Quote from: "capocrimi"?? ??? ? ????? ????? ????????, ???? ??????? ???????...
???????? ?? ????? ?? ???? ? ????, ???? ?? ??????? ?????????? ?? ??? ???? ???? ???????????? ??? ??????...

????? ?? ?? ????? ?????? ????????? ? ????? ???? ?? ?????, ??? ???? ?? ?? ?? ?? ????????? ????? ??? ???????????...

Ja sam rezultatom i navijanjem prezadovoljna. Samo je na pocetku falila neka koreografija i na kraju neka dobra tuca, pa da svakome bude potaman.  :D

A Ljupko je takav alkos da ja njega necu da komentarisem.  ;pivo

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Navijanje je za mene sa juga bilo bruka i nista mi se nije svidelo daleko bolje mi se cinilo protiv brda ruza(barem na jugu).
Ladno je JUG ispao najlosija tribina posto kada se prozove istok sve grmi,kada se prozove zapad grmi kada jug slabo bato slabo.
E zato je bata odlucio ako da Bog u sredu ili sever ili fino kuliranje na jugu bez navijanja jer mi je dosadno i glupo ovako.
Hvala Bogu bio je neki lik do mene koji je celu tekmu pevao pa sam i ja sa njim.
Sever je stalno pevao ali u pojedinim momentima stvarno je bilo slabo da nista nisam cuo i mogao razaznati.

Sto se tice Boysa pred pocetak je doslo 5-6 pozera i sve bezze zajebancija,na samom pocetku dolazi jedno 30tak ljudi i odmah se zezaju posle pocetka kada su videli "SEVER" pokusali su da navijaju ali su dobili ogromne zvizduke JUGA i ISTOKa da su panduri odmah uleteli sa dve strane i napravili kordon.

DOstasu provocirali sa Prtizan Prtizan pa smo mi nasijedali na to.
Najsmesniji mi je onaj dio kada skoce pa cekaju jedno 3-4 sec pa opet i tako nekoliko puta valjao sam se od toga bruka.

Sve u svemu tekma solidarka rezultat odlican,i  da dodam da sam tacno 16.56 minuta proveo u putu i svemu ostalom i nije tako lose. :rofl

I sta je ono pa ne dolazi nam manchester vec PSV da su karte onoliko skupe.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ