Мислим да би за нас било боље да Ђуровски оде.

Атмосфера у тиму је лоша. То је мој утисак који сам стекао непосредно посматрајући екипу. Мислим да ФК-у недостаје чврста рука, која ће увести неки ред и дисциплину, а опет умети да са играчима буде у добрим односима. Многи воде своју политику. Знам да се у протоколу за меч пријављује одговарајући број играча који ће се скидати, али ми није јасно зашто и поред повреда, неспремности и лоших партија ове сезоне. неки играчи јуче нису ни били на терену, а не знам да ли су били и на стадиону уопште...

1. Тришовић
2. Миладиновић
3. Георгијев...

Затим питам се зашто су Ђорђевић, Радивојевић и Тадеу седели на клупи док су други играчи славили. Ова тројица нису добили ни мајце са бројем освојених куп утакмица. Важно је да је Горан Негић обука ту уску мајцу преко одела и славио са играчима... Економ Стојан Милановић је добио медаљу  :batine На крају су позвали и ову тројицу да узми медаље, али су се Тадеу и Ђорђевић повукли у рупе, након уручења трофеја...

Зашто Баста, Гај, Милијаш нису ни гледали утакмицу против Војводине у петак иако су виђени на стадиону?

Зашто Бурзановић почиње са клупе?

Зашто Јоксимовић има предност у односу на Бајалицу?

Многа су питања, а искрено се надам озбиљним и коренитим променама, јер ова сезона иако са две освојене дупле круне никако није за памћење због приказане игре.

Мислим да ће Ђуровског тешко бити "отерати". Осим његовог неискуства  и мало чудне тактике са само једним шпицем и са тим самим не баш превише атрактивне игре, човјеку се ама баш ништа не може да замјери. За мјесец дана три пута је добио Партизан, вратио нам велику предност - чак је и повећао - и на крају као посластицу освојио куп! Игра ми ђелује љепша него под Бајевићем,а и не сме се запоставити и финансијски аспект. Ђуровски је најјефтиније ријешење, које нас је могло снаћи. Уз то је и велики Звездаш, мада то у професионалном фудбалу не би требао бити одлучујући критериј.

Ако му Пикси не продужи сарадњу, биће под приличном ватром медија и Делија. Тај ризик он не би требао да иде, јер је и овако критикован од стране навијача због којекаквих ствари.

Одлучиће на крају визија Ђуровског и појачања за следећу сезону. Као што сам већ недавно рекао, треба нам свакако један прави љеви бек и један убитачни нападач. Ђокиц (љеп гол синоћ) и Пуровић су добри за нашу лигу, не и за ЛШ, ако се уопште за њу квалификујемо. Покушати задржати Кастија и Коромана и евентуално наћи адекватне замјене за њих ако оду и то је то. Захвалити се на сарадњи Јоксимовићу, Миладиновићу, Тришовићу, Георгиеву, те макар једном од резервних голмана. Искрено речено, нисам нешто одушевљен ни Бајалицом, ни Ђорђевићем ни Туторићем као штоперима, могло би се и то нешто направити. Али за све то имамо људе у клубу, па нека мало разбијају главу.

Поз.

Quote from: "Бока"неки играчи јуче нису ни били на терену, а не знам да ли су били и на стадиону уопште...

1. Тришовић
2. Миладиновић
3. Георгијев...

Jaко сам се насикирао због поменуте тројице ...  :batine  Једва чекам да им видим леђа!

Браво, Звезда! Сад би било одлично убацивати дјечурлију да играју ове преостале текме, дати шансе и онима који их нису имали током сезоне, таман да се види ко иде, ко остаје. Хтио бих да видим тог малог Пршу, па Срећковића, Банду ...



Ајд 'и ја једном  да се сложим са ДелијомХХ.  :)  Из више разлога сам за то да Бошко Ђуровски остане на клупи Црвене звезде. Прво, зато што сматрам да не би било коректно према њему одпустити га после освојене Дупле круне. Да сам на његовом месту и да ме то задеси прилично бих осетио неку врсту ниподоштавања и омаловажавања свега урађеног. Друга ствар је и тај финансијски моменат. Ако би Бошко отишао, 100% сам сигуран да би Нишлија на његово место довео неко страно бомбастично име за које би морала да се издвоји позамашна сума новца. Нисмо ли се тако већ опекли са Бајевићем? Више бих волео да Бошко остане и да се за тај новац доведу два проверена играча, него да се опет велики новац издваја за тренера а да нам ништа не гарантује да ће тај тренер бити много успешнији од Бошка. Наравно, ако не дај Боже крене наопако, бар у српском фудбалу никад није био проблем сменити тренера.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Quote from: "Mikelandjelo"
Quote from: "Бока"неки играчи јуче нису ни били на терену, а не знам да ли су били и на стадиону уопште...

1. Тришовић
2. Миладиновић
3. Георгијев...

Jaко сам се насикирао због поменуте тројице ...  :batine  Једва чекам да им видим леђа!

Зашто леђа Тришовићу?Он би могао да буде један од најкорисних играча!А што се тиче Георгијева био је један од најбољих почетком сезоне!
color=red]FxCxRxSx[/color]

Није овде реч о томе коме бисте волели да видите леђа, већ о величини клуба.

Једино ћу разумети ако ти момци нису желели да буду део прославе... То је већ њихов проблем, сами су на губитку.

Ђуровски је успео да нас извуче после Бајевићевог срамног поступка. Хвала му за све. Мени је он мало чудан, али да је постигао велики успех - јесте...

Иначе, чула сам да је Ђуровски платио Пиксију да би био тренер Звезде???
Искрено се надам да је то само глупост...

QuoteИначе, чула сам да је Ђуровски платио Пиксију да би био тренер Звезде???
Искрено се надам да је то само глупост...

Ово сулудо звучи... Нико се не би коцкао тако са својом судбином па ни Пикси... То је била изнуђена одлука у том тренутку и показала се као добра...

Знам да звучи сулудо, и то веома.
Питам, да ли је још неко то чуо...

Ма то су глупости. Једино ако ће Бошко да плати Пиксију. Нема Стојковић пара па је у милостињи Ђуровског... смешно.

Ђуровски је вероватно прихватио да прима плату коју је имао као помоћни тренер, а не плату првог тренера клуба... У том смислу је направљен компромис, а и то су само нагађања.

Вероватно је иступио пред Пиксија у фазону ја ћу бити тренер, не треба да ми повећаш плату, радићу за исте паре само ме пусти да будем први тренер!

А због глувих телефона испада да је он платио Пиксију да буде први тренер...

Немојте да полемишемо о оваквим стварима и непровереним информацијама. Издржите још десет дана и затварамо ову тему.

Quote from: "Бока"
Зашто Бурзановић почиње са клупе?

Зашто Јоксимовић има предност у односу на Бајалицу?


Ова питања и мене муче и никако не могу да смислим неки нормалан одговор. Нарочито на ово друго .
Ђуровски ће скоро сигурно остати , због дупле круне а колико је то добар потез , видећемо. У сваком случају до сада је показао више него многи који су водили Звезду. Игра можда није још увек каква би сви желели да буде, али он још није прошао припреме као први тренер па му (по мени ) бар то треба дозволити

Редвајтгрл ово ти није требало, ја мислим да је за ово сад чуо и курир па би требали да сачекамо сутрашње издање можда имају и они неки проверени инфо. [/quote]

Quote from: "Rion"Зашто леђа Тришовићу?Он би могао да буде један од најкорисних играча!А што се тиче Георгијева био је један од најбољих почетком сезоне!

Да ли ми причамо о истом Тришовићу и истом Георгијеву? На којима си ти текмама био?  :boks



Важно је да си ти био на много утакмица ове сезоне па можеш да кењаш некоме?
Смањи доживљај!

Не знам људи. Сада стварно треба бити паметан и сложити коцкице како треба. Мислим да требамо да будемо прилично самокритични а стручни штаб да сагледа проблеме које реално имамо. Оно што сам раније рекао поновићу поново. Тим се гради тако што требају да остану по сваку цену играчи који су играли и понели највећи терет дупле круне. Онда треба радити на томе да се доведу једно 3-4 добра солидна појачања мада и то није гаранција за улазак у ЛШ. Ако продамо најбоље играче и ако Пикси доведе сличне по квалитету опет ће требати времена да се уиграју. Све би то било у реду да утакмице ЛШ почињу за једно 6 месеци. Али пошто то није случај онда треба радити брзо и без превеликих тумбања тима. Видећемо... Ја сам у сваком случају умерени оптимиста али све зависи како одрадимо овај прелазни рок....

Џаба им 100 победа и титула,кад играју ко последње пичке,као и тренер,па и управа..
Јебем Вам матер,марш из Звезде..

Стварно играмо као пиче тј. они играју, ми се нервирамо. *бем ти игру с једним шпицем тј. с пола шпица. Јер наше шпицеве неможеш "назвати" квалитетом.
Можда мало глупо звучи, али ја бих највише воле да се врати Зенга. Из више разлога. Фаца је, мотиватор, није кукавица, зна да постави игру, код њега не играју "татини/менагерови синови" и уз то пружа шансу младим из собственог погона .
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

Данас сам чуо да наводно Короман,Баста,Милијаш и Гај од првотимаца остају сигурно, да преговарају са Кастиљом; да ће пустити Миловановића и Георгијева и да су у преговорима са Љубојом као главно појачање :zbunjen ?? још плус незнам колики буџет, пет странаца....бла.бла,бла...
Вероватно је већина само нечија бујна машта, само ме занима да ли има неке шансе да откупе Короманов уговор??????
size=24]!!!КЛИКНИ!!![/size]

Ајде да не коментаришемо разне чланке, прелазни рок и изјаве које су непроверене.

Quote from: "Johnny Blaze"Важно је да си ти био на много утакмица ове сезоне па можеш да кењаш некоме?
Смањи доживљај!

Извињавам се, али морао сам да реагујем. Не ради се о томе ко је био на колико текми, већ о проценама играча. Занимало ме на основу чега је за њега Георгијев био наш најбољи играч почетком сезоне? Ја мислим да је Бугарин један од највећих трансфер промашаја у новијој историји Звезде. Бар се тако показао.