Kizo, kakv crni revans, bice opet 0-x (upisi broj izmedju 1 i 4).  nema vise nista od Zvezde.  Oni ce se vrlo brzo boriti za sredinu tabele u SCG ligi a ne zadugo i za opstanak.  Ovo sto radi uprava je politika destrukcije, sunovrat iz koga tesko da ima povratka pre totalnog kraha.  Zvezd i Dzaja su postali jedno te isto.  Bez Zvezdinog sunovrata nece ni Dzaja da ode.  To je kao sa Hitlerom i Nemackom.
impatizer

:rofl  :rofl ????, ?? ?? ?????? ?? ???????? ??????? ?? ??? ??????? ????, ? ?? ?????? ???? ?? ???? ?????? ?? ???????, ????????????, ?????????????...?????? ???? ??????...

???????!!!

Prvo da vas malo podsetim sta su pojedinci pisali ovde, za one sa kratkom pameti iliti sa kratkim secanjem:

Forever Ultras
Vitez dobre kapljice


Joined: 07 Jan 2003
Posts: 1084
From: Beograd - Srbija
Posted: Sat Sep 11, 2004 5:25 pm    Post subject:    

--------------------------------------------------------------------------------

Sram vas bilo, sve vas koji ste sumnjali u mudro rukovodstvo na celu sa Dzajkom. Mukotrpnom igrom i teskim zalaganjem nase vedete su uspele da otkinu bod fudbalskom gigantu zvanom Zeta, i to jos na njihovom terenu, moj bato... Zato, pamet u glavu, sta da smo menjali, sigurno bi nam dosli neki drugi koji ne bi pravili ovakve uspehe... Jedva cekamo cetvrtak i nove uspehe nasih vedeta... na celu sa mudrim rukovodstvom...



poz,
budimir
_________________
Ja samo zelim da Zvezda bude ono sto je nekada bila..

Back to top          


Mitke
?????? ?????


Joined: 26 May 2004
Posts: 58

Posted: Sat Sep 11, 2004 7:46 pm    Post subject: Scenario  

--------------------------------------------------------------------------------

Moguci razvoj dogadjaja: Zvezda dozivljava novi debakl, ovog puta protiv Zenita (mozda ne petarda, mozda vise, mozda manje, ali nikako ispod 3 komada). Ljupko podnosi neopozivu odluku. Bata-Dzaja u panici dovodi Pizona (sa kojim se medjusobno ne podnose) obecavajuci mu odresene ruke. Pizon uspeva da konsoliduje tim koji pocinje da igra dobro na prolece, pomera se iz sredine tabele i do kraja sezone osvaja 3. ili 4. mesto a mozda cak i Kup. Navijacima se dopada Pizon, njegov metodicni i disciplinski pristup timu i stil igre koji gaji. Postaje popularan, njegovo se ime klice na stadionu. To, naravno, Dzaja tesko podnosi kao i cinjenicu da Pizon cvrsto drzi dizgine u timu i kontrolise igrace. Dolazi do sukoba izmedju Dzaje i Pizona kao sto je uvek bio slucaj kad god je Zvezdu vodio trener koji je bio uspesan i koji nije bio Dzajin potrcko. Pizon napusta Zvezdu na krau sezone. Dzaja prodaje nekoliko boljih igraca, obceva kule i gradove a ovi sa Severa slusaju k'o mamlazi i veruju u svetlu buducnost. I tako iz godine u godinu.

Kada pogledam Zvezdu od 1945. naovamo, ovaj tim sto sada igra na Marakani i nosi crveno-bele majce i ovi ljudi koje vode tim imaju vrlo malo zajednickog sa Zvezdom dok je bila klub sa pedigreom. I po uspesima, i po pristupu sportu, ii po mentalitetu, i po publici koja je gleada. Ovao danas je samo losa kopija jednog nekada velikog tima koja osim imena i boja majci jedva da ima nesto zajednicko sa timom za koji je nekada vazio za najjacu ekipu iz ovog dela Evrope. danas se ime Zvezde van granica pominje jedino u kontekstu vandalizma njenih tzv. navijaca.

A te navijace jos placa klub da putuju, pevaju besmislene popevke u kojima se kunu kako vise vole klub nego bilo sta drugo (!!!?), razvaljuju tudju imovinu i brukaju ime kluba i zemlje. Jadan je to klub koji u totalnoj besparici placa svoje navijace da ga podrzavaju.

Back to top      


Sta raditi sada nakon ove bruke? Nemam pojma... Muka mi je od svega. Ubih se ovde ubedjujuci zaslepljene idolopoklonike lika i dela voljene Dzajke, trpih svasta od njegovih advokatica i advokata, najgore uvrede na svetu, samo zato sto sam im rekao "kud plovi ovaj brod" i gde nas Vodja, kao u Domanovicevoj pripovetci vodi. Sram da vas bude, da da sve vas, koji ste slepo verovali i koji niste videli da nas unistavaju planski Bosanac, Dzajka... i jos poneki. Uzivajte sada u ovim porazima, dabogda vam preseli!

Stoka nas je dovela do situacije da nas pune sa 4-5 i da ne smem ni da pomislim kako cemo proci na Marakani od ovih Rusa... Sto se mene tice, ja na Sever vise necu. To nije onaj Sever koji se iz prkosa protiv Torpeda tukao sa murijom preko sat vremena i dvaput isterao specijalce Slobine sa istog. To je Sever od kojeg je mene sramota. To je Sever koji cuti i ne talasa onda kada nas voljeni klub vode u propast. Necu da budem deo njega pa makar mi i dalje pretili i spominjali batine. Uvek cu biti uz Zvezdu ali oduvek biram drustvo i imam ukusa (a to je trn u oku nekima)... Koja koreografija ce svima zapusiti usta...? Nakon petarde posle PSV cutali smo kao pi*ke, nije bilo niti jedinog povika protiv lopova. Niti jednog... E toga se stidim. Ne zelim da vidim dve grupe nasih navijaca zavadjene, ne zelim nikakav Severni Front, ne zelim odvajanja na tribini, ne zelim da se mi koljemo oko Dzajke, to bi Dzajjka i htela... Dzajka nije vredna da se mi koljemo oko nje. Zvezda je iznad Dzajke... Dzajka muze Zvezdu i krade pare. Neka ide vise u... Necu da moj tim bude smejurija, da mi se glodari smeju u facu zbog necije nesposobnosti i kukavicluka. Necu da ucim nikoga sta treba da uradi. Pogledajte oko sebe, vidte gde smo i dokle smo stigli. Nije tacno da nema nize, ima, uvek moze i gore. Samo je pitanje da li vi, gospodo i gospodje idolopoklonici to zelite... Pa posle predlazite Mitketa i mene za virtuelne upravne odbore i sprdajte se. Pogledajte ko je sta govorio a ko se ponasao kao stoka. Sve se vidi i sve se pamti. Gde vam je obraz? Gmizavci...

Cik neka mi neko pipne ovaj post od kolega sa sajta... Nek stoji, neka ga svi vide..

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

haiku

silovanje redaljka se nastavlja
draga Zvezdo cao Delije 1970
samuraji nindze harakiri
ekali smo, cekali samo povoljan trenutak da u prvo najbljize srce usadimo uzas i divljenje

E pa, mislim da bi bilo dosta!

Koji su to navijaci Zvezde koji pozdrzavaju upravu? Kao, ne znamo da bi Ovi sutra nestali kada bi navijaci bilo slozni, ne znamo da ce biti tu samo dok imaju podrsku odredjenih navijackih krugova? Dokle? Za cije babe zdravlje? Kome i zasto odgovara ova uprava? Mi smo najobicnije nule (0), mi Cigani, kakvi smo/Koliki smo - e bas toliki i takav nam je i klub, bez greske! Je l' vidite sta rade pravi navijaci po evropi pa i nasoj zemlji (kapa dole JF-u, to su muda i beskompromisnost kad je u pitanju interes kluba) kada uprava pocne da deluje mimo interesa kluba? A mi cutimo vec vise od 10 godina, i mi smo kao navijaci, i to vatreni, kao, toboze, volimo Zvezdu?!

Stravicno, prosto da covek ne poveruje kako smo - svi skupa - nisko pali!


Pa ko umesto Dzaje - pitaju se kao ... (i sam sam to u jednom trenutku bezdnadja/ocaja pomislio), pa Zvezdan Zvezdanovic, ko drugi? Covek koji je stvori Zvezdu u bukvalnom smislu, a mi se pitamo ko?

Jao .... jao ....

Jesu avangarda, ipak jesu, jer,  treba skupiti muda pa se boriti protiv uprave, pandura i agenata, treba skupiti muda, ne polazi svakome to za rukom, barem ne nekima.

"Ko su ti navijaci koji podrzavaju upravu"

Hej Radzo lepo sada u nedelju kada igramo tekmu na Mari ponesi fotoaparat i dobro snimi sipke na severu. Kada budes video par likova koji su na sipci i koji posavaju da pokrenu masu (ne znam samo na osnovu cega) ti ih uslikaj pa onda odnesi film na razvijanje (ako imas digitalnu kamericu to ne treba da radis). Onda uradi slike i gledaj te korumpirane likove do mile volje. Ne mora niko da ti kaze koji su to likovi. Sam ces ih prepoznati.....

Jeva cekam nedelju a bogami i revans. Eh sta bih dao da nam Zenit utrpa jos jedno 5 komada na sred Marakane......

Ma brate,ja sam za to da se mi svi u nedelju okupimo ISPRED,a ne na Marakani i da konacno pocnemo neki bojkot prema upravi kluba!Nije ovo pocelo sada,nije Zvezda od ove sezone losa,pa mi i groblje svake godine naizmenicno kupujemo titule i kupove a trazimo nesto u Evropi?
Kada smo prosle sezone dali gol u Cacku,u kojem minutu?!Da ovih 0:1 na Marakani nije vracanje bodova?Ta bruka Zvezdi ne treba-bolje i da smo 7 u ligi nego da se brukamo ovako.Pa Mladost Apatin ima bar 3 puta jacu ekipu od nas(Ne igraju prvu ligu samo da im ne bi pretili likovi poput Binica,Raja Bozovica(Zeta))...
Apel za moderatore-----U NEDELJU----->BOJKOT!!!!
PS-Ali treba da dodjemo svi kojima je Zvezda u Srcu,kao da se igra finale Lige Sampiona pa da vidi "uprava" zbog cega bi Zvezda trebala da bude,ZVEZDA!!!!

pa alo ljudi kakvi ste vi navijaci dve tekme po petardu i onda niko na tekme nece da ide ? ? ? pa takvi likovi nikad nisu ni trebali ici na sever... nisam ni ja za dzaju i ja sam za da se menja cela uprava i petrovic (koji fura neku taktiku iz njegovih mladih dana), nije vazno ko dodje u upravu, mozemo ovo prvenstvo da budemo i 6-7 samo da se ova govna isteraju iz uprave. igrace ne treba prozivati na sledecoj tekmi ali zato i upravu treba.


:megafon
I KADA TI LOSE KRENE, JA NECU TE NAPUSTITI
I U SRECI I U TUGI, SEVER CE S TOBOM BITI.....

MI ZA ZVEZDU ZIVIMO - A VI ?

???? ????? ???????? ?????? ???????? ??????????, ?? ??? ? ????? ?? ?????? ?????. ???? ?? ??? ???? ?? ?? ?? ????????. ???? ?????? ????????? ?? ?? ??????? ???? ???? ????? ???? ??????...

?????? ?? ??? ???? ????? ??? ??? ????, ??? ???? ???? ?? ???? ????????? ???????...

? ?? ????? ?????? ????????????... ?? ??? ???? ?? ??? ???? ? ?? ?? ?? ?????? ????... ?????? ???? ?? ??????? ? ????? ?? ???????. ????? ?? ??????? ?? ???? ????, ??????? ?????? ? ?? ?????? 5-6. ? ??????? ????????? ???? ????? ?????? ???? ?????.

????? ?? ?????? ???? ???? ???? ?? ??? ????? ????? ??? ?????????? ??? ????? ? ?? ? ????????? ??????? ???? ??????? ???????? ????? ? ?????? ???????????, ?????????? ? ??????? ??????? ? ???????? ??????.

15 ??????? ???? ? ???????? 2-3. ??????, ???? ?? ???????? ?? ??????? ?????? ???? ???? ????. ?????????? ?????. ?????? ?? ??? ???? ?????? ??? ?? ???.

?????? ??? ???, ?????????, ????????... ??? ?? ?????? ?? ??? ?? ??????? ?? ??????????? ??????

Kakva suptilna prevara. Pazi sada ovu filozofiju.....

Svi se satro slazu da ova uprava ne valja i da je treba smeniti ali se kao ceka privatizacija da bi se to desilo. A svi oni znaju da se privatizacija nece desiti u narednih 5 godina a do tada ce jos da kradu i da siluju ovo malo nas i kluba....

Ama stoko, hocu da vam vidim ledja vec sutra, bando pokvarena. Prva ekipa nije nista manje kriva od Dzaje i ostalih. E pa momci lepo nadjite sebi posao pa fino idite malo da radite a ne da cerupate klub sa kojekakvim dnevnicama.

Jebote koliko prevara na jednom mestu. Gadi mi se sve.....

Do sledece petarde.....

Na jutarnjem programu studia B, novinar koji se javljao iz S. Petersburga kaze da su u zvezdi poceli sa trazenjem novog trenera, a da je ljupko rekao da nece jos uvek iz zvezde... dzajic je sedeo sa prstima na celu, vidno zamisljen kako kazu....
hahahaha
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

????! ???????! ??? ??? ?? ??? ???????, ?? ?? ??? ???? ????? ???? ?? ??? ?? ?? ???? ?? ??????
???? ??? ??????, ??? ?? ??????!
??????? ?? ????? ????, ???? ?? ????????? ? ??? ?? ????? ???? ?? ???? ????...
??? ??? ?? ???????? ???????? ???????, ??

?????? ??? ??? ????? ?? ???????? ??????? ???? ? ???. "????? ?????", ?????
????, ??? ?? ????? ?? ??? ???? ???? ?? ??? ?? ????? ? ?? ? ???? ???? ????? ???? ????? ?? ????? ?? ?? ?????

??? ??...?

"??? ?????? ????? ???????? ? ? ???? ????? ?????????...", ??

??? ?? ?? ?????? ????, ???? ????? ?? ?? ????????? ?? ??????! ???' ??? ??????????, ????? ?? www.serbiancafe.com ??????? "?????????", ?? ???-??????? "???????? - ??????, ???????, ???...", ???? ?? ???? & ????????, ??????? ???????????? ???????, ?? ???????? ?????????? ? ????? ???? ??? ??? ?? ????? ????????!

? ??? ?? ???? ??? ???????? ?????? ???? ?? ????? ?? www.delije.net ... ?? ??? ?? ????????? ???? www.burek.co.yu ? ???? ????? ? ????????? ???????, ? ??????,?? ??? ??? ????? ????? ????????-??????? ???? ?? ??????!

???? ??? ??? ?? ????? ?? ????????? ???? ???? ???? ???????? ?? ??? ??????? ???? ???? ?? ?????????, ???????????? ? ???????? ? ???? ???????? ?????? ???????????? ? ???????
???? ???? ?? ?????? ????????????, ?????????, ??????? (...) ?? ?????? ????????, ? ??? ???? ?????? ????? ????????
???? ??? ????? ?? ????? ??? ???????? (??? ????? ???????) ??????? ?? ????????

?? ??? ??? ?? ?? ????????? ??????? ??????? ???????? ???? ?? ?? ???? ??? ????!
?? ??? ???? ??????? ? ??? ???????? ?? ??????, ?? ??? ???? ??? ????? ????, ???? ?????????, ??? ?? ?? ? ?????? ?????!

?? ??? ?? ?????? (???? ??? ????? ?????) ????? ?????, ?? ????? ???? ???? ???? ?? ???? ????????, ???? ???? ????!

???? ??? ??????? ?? ?? ?? ?? ???????, ??????????, ?????, ?????, ? 90% ??? ? ?????? ? ???????? ??? ?? ???? ? ??? ??? ????????? ????????? ????? ? ???.
???? ?????????, ???????, ??? ??? ?? ????? ?? "????? ????-?" ? ??? ???? ?????????...

?????? ?? ??? ?????? ?? ???? ???? ??? ??????? ?????, ???????, ?????? (...), ???? ??????? ???? ?????? ?????? ?? 5-6:0...!
?????? ?? ???? ? ???? ??????? ??????? ? ????? ????? ??? ?????!
????? ??? 5:0 , 1:1 , 4:0, ?? ????!
???? ? ????????? ?? ????, ???? ?? ??????!!!
?? ? ???? ????? ??????!  

???????? ???? ??????? ?? ??????? ???????, ????, ?????, ???, ???...
????! ????? ????? ?? ??? ????? ???? ??????, ???? & ??????? ???? ?? ??????? ??????? ??????? ??? ??? ??????? ??????! ????? ? ??????!
???? ??? ????? ?????!
??? ?????? ?? ????? ????????? ?? ????????? ????? ????????! ???? ??? ?? ????? ??????
???? ???????! ???-????????? ???? ??? ? ?? ????? ?? ??????!

???????, ?????, ????? ???? ?? ??? ????: "Stvarno sam ogorcen ali barem u mom srcu Zvezda ni posle ovog veceras isto je volim kao i prosle godine kao i pre 12-13 godina."

???????? ????? ??? ???? ????????! ???? ?? ????! ??????? ?? ????!!! ?? ????? ?? ?? ??? ?? ???? ?????? ?? ???? "????, ?????, ??????, ????????..." ?????, ???? ?? ??????!

?? ?? ?? ??? ???? ????, ???? ??????
??????? ?? ?? ????? ????? ???? ???? ??? ??? 12 ?????? ? ??? ???? ??? ??????? ?????, ???????? ??????? ?????? ????! ?? ??? ????????? ?? ???? ????????? ?? ????? ?????? ???? "????"!

??? ????? ????? ?? ?? ??????? ???????? ????? ??? ??????? ????? ???? ? ????????????...
????, ??? ?? ???? ????? "???? ???? ??-?..." (?!)

??? ??? ??? ?????? ???? ??? ???? ?????? ?? ? ?? ?? ??? ??????? ?????? ?? ????, ???? ???? ??????? ?? ?? ?????????? ?????, ??? ??????!
??? ???? ??? ???? ????? ? ?????? ???? ?? ??????, ?? ?? ?? ????? ?? ???-???? ??, ?????? ??????? ?? ?? ?????? ?? ?????, ?? ??? ???? ??? ?? ???? ? ?? ???? ?????, ????, ??? ????? ???...?
??? ?? ????? ??? ?? "???? ?????", ?? ??? ?? ????? ???????? ??????? ????, ?? ??????? ?????
???? ????? "????" ?? ?????? ???? ?? ???????, ???? ? ?? ???? ? ???? ??? ????????????, ?????????? ??????? ( ????????????, ?????? ... )...!

?? ???? ????? ?????? ????! ???? ???? ?? ??????, ???? ?? ??????, ???? ?? ??????!!!

???' ??????, ???? ??????????
?? ??? ?????? ??????? ??????!


??????? ????
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Senjak, nisi samo ti ostavio grlo na Severu, nisi samo ti doprinjeo da Sever tako izgleda, niti je to samo prva ekipa niti Dzajka. Mozda te nije bilo nigdje dok su neki od nas tamo bili.
Prvo malo oladi pa onda nesto pricaj.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Senjak brate,zar mislis da postoje likovi koji Zvezdu manje vole kada gubi nego kada dobija?!Gresis brate,gresis...
Brate,svaka cast Dzaji-doneo nam je nesto sto cemo tesko ikada vise osvojiti ali moras da priznas,njegovo vreme polako prolazi...Pa on je doveo Ljupka koji ima pet menadzera koji mu sastavljaju tim(Ne pricam napamet brate,to je informacija od vidjenijih Delija,da ne kazem prve ekipe-proveri).
Brate,UPRAVO ZATO STO VOLIS ZVEZDU TREBAO BI DA DIGNES GLAS,ZAR TEBI NIJE CILJ DA POBEDIS 5:0 A NE DA IZGUBIS?!
Sa ovakvom politikom to ne mozemo...RAZMISLI BRATE...

ZA MOMKA SA SENJAKA:


decko imam 25  i kusur godina radnog navijackog staza i mislim da imam pravo da kazem svoje misljenje kad ide dobro ili lose zvezdi.

previse sam zivaca i delova tela poklonio zvezdi a da ne pricamo o parama.


sa zvezdom sam svasta doziveo ali na srecu najvise lepih stvari.razumem i klub da ima krizu ali ovo sta se desava zadnjih godina je stvarno katastrofa a da ne pricam o avanturi po evropi ove sezone.


DZajic mora da ide iz zvezde i tu je kraj.petrovic mora da ide iz zvezde i tu je kraj.citava uprava mora da ide i tu nema sta da se prica.
zasto???
pa ja mislim da sve ovo sto se desava na terenu i van njega je dobar dokaz.ima stvari o kojima se NE prica a mozda ih i ti znas.
ne boli me toliko za dzajica i ostale koliko me boli kako se ponasaju vodje naseg severa.naseg cuvenog,strasnog,postovanog,od nekih i zastrasujuceg severa.
prvi put ovo kazem i ne plasim se da kazem i ako poznajem pojedine vodje:

kako je dzajic i uprava korumpirana tako su i vodje od uprave i istog tog dzajica.
ako si upucen u stvari onda znas da te vodje sve za dzabe prosli su citavu evropu dzabe a bogami se neko i obogatio.
neko je cak kupio i restoran.odakle pare tim momcima????

pa naprimer pare se dizu tako sto kada naprimer igra zvezda-psv uprava da karte tim momcima za sever koje posle preprodaju za ex procenata vise od prave cene.

i koji je to ludak da digne glas protiv dzajke i uprave?????

nikada necu zaboraviti decka koji je dosao iz Srpske 1 dan ranije pa cak i spavao ispred blagajne samo da bi kupio kartu za tekmu zvezda-rosenborg i covek mu kaze nema decko karti za sever i nece ih ni biti.
decko je bukvalno plakao kao dete malo.samo preko puta te cuvene blagajne stoje ljudi(momci mladjih ekipa)i prodaju te iste katre za troduplu cenu.

dajte ljudi gde je pravda i cast i moral tim ljudima.

Sve je ok ali potpuno podrzavam onaj manifest Rominih ULTRASa kada bi i kod nas bilo tako videle bi se neke stvari malo jasnije.

Vise ne znam sta da mislim niti o kome, cemu pitam se mota mi se po vugla ovo ono a nikako da prokontam sta je najpametnije.
Kizo brate ja sam posle 3-0 u Ajnhovenu kada su svi odustali od tekme verovao u prolaz, iako sma video da nema teorije sada se nadam da mozemo dobiti ali da prodjemo veoma, veoma tesko odnosno nikako da je bilo 4-1 pa ajde ovako bruka.

Za sve neznalice budzet Zenita je 16milE :batine .

:ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke
napred Zvezdo, napred Zvezfo le
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Za ovog "kurca" iz Danske:  

svaka ti cast  majstore!

Trener, koji ne zna motivistati, nego samo javno kritikovati igraci i koji-jos gore-ne zna da postavi taktiku nema sta da trazi u Zvezdi.

A da ce Dzaja dati otkaz, buahhaaa...bojim se da je to pusta zelja, ali to je krajnje vrijeme!

Nije mi jasno zasto ste se skoro svi uhvatili za vodje, sa optuzbama da su korumpirani, da ih Dzaja placa, itd, itd,...Pa ne sastavljaju vodje ko ce a ko nece igrati za prvi tim Zvezde, niti postavljaju i smijenjuju direktora kluba. Istina da uprava placa prevoz do Evropskih stadiona ali zar je to "dokaz" korumpiranosti ? Ili je, mozda, ljubomora mnogih koji ne mogu, sve i da hoce, da putuju sa tom "prvom ekipom", jer ih niko ne zna i ne zeli da primi? Pa zna se kako se dolazi i putuje sa prvom ekipom., ko moze a ko ne moze...I ko je taj sto se "obogatio" od vodja, kakva su to lupetanja ? Ne zelim da ulazim u preprodavanje karata ispred Marakane, jer ima zaista svega i svacega i to se uvijek radilo, pogotovo na gostovanjima sirom bivse Yuge, i kada bih ja vama rekao da polovina njih nema para mozda i da jede, vjerovatno bi se pola vas nasmijalo...Svak se snalazi kako zna i umije a nisu vodje krive ako neki decko iz RS-a ne nadje kartu za Zvezda-Rozemborg ili neku drugu utakmicu, nego tapkarosi koji nemaju veze sa Zvezdom. Zato se od njih nekada redovno otimalo i dijelilo dzaba onima koji nemaju. Tako je makar nekada bilo. Oni koji idu redovno i organizovano, po mom saznanju, nikada nisu ostali bez karata, pogotovo Delije iz unutrasnjosti. E sad, pojedinacni slucajevi ce uvijek postojati.
Sto se dalje tice vodja, i starih i novih, imam prilike da ih vidjam i po Evropi i ispred Marakane i zaista ne vidim zasto neko misli da uzimaju silne pare ?? Niko ne pise o tome koliko su kome pomogli, koliko su para skupili za tu i tu humanu akciju, koliko su ulaznica podijelili...sta su sve uradili i za Zvezdu i za Delije. Otkud ljudima ideja da su placeni od Dzaje da cute i da ne prozivaju klub ? Zbog usranih ulaznica i placenog puta ? Pa to je i ranije postojalo pa se opet uprava prozivala kada je trebalo...
Kada dodje vrijeme za prozivanje uprave ili Dzaje, ucinice to hladne glave, a ne preko frke i poslije prozivanja na ovom ili nekom drugom forumu.
Uostalom, prozivanje uprave u proslosti je cesto bilo neorganizovano i dosta glasno, znaci spontano, pa nema razloga da tako ne bude i danas...ko moze da sprijeci neku vecu grupu navijaca da proziva upravu ? Strah od batina ? Strah od necega drugog? Najbolje bi bilo kada bi citav Sever organizovano zagrmio, ali o tome odlucuju vodje a ne mi ovdje. Mogu li Delije smijeniti bilo koga, od trenera do uprave ? Mozda da a mozda ne. I zar treba mi to radimo? Trener zna vrlo dobro da ima moralnu obavezu da podnese ostavku ali vjerovatno to nece uciniti prije revans utakmice...prema tome, treba sacekati da vidimo ko ce od njih da plati za ove sramotne poraze.
Za to vrijeme, ostaje nam da cekamo.
I...ovdje nije kraj nasoj blamazi. Predvidjam nastavak katastofalnih rezultata i u domacoj Ligi, kao vjerovatno i vi svi, a sto se tice nekih "buducih" Evropskih gostovanja, mislim da smo za duze vrijeme zavrsili, sve dok nam ne dodje neki Abramovic i usranom motkom otjera dinosauruse iz fotelja.

Pozdrav svim Delijama.
olje je zivjeti jedan dan kao lav, nego sto kao mis.

DELIJE SARAJEVO:

zasto pitas takva pitanja????

zasto ne grmi sever protiv uprave?zato sto to vodje ne zele i ne dozvoljavaju.zasto?ajde pitaj samog sebe.

trener nema obraza da se povuce jer nema niti karaktera niti ljudskosti.
nisu krivi fudbaleri kada oni ne umeju da igraju fudbal.

???? ??????? ? ??????! ???? ?? ? ?? ?????...