Quote from: "дрвосеча"Sta bi sa zastavom DS koja je trebala da visi na krovu nashe tribine? Nesto je nisam video...
.

технички проблеми...Биће  већ против вождовца.

Nije bilo lose protiv Korka ali moze i mora bolje.
Napredak je vidljiv ali treba jos mnogo truda da se ulozi.
Ljudi se trebaju animirati, nauciti pjesme...Ipak, sve ovo je mnogo lakse reci nego uraditi.Kako god, za jednu evro-tekmu moze se reci da je bilo solidno.
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Malo kasnim ali jebi ga moram da kazem par reci.....
Iskreno nisam primetio da je navijanje bolje nego prosle god(sto se tice evrope)  cak sta vise po meni krajnje prosecno navijanje i mislim da je vreme da se raznim sminkerima stavi do znanja da nemaju sta da traze na severu....Mislim da bi neki transparent na sledecoj tekmi bio pravo resenje posto do sada nista nije pomoglo recimo SMINKERI MRS NA ISTOK......Jednostavno nisam mogao da poverujem kako neko posle svih obavestenja ima muda da ode na sever i drka qrac dok drugi cepaju grlo a takvih je pored mene bilo stvarno i previse ponekada sam i sebe primetio da zabusavam jer takva okolina definitivno defektno utice na druge.....
Po meni jesmo mi ubedljivo najbolja navijacka grupa na ovim prostorima ali mesta za napredak ima mnogo....