neda mi se sad pisat ali situacija oko cibeno je jako komplicirane sto se tice bbb....80 % bbb ako ne i vise ne prati cibonu ni na euro utakmicama a pogotovo ne u igo ligi..no sad zurim na pivu u ljubljanu..napisem drugi put

Quote from: "navijac"...no sad zurim na pivu u ljubljanu..napisem drugi put
Nadam se da si uzivao u pivu ;pivo . SLOVENIJA : HRVATSKA 27: 25!!! :finger
:megafon   MI SLOVENCI! :megafon  :ruke
Izvinjavam se, nije tema ali nisam mogao da se uzdrzim komentara ;pljuga !

pozdrav

Saoptenje Grobara 1970   :o

Navijaci Partizana ce zapamtiti 28. januar  po jos jednoj novoj blamazi koju su priredili nasi kosarkasi. Ono sto nikome do sada nije palo na pamet ucinili su
navijaci Partizana koji su u svojoj organizaciji uspeli da se domognu
Zagreba, dodu na utakmicu i pokazu svima koliko vole nas
klub, za razliku od kosarkasa Partizana. Kosarkasi Partizana kao i cela uprava
moraju da shvate da se ne mogu igrati sa ugledom i renomeom Partizana. Nas klub nije
nicija usputna stanica vec pripada onima koji su uz njega uvek kada je najteze. Zivimo za
dan kada ce Partizan biti tamo gde mu je i mesto, na evropskom tronu. Ali, uz
predsednika koji je hiljadama kilometara daleko i koji je zaokupljen svojim privatnim
biznisom, a neklubom na cijem se celu nalazi necemo daleko stici. Ovo je poslednja
opomena svima koji ne misle dobro klubu da se malo zamisle, a mi cemo i na sledecoj
utakmici biti tamo gde nam je mesto i dacemo sve od sebe da nas voljeni klub
ostvari nove pobede. Neka ovo ujedno bude poziv svim navijacima Partizana da dodu
u Pionir. U nadi da cemo preziveti sve padove i teske trenutke uvek tvoji
Grobari 1970.

izvor: www.tribina.co.yu
 
Znaci sad se agenti :o  kite tudjim perjem ili ste se pomirili?

Quote from: "JEZGRA"nisam na
o. You're not a bad person.
You're a terrific person.
You're my favorite person.
But every once in awhile...you can be a real cunt.

???? ??? ?? ????? ??????? ???????????? ???????????, ???? ???? ?? ??? ?? ?? ???? ?? "???????" ????? ??? (? ???? ?? ?? ?????? ? ?????).??? ?? ?? ?? ?????? ????? ???? ???????? ??? ???? ?????? ????-????.
??? ???? ?? ????, ? ???????????
? ?? ?? ???? ?? ??????????
:ruke

Akcija je bila kao u filmu Ronin. Malu ali odabranu grupu nazvanu "bauerove bestije" organizovao je nas dragi jezgra. Grupa je 3 meseca provela sakrivena u sahtu na pantovcaku, jeli su samo tunjevinu iz konzerve. Na dan kad je groblje trebalo uci u bauerovu zemlju, bauer je paraglajdovao iznad granicnog prelaza, necujno kao pravi sokol. Da ih ne bi otkrili nisu koristili radio, naime bauerove vratolomije u "zraku" "motrio" je saradnik "skupine"preobucen u seoskog pregaoca sa udaljenosti od 2 i pol kilometra, durbin iliti dalekoobzornik bio je skriven u odbacenome puhalu vjetrova osobnog prometala (auspuhu)  koji je lazni seoski pregalac drzao na krovu svoga osobnog prometala pretvarajuci se da ga popravlja. U momentu kada je Bauer napravio seriju od 15 lupinga, lazni seoski pregalac je pojurio put zagreba, stigavsi na pantovcak zaustavio se je na sahtu u kome su bile "bauerove bestije" gdje je zatrubio 3 puta dugacko i jednom kratko. To je bio signal "skupini" da se neprijatelj ne sumnjajuci nista priblizava svojemu najebanju. Bauer je naravno nastavio paraglajdirati, i pratio je autobus do zagreba kao pravi hrvatski kobac. Sljedecih 12 sati letio je na relaciji hotel-dvorana, isprativsi kosarkase i tuzni front u dvoranu i natrag. Kako su se isti vracali pjeskimice, bauer ih je pretekao i na saht gde su se skrivale bestije, sa visine od 150 metara po mraku, bacio konzervu tunjevine(naravno da je pogodio,  a to je jedino sto je pojeo u zadnja 3 dana), i bestije su iskocile iz svoga skrovista, ostalo znate...
Dozvolite mi dodanuti jos i to da je vozac srbopartizanskocetnickobalkanskobarbarkog osobnog prometala za vise od 50 osoba(autobus laste) iz Srbije zaradio potres mozga, njega je pogodila kaciga iz zraka koju je paraglajdirajuci i urlajuci "u boj za narod svoj", pritom zanemarujuci reci zakletve hrvatskog paraglajdera:"svoju hrvatsku kacigu drzat cu na svojoj hrvatskoj glavi..." u njegovom srbocetnickom pravcu hitnuo upravo zracni kapetan jezgra. Kakve li ironije zakljucuje bauer, smrt srpskoj lasti doneo je hrvatski kobac.

Quote from: "POCTOB"Akcija je bila kao u filmu Ronin. Malu ali odabranu grupu nazvanu "bauerove bestije" organizovao je nas dragi jezgra. Grupa je 3 meseca provela sakrivena u sahtu na pantovcaku, jeli su samo tunjevinu iz konzerve. Na dan kad je groblje trebalo uci u bauerovu zemlju, bauer je paraglajdovao iznad granicnog prelaza, necujno kao pravi sokol. Da ih ne bi otkrili nisu koristili radio, naime bauerove vratolomije u "zraku" "motrio" je saradnik "skupine"preobucen u seoskog pregaoca sa udaljenosti od 2 i pol kilometra, durbin iliti dalekoobzornik bio je skriven u odbacenome puhalu vjetrova osobnog prometala (auspuhu)  koji je lazni seoski pregalac drzao na krovu svoga osobnog prometala pretvarajuci se da ga popravlja. U momentu kada je Bauer napravio seriju od 15 lupinga, lazni seoski pregalac je pojurio put zagreba, stigavsi na pantovcak zaustavio se je na sahtu u kome su bile "bauerove bestije" gdje je zatrubio 3 puta dugacko i jednom kratko. To je bio signal "skupini" da se neprijatelj ne sumnjajuci nista priblizava svojemu najebanju. Bauer je naravno nastavio paraglajdirati, i pratio je autobus do zagreba kao pravi hrvatski kobac. Sljedecih 12 sati letio je na relaciji hotel-dvorana, isprativsi kosarkase i tuzni front u dvoranu i natrag. Kako su se isti vracali pjeskimice, bauer ih je pretekao i na saht gde su se skrivale bestije, sa visine od 150 metara po mraku, bacio konzervu tunjevine(naravno da je pogodio,  a to je jedino sto je pojeo u zadnja 3 dana), i bestije su iskocile iz svoga skrovista, ostalo znate...
Dozvolite mi dodanuti jos i to da je vozac srbopartizanskocetnickobalkanskobarbarkog osobnog prometala za vise od 50 osoba(autobus laste) iz Srbije zaradio potres mozga, njega je pogodila kaciga iz zraka koju je paraglajdirajuci i urlajuci "u boj za narod svoj", pritom zanemarujuci reci zakletve hrvatskog paraglajdera:"svoju hrvatsku kacigu drzat cu na svojoj hrvatskoj glavi..." u njegovom srbocetnickom pravcu hitnuo upravo zracni kapetan jezgra. Kakve li ironije zakljucuje bauer, smrt srpskoj lasti doneo je hrvatski kobac.

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
:rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl


Quote from: "KOHAH"???? ??? ?? ????? ??????? ???????????? ???????????, ???? ???? ?? ??? ?? ?? ???? ?? "???????" ????? ??? (? ???? ?? ?? ?????? ? ?????).??? ?? ?? ?? ?????? ????? ???? ???????? ??? ???? ?????? ????-????.
??? ???? ?? ????, ? ???????????
? ?? ?? ???? ?? ??????????
:ruke
"saopstenja" in pise, valjda, bauer...
neznan jeste li upoznati ali covik je mrtav-ozbiljan pokrenija inicijativu za osnivanje grupe za "internet-propagandu BBB" navodno radi velikih lazi i podcjenjivanja koje se pisu o njima :o  :o  :o  :o  :rofl  :rofl  :rofl
pa ko tu koga :jebanje  :zbunjen

@ Solo Sempre Spalato:

Ovde se govori o saopstenju Grobara 1970, ciji pripadnici nisu bili u Zagrebu, tako da ne vidi kakve Bauer ima veze sa time.

Quote from: "Solo_Sempre_Spalato"
Quote from: "KOHAH"???? ??? ?? ????? ??????? ???????????? ???????????, ???? ???? ?? ??? ?? ?? ???? ?? "???????" ????? ??? (? ???? ?? ?? ?????? ? ?????).??? ?? ?? ?? ?????? ????? ???? ???????? ??? ???? ?????? ????-????.
??? ???? ?? ????, ? ???????????
? ?? ?? ???? ?? ??????????
:ruke
"saopstenja" in pise, valjda, bauer...
neznan jeste li upoznati ali covik je mrtav-ozbiljan pokrenija inicijativu za osnivanje grupe za "internet-propagandu BBB" navodno radi velikih lazi i podcjenjivanja koje se pisu o njima :o  :o  :o  :o  :rofl  :rofl  :rofl
pa ko tu koga :jebanje  :zbunjen

Pa Kulturno Umjetnicko Dru

Hvalio ili ne, koliko sam ja video, Torca je sa opakom ekipom otisla u Siroki i napravila dobre nerede... Ocekivao sam vise od BBB... Zanima me BBB verzija dogadjaja u Sirokom, jer tovarsku sam cuo...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "Forever Ultras"Hvalio ili ne, koliko sam ja video, Torca je sa opakom ekipom otisla u Siroki i napravila dobre nerede... Ocekivao sam vise od BBB... Zanima me BBB verzija dogadjaja u Sirokom, jer tovarsku sam cuo...

poz,
budimir

:rofl  :rofl  :rofl

Tovarsku si verziju naravno cuo jer to je sve

;pivo  Tomislave imas pivo od mene za ovaj vic

Malo objektivnosti ne bi skodilo. Istina je da se tuklo uglavnon pandure a da do izravnog sukoba ekipa nije doslo (ka i obicno). Batine su pusili kojekakvi indijanci s obe strane al niko nista ozbiljno.

?????? ????? ???????? ??? ?? ????.
?????? ???? ??? ?? ?? ????, ???? ????? ????? ? ?????? ?????? ?????? ?? ????, ?? ??????.??? ??? ?? ?????? ? ?? ??????? ????, ?? ???? ? ? ???? ?? ???????????.?? ???? ????? ???? ???? ??????? ? ????????, ?? ????? ?? ???? ? ??????.

A ja bih samo primetio da je opet topic sa najvise strana o Grobarima :nene
imice, na zaboravi da si mi skinuo nevinost, zauvek tvoja M. Uzelac!

Onaj o vasim blamovima je lista koja se neprekidno dopunjuje i verujem da ce trajati dok bude vas, takvima kakvi ste...  namigivanje

Btw. kada smo vec kod vas i vasih tema, za kada je planiran trijumfalni povratak na svoju tribinu grupe koja je bila u ZG ali nije navijala (bla, bla, bla), avangardo?  :D

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ma nisu vise oni zvezde veceri, pa nema razloga da se puni. Punice se, da sacekamo derbi...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]