Kada vam se desi nesto lose u zivotu sto vam nanese tugu i bol, kako izbacite to iz sebe, sta radite, koje metode koristite?

Posle ovog poraza u zadnjoj sekundi ja sam totalno sjeban, onaj osecaj kada sam video da lopta ulazi u gol a komentator cuti nista ne progovara, samo se cuje radovanje navijaca, ono cu pamtiti ceo zivot, mnogo sam toga doziveo ali ovo nije normalno, ne znam...
Totalno ali totalno sam sjeban, a najgore ce tek doci kada naredne dane kupis novine a tamo naslovi `sekunda do proleca` i sl.
Mnogo volim ovaj klub i mnogo tesko mi je palo ovo, od spavanja nocas nema nista, sutra imam kolokvijum ali necu ni ici, prespavacu ceo dan!

Пошто нема Бога да заспим,пустићу неки филм преко компа и то по могућству екстра доасадан(по мом мерилу),па се надам да ћу тако заспати.Кад се овакве ствари десе,једноставно не знаш шта да радиш?Стално размишљаш,зашто није урадио ово,зашто није оно,али то ништа не вреди.А теби Славиша препоручујем да не купујеш новине наредних дана,јер ћеш само попиздети.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Šta radim? Pa, u takvim situacijama ne postoji ništa što bi moglo da mi makar malo popravi raspoloženje. Kada je već tako, onda teram u kontru - još više se izbedačim. Zabijem se u jedan kutak svoje sobe, pustim što depresivniju muziku, ispušim paklu-dve cigara za noć i razvalim se od alkohola. Sledećeg dana kada se probudim više i ne znam zbog čega sam se ubedačio.

Pa, da krenemo...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Ja samo gledam u monitor,tj. u jednu tacku na monitoru i pevusim tiho pesme sa severa...Spavanja nema provereno,ne znam sta cu od sebe...I naravno...primam brdo SMS-ova od delija koji tuguju ili grobara koji napushavaju...jebo im pas mater

Мој предлог је да идете на сајт Делије нет http://www.delije.net/forum/viewtopic.php?t=5871

И цитајте постове,сигурно це вам бити боље.  :saruman
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

Када смо примили петарду од ПСВ-а другари су ме носили кући колико сам био пијан..Вечерас нисам могао због болести, али сутра се убијам од алкохола сигурно..

:(

Еџ, празнина нека у телу, чудан осећај...

Е, знам да је бедак дугачак, али нема главе доле!!!
Па јел смо делије или нисмо?!

ОООО, МИ ЗВЕЗДИ ПЕВАМО
И КАДА ГУБИМО И КАДА ВОДИМО
ЗВЕЗДИ ПЕВАМО...
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Или:

ПОБЕДА ИЛИ ПОРАЗ... ТО НАС МАЊЕ ЗАНИМА...
БОРИТЕ СЕ ЗА ГРБ НА ГРУДИМА!!!


СВЕ ПРОЛАЗИ
ЗВЕЗДА ТРАЈЕ
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Ako je u pitanju nesto lose sto se desi vezano za nas voljeni klub i tribinu  onda tugujem do prve naredne prilike i odlaska na Sever gde me opet iz bedaka izvuce pevanje iz sveg srca i svako odlicno izdanje naseg Severa e onda sam opet ko nov covek  :)  i zaboravljam na sve lose sto se desilo,ali posto nazalost sad nisam u prilici da to uradim,sad jednostavno trazim utehu u odlicnom izdanju nase grupe,brojnosti,poruci ali posto ni to nije dovoljno sutra idem da se razvalim.
P.S. Sva sreca pa ovde ne izlaze nase novine  :D .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Не спавам те ноћи код куће.
Проведем време са пријатељима (који такође имају "болест којој нема лека") и са њима поделим СВЕ!

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ja sam sinoc hteo da se zaronim na dno chashe i ubijem svu tugu u alkoholu ali s obzirom da nikom drugom nije bilo do pica... Zabo sam menadzer do 5 ujutru i evo sad sam se probudio.
Pokushash koliko je to moguce da zaboravish na utakmicu, mislish o nekim drugim temama. Ipak mi koji smo stalno na severu i koji volimo Zvezdu ko familiju, ne mozemo tako lako da zaboravimo. Mogu da zaborave matorci koji su u fazonu "Shta ja imam od toga. Shta je meni Zvezda dala. Ove na terenu boli kurac samo uzimaju pare". Ja mislim malo drugachije.

Quote from: "Maj 25"Ja sam sinoc hteo da se zaronim na dno chashe i ubijem svu tugu u alkoholu ali s obzirom da nikom drugom nije bilo do pica... Zabo sam menadzer do 5 ujutru i evo sad sam se probudio.
Pokushash koliko je to moguce da zaboravish na utakmicu, mislish o nekim drugim temama. Ipak mi koji smo stalno na severu i koji volimo Zvezdu ko familiju, ne mozemo tako lako da zaboravimo. Mogu da zaborave matorci koji su u fazonu "Shta ja imam od toga. Shta je meni Zvezda dala. Ove na terenu boli kurac samo uzimaju pare". Ja mislim malo drugachije.
Taj fazon, samo sto sam ja igrao PES 4, sa Zvezdom...Onda sam puko 3-0 i otisao da spavam u divnom raspolozenju...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Ja sam :jebanje pa mi je bilo lakse.

Ali sad sam u kurcu... Do subote, Jedinstva i tekme sa partizanima
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Godra"Ja sam :jebanje pa mi je bilo lakse.
e svaka ti cast kako si mogao..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "RSFC"
Quote from: "Godra"Ja sam :jebanje pa mi je bilo lakse.
e svaka ti cast kako si mogao..

:rofl

Pa mora na nekome da iskali bes  :D

Quote from: "Godra"Ja sam :jebanje pa mi je bilo lakse.

Ali sad sam u kurcu... Do subote, Jedinstva i tekme sa partizanima

Brate o toj temi sam bash sinoc raspravljao sa ortakom.

Da mi je doshla najbolja riba na svetu, VERUJ MI ne bi mi se digo.

Bez foliranja...

Quote from: "Godra"Ja sam :jebanje pa mi je bilo lakse.
:keez
Dzaba, ja od onakvog stresa nisam mog'o ni da  :spava

Quote from: "Maj 25"
Quote from: "Godra"Ja sam :jebanje pa mi je bilo lakse.

Ali sad sam u kurcu... Do subote, Jedinstva i tekme sa partizanima


Da mi je doshla najbolja riba na svetu, VERUJ MI ne bi mi se digo.


Nikad od tebe jebac :finger

Salu na stranu, svako ima svoj ventil...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Sa ortacima sam pevao pesme sa severa jedno pola sata, odma mi je bilo lakse.

Quote from: "Northern"Када смо примили петарду од ПСВ-а другари су ме носили кући колико сам био пијан
Kad smo primili petardu u Ajndhovenu, bio sm opusten. Razbili su nas i tacka. Lutao sam s jednim Englezom po barovima, nova studentska godina je upravo pocinjala, pa su studenti organizovani po predmetima (u istim majcama) cirkali ko blesavi. Pojeo sam najbolji kebab u zivotu. Sutra smo se lecili od mamurluka novim kolicinama piva, da bi mrtvi pijani seli na avion za London
U Leverkuzenu sllicno, pukli s trojkom, a mogli s sedmicom, pevali u transu na trbini dugo u noc, zakucali se u hotelski bar i pili izvanredno pivo iz Kelna.

To su porazi koje podnesem bez problema, posteno su nas drknuli, a navijanje je bilo odlicno i dokazali smo po 1000. put da smo najverniji.

Ovo? Ovo je smrt. Ovakav poraz. Ovde ne pomaze ni gudra ni alkohol ni sex, samo vreme...