Odlicne slike, sve pohvale za umanjenu verziju BP zastave :)
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Данас навијање сасвим просечно.Мислио сам да ћемо имати мотив више пошто се гробари враћају, али...На почетку смо добро кренули, чули смо се боље од гробара неких 20 минута, али је остатак првог полувремена био катастрофа.Навијање у том периоду је било толико добро да је лик поред мене опуштено могао да телефонира.Било је и проблема да се ускладе сви делови трибине јер је на целом северу био само један мегафон.Око 20. минута је урађена екстра димнијада и текма је прекинута на 2-3 минута.Друго полувреме креће доста боље уз Још једна победа и титула.То смо певали двадесетак минута, без неких већих падова што показује колико је трибина напредовала.После тога је уследило довикивање са западом и истоком, па песма И да ми понуде...То је најбоље отпевано данас.У тим тренуцима смо потпуно разбили гробаре у навијању.Пред крај утакмице се скандирало Олимпијакосу.

Што се гробара тиче, они су се добро чули у пар наврата, углавном кад су певали сисај Звездо.На почетку другог полувремена су приредили неку "бакљаду".
_________________ :)
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Quote from: "Red Squad Podgorica"Odlicne slike, sve pohvale za umanjenu verziju BP zastave :)

:)   ;pivo  

Није било нешто посебно певања што се тиче само су се људи лоше расподелили по трибини биће боље!

На крају "Зеко остани" и "Управа остани"  :jebanje  :jebanje   :D  :D


И још договор између гробоса је био да транспаренте направе против управе, а они  :batine  што су имали "сисај звездо" и "кукавице и убице  :batine  "
Још једном су дотакли дно дна стварно срамотно!

Дерби... Хмм, али није ми то више то... Прво зато што је за нас свака утакмица постала важна, свуда смо уз Звезду и сваки меч нам је дерби, а друго, нема више те атмосфере позитивног набоја пред овакве дуеле... Да не спомињем спортски аспект свега, лош фудбал, лоши играчи итд...

Прва ствар која је претпостављам већину изненадила и многе извела из такта јуче је дупли претрес на јна... Све би то било ок да после обезбеђења тај други део нису обављали жандари... Врло детаљно... А о њиховој глупости је довољно рећи да не знају шта је и како изгледа пумпица за астму па је било примера да су и то једва дозволили да се унесе...

На стадиону север добро попуњен, крајеви празњикави, присутне све ударне заставе, све групе па и они који нису баш најредовнији... гробари се вратили за ову утакмицу, необјашњив и нејасан потез, али не желим да их коментаришем... Само ћу споменути да су солидно попунили југ, крајеви такође празни посебно онај ка западу... Највише су разочарали "љубитељи фудбала" па су запад и исток деловали доста пусто...

На почетку минут ћутања дечку који је недавно преминуо а био је део трибине... Креће са добром атмосфером, солидно навијање уз већ стандардну песму на почетку већих утакмица... И напред Звездо ле уз скакање... Наставља се са стандардним репертоаром и средином полувремена (20. минут) уз одбројавања креће бакљада са пуно црвених и плавих димова и наравно уз Пуне трибине које су се певале добрих дестеак минута... До краја полувремена солидно навијање али знамо ми и за много боља издања... Једина похвала је то што навијање не стаје и то је стварно помак у односу на године уназад, али само на моменте звучи како треба, остало доста слабије...

Други део игре је извучен са Још једна победа и титула... Пева се добрих петнаестак минута и на моменте је то оно како желимо да звучи север... С обзиром да има пуно људи који гледају утакмицу,  тако и песма бива јача када звезда игра добро и обрнуто... Из другог полувремена треба издвојити и сјајан еври го... Цела трибина у трансу, ударање, гурање тотално лудило... Наравно ни за овај дерби није изостао репертоар песама типичан за ове дуеле... Издвојио бих Ћале ти у ђубретарима... Била је веома гласна и чини ми се боље отпевана него икад... Било је и пар дозивања са истоком и западом, сасвим коректно од њих с обзиром да како већ рекох ове две трибине нису биле попуњене оако како се очекивало... Али на њима довољно оних којима је црвено-бела боја у срцу... Пред крај текме поздрављамо и госте, нашу браћу из грчке и север грми уз Олимпијакос, олимпијакос...У сваком случају, тај део игре навијање је било боље него  у првом полувремену, мада по мени слабије од очекиваног...

На крају позивамо зеку и управу да остану а момцима на терену отпоздрављамо са Шампиони... На северу завршавају дресеви, неки силазе и на стазу по њих и лагано се сви заједно окрећемо утакмици у четвртак која ако Бог да може да нам донесе још занимљивих европских гостовања...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Gledajuci utakmicu ovoga puta sa istoka mogu reci samo sledece,brojnost na severu za derbije nikada manja,grobara kao i obicno mada ocekivao sam da ce ih biti vise sa obzirom da je bojkot prekinut :lol: Ovakva kontrola dosadna i kobajagi velika ali videli ste i sami da je bilo i za dzabe jer je na severu bio pravi vatromet da ne spominjem topovske udare koji su neprestano odjekivali....Navijanje na pocetku kao i vecinom odlicno a sto se blizio kraj poluvremena sve gore takodje kao i obicno.....Mislim da se prvih pola sata osim povremenih ukljucenja grobari nisu culi.....Ono sto je definitivno za pohvalu je pevanje pesme Jos jedna pobeda i titula koja je ovoga puta (za razliku sa Milanom)stvarno zvucala mnogo bolje i ako se barem meni nesto posebno ne svidja jer nekako ne dize adrenalin .....Na kraju ipak aplauzi uz pevanje sampioni sto je u sustini bila nagrada za vecu borbenost ali ne i za igru......

Зашто ми се сваки пут кад скинем клип првих 10 секунди не види ништа,само се звук чује,а после тих 10 секунди ради нормално...а нпр клип траје 13 секунди,па је мало њесра...
Има ли неко сличних проблема?

ajde bre cuti sta si proklet neko ne vidi ni te 3 sekunde   :lol:

sad ozbiljno verovatno ti fale neki kodeci

Брате, узми пребаци те клипове у други фолдер у компу па онда пробај да их пустиш...И мени се дешавало исто срање па сам успео тако.

Имао сам ја такав проблем, ако гледаш преко windws media plera одна су ти се сјебала подешавања.Обриши програм па га поново инсталирај.
b]Дај Боже да се Срби сложе![/b]