Muslin oce opet da igra sa grcima u Atini.Oni se nasto premisljaju ali bi tekma trebala 17.februara.Mislim da bi organizovan odlazak u Grcku bio dobra ideja i sansa da se produbi prijateljstvo sa grcima!

Bas znam ko bi zeleo da ide za Atinu, kolima, + prijateljstvo sa gate7 + nabavka nekih "sitnica"  :D u luci. Javi se Budimire  :)

????? ?? ?? ?????? ??? ?? ?? ???????? ?? ?????? ;pljuga

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Bicu uvek s tobom Zvezdo makar nemo leba, bodricu te Zvezdo i na Marsu ako treba!  :ruke

Sengen je 20-25eura, malo je drkanja u Ambasadi, navodno je grcku vizu najlakse izvaditi, treba naci 4 coveka u autu, 2 vozaca i 2 spavaca. Tako se i lakse podele troskovi za gorivo. Velika zajebancija, ali sasvim izvodljivo. Ne igramo mi sa bilo kime ipak su Oly i Gate7 u pitanju.

Ako ima neko slobodno mesto isao bih ja u Grcku.
Stvarno bi bilo dobro da se ode!

Prava stvar ako bi se islo!

Izvadio se zeleni karton... dakle, :) ici ce se... :) samo su jos vize problem... :)


Nastavak price o putu, na drugom mestu...  namigivanje

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "lucky_star"????? ?? ?? ?????? ??? ?? ?? ???????? ?? ?????? ;pljuga
ja sam u januaru 2003godine u atinu i trebalo mi je busom 27sati...ali ljudi atina je u pizdu materinu...dodjes do soluna to je tek pola puta.sreca sto je put kroz makedoniju  i grcku dobar jedino je zajeban onaj deo srbije presevo medvedja  --put je ocaj
OJ TIM JE PRVAK BIO
I OPET CE BITI ON
A JA ZELIM SAMO JEDNO DA ZVEZDA BUDE SAMPION
A JA ZELIM SAMO JEDNO DA ZVEZDA BUDE SAMPION

Primate li slatke,male maloletnice....?
Budo,da li bi odgovarao za mene,ako bih isla tvojim prevoznim sredstvom?
Unapred zahvalna,Iva,Milina sestra!
amo za tebe, uvek uz tebe a njih ko jebe...

Kolima treba 16 - 18 sati. Zavisi kakvi smo/ste vozaci. Jel to sigurno da se igra? Ne mozes da planiras zbog viza dva dana pre utakmice ako neko zna da se 100% igra neka me obavesti.

Quote from: "Anti_Hero_Pro_Ultra"Primate li slatke,male maloletnice....?
Budo,da li bi odgovarao za mene,ako bih isla tvojim prevoznim sredstvom?
Unapred zahvalna,Iva,Milina sestra!

Ljudi, :) nema smisla ovde da se nastavlja rasprava... :)

Btw. naravno...  namigivanje

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Budo pozdravio te Djole haubica!

:rofl

Hm...Od Beograda do Atine ima 1179(neka bude 1200 da zaokruzimo).Znaci tamo i nazad 2400 km.Ako auto trosi 10 lit. na 100km vama treba 240 litara benzina.Neka je litar 60 din. to je 14.400,00 dindzi podeljeno sa 68 koliko je euro to je 211 E (neka bude i 250) podeljeno sa 4 je 62E(neka bude 65) plus za trosak jedno 100E po osobi to je 165E.
Za te pare jako lepa avantura hehehe

24 h busom do Atine uz kratko zadrzavanje na granici. Tako je bar bilo prosle godine.


I da ides atinom pesaka.
Ljudi ej prvo treba videti jeli sigurna tekma,i da ne bi doslo slucajno do susreta sa aekom umesto sa Oly.
I kada ce oni jedom da dodju u BGD.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Kako trenutno stvari stoje umesto sa Oly igracemo sa Leotarom u Trebinju .

Pa neka se odluce vise :o  :o  :o

?? ???? ? ???? ????? ??? ?? ???? ? ?? ??? ?? ???? ????? ?? ?? ?? ??? ?????... :D

?0?????!!!

Ako 14. bude lepo vreme svi na Marakanu :)
..baklje gore, pesma cigana...