Naslov govori sve.
Da vidimo koliko ce nas biti i kako cemo navijati...

Quote from: "KBB"Naslov govori sve.
Da vidimo koliko ce nas biti i kako cemo navijati...
Pa ja ne ocekujem nikakav pomak u brojnosti kopa(standardno, ne vise od 500-600 u kopu), voleo bi da nas bude vise ali cisto sumnjam, ocekujem normalno navijanje bez prozivanja mozda samo prozivke na nacionalnoj osnovi(ipak su oni crnogorci), mozda neku bakljadicu i normalno pobedu...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Pa... ovo je prilika da krenemo! Mislim na brojnost. Voleo bih da nas bude oko 800 - ali da to bude pevanje iz sve snage. Valjda ce biti lep dan sutra pa ce se masa smilovati da dodje na Maru!!! Nije skupa karta , lepo rucate i dodjete na tekmu ;pljuga  

Ajde bre da to lepo odradimo.

Znaci -  Nedelja , 3. oktobar , 15h , Marakana!

Svi oni koji su mesecima srali kontra Dzaje moraju sutra da se pojave. Vadjenja i izvlacenja vise nema. Ne zaboravite da se klub bodri i kada gubi i kada dobija.

a sta je sa prozivanjem uprave?
ako oni ostanu dzajina ostavka ne znaci puno

Quote from: "cyganin"a sta je sa prozivanjem uprave?
ako oni ostanu dzajina ostavka ne znaci puno

Mogu da ti kazem da je opet bilo prozivanja uprave, ne celu tekmu, u pojedinim delovima, uz parolu: Dzaja je preuzeo vasu krivicu ali mi to ne prihvatamo...
Poseta bas mala, ne vise od 600-700 ljudi na celom stadionu, rezultat 3:0... Pevanje nije bilo toliko lose s' obzirom na brojnost...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Ovaj put prozivanje uprave nije krenulo spontano iz "mase" vec dogovoreno i prvo od strane vodja."Iz Zvezde,iz Zvezde,mars iz Zvezde","Ale,ale,ale,ale uprava napolje...".U drugom poluvremenu je bilo bolje navijanje nego u prvom,mozda zato stu su dve pesmice bas digle raspolozenje i masa ih je vrlo rado prihvatila i pevala bas dugo bez smora,a to su bile "Samo ti" i apsolutni hit,sto neko rece mogao bi da je pevam do sutra "we love you Red Star...volim te Zvezdo".Upaljena je i jedna baklja.toliko o tome...i da pobedismo 3:0,opusteno.
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Ne znam da li ste culi, ali poslednjih dana, najveci hit na balkanu je pesma od balkan supporters-a uprava napolje, vrti se na na dosta balkanskih stadiona(marakana, jna, vozdovac, na vojvodininom, mariborovom, i jos par makedonskih i slovenackih), skoro ju je nemoguce naci pa molim sve vlasnike mp3 verzije pesme da okace na neki sajt sa downloadom muzike... :D  :D  :D
Izvinjavam se sto moj post bas i nema neke veze sa topicom, ali da ga ne bi otvarao(ostavicu to na adminima i moderatorima), postavicu ovde link jedne stranice na tribininom forumu za koju mislim da ju je potrebno procitati:
http://www.tribina.co.yu/phpBB/viewtopic.php?t=2296
Naime, da pojasnim, policijsko nasilje se zahuktava...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Eh, malo kasnije posetih i delije.net, pa vidim da ima sta da se prekopira:
http://www.delije.net/av/0405_cz_sutjeska_1_free.wmv
http://www.delije.net/av/0405_cz_sutjeska_4_free.wmv
Za par minuta ce biti postavljene i slike, pa da ne bih postovao 25 puta vi posetite ovu stranicu:
http://www.oaza.co.yu/sport/delije/new/index.php
Eto, sve sam vam napisao, vase je samo da klikcete  :)
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Nesha_cb"
Quote from: "cyganin"a sta je sa prozivanjem uprave?
ako oni ostanu dzajina ostavka ne znaci puno

Mogu da ti kazem da je opet bilo prozivanja uprave, ne celu tekmu, u pojedinim delovima, uz parolu: Dzaja je preuzeo vasu krivicu ali mi to ne prihvatamo...
Poseta bas mala, ne vise od 600-700 ljudi na celom stadionu, rezultat 3:0... Pevanje nije bilo toliko lose s' obzirom na brojnost...

+?????? ''????? ?????- ???? ??? ?? ?????'' ?? ?????????? ????????? ? ?????? ????.
????? ????? ???? ??????? ????? ?? ????????, ?  ??? ???? ?? ???? ?????: ???? ????? ??!

Kraci izvestaj.

Postavljene dve parole koje jasno odrazavaju stav severa. Navijanje dobro, narocito u drugom poluvremenu. Bas je bilo glasno, melodicno, svi kao jedan. Na zalost, zbog dotrajale baterije nece biti video fajlova. Meni je bas krivo jer se imalo sta pokazati.

Evo nekoliko slika, a nalaze se na linku http://www.delije-caffe.net/godra/CZ_STSK/





b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Ja sam planirao dolazak,ali se nesto isprecilo,pa nisam uspeo,ali interesuje me koja se ono pesma pevala,melodija one pesme (daj gol,samo gol nas je Bog,zivot dajemo za gol...)?
Inace pohvalio bih navijanje,zao mi je je sto ja nisam bio,ali jos jednom se videlo ko voli Zvezdu,a kome mama i tata kupuju net da bi ubijao dosadu na forumima delija...

Ne bih se bas slozio sa onim ko je rekao da je bilo 700-800 ljudi na celom stadionu, mislim da je toliko ljudi bilo samo na severu.
Navijanje od 60tog minuta jedno od boljih u ovoj sezoni. E kad bi tako stalno pevali...

Quote from: "KBB"Ne bih se bas slozio sa onim ko je rekao da je bilo 700-800 ljudi na celom stadionu, mislim da je toliko ljudi bilo samo na severu.
Navijanje od 60tog minuta jedno od boljih u ovoj sezoni. E kad bi tako stalno pevali...
Nemam pojma, a uostalom nije ni bitno, to je kod svakog drugacije...
radomire, jer znas mozda kako su dovatili tog lika, zamalo i ja da upalim baklju, nosim je vec zadnja 3 prvenstvena kola, ali sada kad vidim kako sam mogao da zavrsim... drago mi je sto je ne upali, ali isto tako sam popizdeo sto je ne ponesoh na zenit...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

????? ?? ??????? ? ???? ???????????, ??? ?? ?? ?? ??????????!!!

??? ?????? ?????? ?? ?????????? ???????? ???????.

Quote from: "Boka"????? ?? ??????? ? ???? ???????????, ??? ?? ?? ?? ??????????!!!

??? ?????? ?????? ?? ?????????? ???????? ???????.
Parola je bila bas kako si napisao .....I VASU ODGOVORNOST, a to se dosta razlikuje nego da je pisalo .......preuzeo je vasu odgovornost, sto, po meni, znaci da je i on samo jedan od krivaca za stanje u klubu, i da jos nije zavrseno sa odlascima iz zvezde...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Nesha_cb"
Quote from: "KBB"Ne bih se bas slozio sa onim ko je rekao da je bilo 700-800 ljudi na celom stadionu, mislim da je toliko ljudi bilo samo na severu.
Navijanje od 60tog minuta jedno od boljih u ovoj sezoni. E kad bi tako stalno pevali...
Nemam pojma, a uostalom nije ni bitno, to je kod svakog drugacije...
radomire, jer znas mozda kako su dovatili tog lika, zamalo i ja da upalim baklju, nosim je vec zadnja 3 prvenstvena kola, ali sada kad vidim kako sam mogao da zavrsim... drago mi je sto je ne upali, ali isto tako sam popizdeo sto je ne ponesoh na zenit...

????? ?? ???????? ?? ?????????, ???? ????????, ??? ?? ???? ? ??????? ?? ????? ????? ? ??? ?????? ? ?????? ???? ??????? ??? ?? ? ????, ????? ????: ????? ???? ?? ????!