Quote from: "KizaLion"Што се тиче нова 4 барјака... прелепо, још само заставе на 2 мотке да се врате.

Мене су барјаци и димови највише узбудили, фалио је само "топ"  :D
Ако нешто треба да се врати, поред шутке уз "звезда ле, звезда ле (here we go)" то је паљба са севера (петарде, ватромет, топ...)  ;pljuga

Фотке дана :
http://www.delije.net/galerija//05_06/0506_cz_zemun_2.jpg
http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2005-2006/cz_zemun/IMG_1609.jpg

Лепо је узгледало и вртење шаловима, штета што нема никаквих видео записа.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Red Star Forever"Да напоменем још нешто везано за посету... БГ екипе стандардно добре и све нас је више, многи се враћају на север, али за сваку похвалу су и групе из унутрашњости које су све редовније и масовније... И овог пута би истакао Шапчане али и Нишлије, Крагујевчане, Чачане итд... Ова сезона све више испуњава зацртани циљ, а то је омасовљење Делија, наравно не било какво већ што је могуће квалитетнијим људима... И што више одмиче првенство, све нас је више... Дај Боже и да на терену буду резултати у складу са реномеом и именом клуба али и са квалитетом подршке са трибина која је врхунска за услове у којима живимо...

све редовније и масовније... Нишлије pa sine to je tako odavno ali ajde ... juce na tekmi extra hladno to je ono po cemu cu se secati tekme kao i retro koreografija, osetio sam se kao da je ponovo '89 kakav trip :) loodilo

Sve je bilo super i svaka cast svakom ko je bio na utakmici! A sto se tice onih dimova :D  bolje sledeci put da bacimo par vojnih suzavca jer ce nam biti lakse nego od onih dimova  :)

Pozdrav svima!

Šta više reći, kad je toliko toga već rečeno, ali ja ne bi bio ja kada nebih imao šta da dodam. Kao prvo i najvažnije što želim da istaknem je to da bih posebno pohvalio veliki, ne, ne veliki već zaista impozantan repertoar pesama koji se pevao na severu, neverovatno mi je drago što se nije kao mnogo puta do sada forsirala samo jedna pesma, pa se svi brzo smore i prestanu da pevaju. Za koreografiju mogu da kažem samo to da je zaista u najmanju ruku neverovatan osećaj kada sam se našao ispod onih belih papirića, kada se na jedan momenat sve oko mene zabelelo, ZAISTA NEOPISIVO!
Veliki pozdrav svima uz jednu želju da Zvezda zauzme bar jedno od prva tri mesta u ovoj nasoj UEFA Grupi!
P.S. PUNO SREĆE NA SEVERNOM POLU!

svaka cast,delije,divno je bilo juce naci se na severu! :ruke
i samo da napomenem,nije fer sto hvalite sve delije iz unutrasnjosti koji su dosli,a nas iz panceva ne pominjete,a bilo nas je bruka mnogo,kao i uvek!
ZVEZDO ZGAZI IH SVE!!!
PANCEVO CELO CRVENO-BELO!!!

Quote from: "Nikola013"P.S. PUNO SREĆE NA SEVERNOM POLU!

"Делије стижу све до Арктика"  :ruke
Срећно свима који путују тамо.  :wave

"here we go" (није нека фотка ал уз мало маште може да се замисли како би изгледао видео фајл)
http://img447.imageshack.us/img447/2360/imag01591sq.jpg

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Kako je to izgledalo pre 6 godina, bas na utakmici sa Zemunom;



:)

Vid' stvarno, kako nam je narasla ziva ograda ispred Severa :D

Quote from: "Radza"Kako je to izgledalo pre 6 godina, bas na utakmici sa Zemunom;



:)


al vreme prolazi...a mi sve bolji
RIGINAL FANS

Quote from: "Fabrizio Ravanelli"
Quote from: "Radza"Kako je to izgledalo pre 6 godina, bas na utakmici sa Zemunom;



:)


al vreme prolazi...a mi sve bolji
Ovo ko neki penzoski forum - sve neka melanholija, uspomene...  :D   :finger
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Ujka Vanja"Ajmo polako,delijo sa tom parolom. Nikakva parola se nece rediti bez znanja ekipe i Beogradske I Novosadske,a samim tim sto skupljas ljude ovde za parolu govoris i da si ti neozbiljan. Lepo je to kada imas zelju da doprineses,ali za to ce se veruj mi pobrinuti vec neko. Tvoje je da dodjes na utakmicu,animiras jos nekoga da dodje,a parole,nacin sprdanja sa drugom grupom...prepusti onima koji znaju sta je i kako je,i sta je trenutno aktuelno u navijackom svetu i kod te grupe koju bi ismejali recimo nekom parolom.
A da nisi mozda pomislio da sam ja sa tom ekipom koja treba sve da dogovori,i da su mi bash oni rekli da postavim ovo na forum
inache vec se uveliko radi na programu za tu utakmicu i bice jako dobro
amo ti...


Да не буде забуне... Нисам ја рекао да су Нишлије и остале екипе из унутрашњости сад тек почеле масовно да долазе... И знам ја да долазе одавно... Али долази се све редовније, бројка се повећава, раније није било баш тако... Али да не ширим, поента свега је да нас је све више у веома квалитетном саставу и да томе наравно доприносе и људи ван БГ-а...
Поздрав!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "