Јесу биле ориђиђи патике?
Јел постоји нека фора, како да се провали јесу патике оригиналне или фуш?

Треба ових дана да стигне 3 врсте патика ер макс 360.

Па ове су биле оригинал(не ваљам ја патике него ми кум био у бриселу на неком путовању па ми донео)
А не знам дал има нека фора да извалиш дал су фуш, е и да враћам се ја летос из грчке са мора и ај као да свратим у солун...Купио сам 360 за 100 евра и кад сам дошао у београд чекао сам једно две недеље да се појаве,и кад су дошле 18000 хиљада  :zbunjen  .Тако да ако неко буде ишао у Грчку следеће година нек сврати у солун.
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.







Ево то је само нешто од онога што продајем...
Чисто да видите део асортимана робе коју ваљам...  namigivanje  
За оне који су више заинтресовани на ПМ

Брате јес ти сигуран за ове прве да су оригинал ;pljuga ?
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

Јел има још неко да продаје ер макс 180 или ер макс 2

Quote from: "North_RS"



Ево то је само нешто од онога што продајем...
Чисто да видите део асортимана робе коју ваљам...  namigivanje  
За оне који су више заинтресовани на ПМ

Јел има оваквих? И колико коштају, ако још увек продајеш или неко ако продаје?

ајде ако има неко неке моделе нека се јави на ПП па да му дам маил да ми пошаље слике па да се договоримо за даље...

да пардон моделе али 47 бр.!!!