Mnogo indijanaca na tribini... Nismo dobro pevali bash iz tog razloga... Recimo pesma "Napred Zvezdo samo napred Zvezdo najbolja si ti uvek ispred svih", ja sam bio sa strane kada se ona pevala i bukvalno se samo tapshanje chulo bez ikakvog glasa.

Skidanje zastave slaninara, vatrometi, strobovi, atmosfera kod Pobednika... Sve za DESETKU!



Imam nekoliko odlicnih snimaka,jedino sto su malo veci (oko 15 mb),pa ne znam da li da ih postavljam.

Ili da posaljem moderatoru da smanji kvalitet i velicicnu jer ja to ne znam da uradim

Nema potrebe da saljes, jer vec imamo. Hvala u svakom slucaju.

Rolne i pyro:
www.delije-caffe.co.yu/video/2006/vojvodina-rolnepyro.avi
www.delije-caffe.co.yu/video/2006/vojvodina-strobovi.avi
www.delije-caffe.net/video/2006/vojvodina-bakljada.avi
www.delije-caffe.net/video/2006/vojvodina-skakanje.avi

Quote from: "KizaLion"Nema potrebe da saljes, jer vec imamo. Hvala u svakom slucaju.

???? ???? ????? ?????? ??????? ?? ??????...
??? ?? ???? ????? ??????? ??????? ? ?????? ?? ???????

????? ?? ?? ????????, ?????? ? ??????? ???? ???????? ????????? ???????????? ??????? ?? ????? ??? ?? ???? ??? ???? ????? ?? ??????? : ???? ????????? ????? ? ? ??? 10.000 ?????? ???? ????? ? ?????? : "...?? ?? ????? ??? ?? ??????...", ???? ????? ?? ??????? 10.000 ?????? ????????? ??? ?????????, (????, ????, ?????? ??????????? ???????? ??????? ? ??????????...), "?????", ????? ("here we go"), ???????? ?????? ?????? ??? ??? ??? ????? ?????? "? ?? ???? ??? ?? ???? ???? ?? ???? ???? ?????? ??????...".
???? ????? ??????? ???? ?????! :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Sad mi dodje da se ubijem sto nisam isao do Kalisa...jebem ti zivot...okacite ako imate nesto odatle ko boga vas molim
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

???? ??? ???? ??? ????? ????????? ?? ??????? ? ??????... ?? ??? ????? ?? ??????, ?? ???? ???? ??. ???? ?? ?? ??? ?????????  :o

ukratko:
-oko 50 ljudi iz Sapca u jednom mini-busu i dva kombija krece nesto posle 16h na tekmu
-put (do bgda)koji se inace prelazi za sat do sat i 15 minuta 'uspeli' smo da predjemo za neverovatnih 2h 30min!?!
-na tribini vise od 10000 ljudi( ruku na srce, dobar deo je zalutao na sever), na samom stadionu oko 30000( tako bar kazu, meni to procenjivanje odoka ne ide bas od ruke)
-odlican ambijent i slavljenicka atmosfera upotpunjeni su sa neverovatnom kolicinom pirotehnike:na pocetku utakmice dimovi... u 24. minutu baklje po celom severu(obavezno pogledati slike!!!)... na kraju utakmice strobovi, opet po celoj tribini...
-navijanje solidno, na momente euforicno... daleko ispod nasih mogucnosti ali to je vec poznata prica o navijanju na 'velikim' utakmicama
-200-250 slaninara ostaje bez zastave RFNS
-trijumfalni korteo sa nekoliko hiljada ljudi od marakane do kalemegdana i nezaboravni trenuci slavlja kod bg pobednika
-DOGADJAJ ZA PAMCENJE!!!



Puno mi je srce! izvestaj bi bio suvisan,posto je vec sve napisano !

;pivo   :sampion

??????? ?? ?? ???????? ??????? ?????? ?? ??????? ?????? ???????????? ??????? ?? ????????? ?? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????! :bes    :batine  
??? ????, ??????? ?? ?? ??!! :batine

?????, ??? ???? ?? ?????...????? ???????? ???? ???? ?????, ???? ?? ???????? ????????, ????? ???? ????? ???? ??????????? ??????, ????? ??????????(???????), ??? ????, ??? ?? ??????? ?? ???? ????????? ????, ? ?????? ?? ??? ?????? ? ????. ??? ???????, ?????????, ?????, ???????? ? ????? ? ??? ??????? ??????????? ???????!!  ?????????? ??????? ?? ??????????, ????? ?? ?????, ?????, ?????....??? ??? ???? ??????!?



Jos jedan veliki spektakl vidjen je juce na MARAKANI.Svaka cast onima koji su najvise zasluzni sto je SEVER onako(vizuelno) izgledao.Onoliko pirotehnike na jednom mestu ja nikada u zivotu nisam video.Toliko razlicitih vrsti baklji,raketa,vatrometa i naravno moj omiljeni topovski udar.Stvarno svaka cast i bio sam ponosan kako je sve to izgledalo.I onda stvar koja me je najvise uzbudila i razveselila i koja se razlikovala od svih prethodnih "velikih" tekmi je pobednicka setnja do Kalisa do Pobednika.Po meni to je stvar koja ce obeleziti ovu tekmu i staviti je u anale.Svi koji su bili u ovoj povorci znaju o cemu govorim,atmosfera kod Pobednika,fenomenalna-prava.I 100% sam siguran da je ogromna vecina ljudi koja je u korteu dosla do Pobednika bila ona okusnica koja cini nas SEVER na svim tekmama.Normalno da je bilo i dosta "derbi navijaca",ali mislim da su sinoc na Kalisu bile prave DELIJE.I tamo opet pirotehnika koja ni u jednom trenutku nije ne nedostajala,opet sirok asortiman baklji,bombi i cak 3 ili 4(nisam siguran u tacan broj) signalnih raketa koje su obasjale nebo nad nasim gradom.Pravo slavlje,koliko ja pamtim ovako slozno i zajedno nismo proslavili ni jednu titulu,bas sam ponosan sto sam bio deo istorije koju smo sinoc svi zajedno napisali...
Jedina stvar koja mi se malcice smucila i za trenutak(veoma mali) usrala vece je kao sto sam i naslucivao ogroman broj indijanaca.Stvarno neverovatan broj degenerisanih skotova uglavnom smesteni na bocnim stranama tribine(sami su se odali da su tamo onim bacanjem rolni i papirica u nepredvidjeno vreme).I opet je i pored svih apela i pozivanja da se obrati paznja veliki broj takvih  nosilo klovnovske kape i kaubojske sesire sa zvezdinim grbom-kakav uzas,kakav blam za nas.Koliko nas samo brukaju i koliko umeju da smetaju to je neverovatno.A svi su maximalno bezobrazni i vode svoju politiku.Ali ajde...valjda ce se jednom urazumiti(cisto sumnjam),ali nisam sebi dopustio da mi takvi pokvare ovo fantasticno vece.
Jutros kada sam se probudio,kao da sam se probudio iz sna,sinoc sam bio u nekom svom svetu u nekoj drugoj galaksiji-nezaboravan dozivljaj koji ce se godinama u nazad prepricavati... ;pljuga

_________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...


Quote- Nisam ocekivao da ce svi na stadionu skandirati moje ime i zato me je ono posebno dirnulo. Njihovo skandiranje sam do

Pravo da ti kazem i ja sam se zacudio posto nisam cuo da mu se skandiralo...ali su mu ljudi sa zapada skandirali samo ne znam kad dali pre ceremonije dodele pehara ili posle tekme.
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

NI ja se nesecam da smo mu skandirali  :zbunjen  mnogo toga on treba da uradi za nas klub pa da mu mi skandiramo

Ok, hvala za odgovore, nemojte samo da sad krene prica o doticnom...
klip koreografije sa sportske centrale :
http://www.milo-ek.de/cz-slavlje2006.rm

??? ?? ???? ???? ?? ??? ?? ? ?????, ???? ??? ?????... ? ?? ?? ? ???????? ??????... ???? ?????? ????? ?????, ???? ???? ?? ?? ??????????? ?????????? ???????? ????? ??? ?? ?????? ???????????? ???????? ???????, ??????.... ?????? ?? ???? ?????? ? ????? ??? ??? ?? ????? ?? ?? ???????? ?? ??????? ????????????... ??? ?? ???? ???? ??? ?? ? ?????? ?????? ????? ?????? ?? ???? ?? ???? ? ??????? ?? ???? ????? ????? ?????????? ?????????... ? ????? ?????? ?? ???????? ???? ?????? ??? ???????? ??????? ??? ???? ??? ??? ?? ?? ??????? ? ?? ??? ????? ?? ?????????? ????????... ? ??? ??????? ?? ?? ???? ???????????? ? ????????...

????? ?? ??????, ????? ?????????? ???? ???? ?? ?? ?????? ??????, ??? ? ???? ?? ????? ? ???????? ?????????? ????? ?? ?? ?? ??????????? ?? ????? ??? ??? ????? ?????? ? ????... ???????????, ??????? ??? ? ????? ???? ???????? ? ???? ?????? ?? ???????... ??????? ??? ?? ???? ???? ?? ?? ???????, ??? ?????? ?? ??? ??? ???? ??? ???????? ?????? ? ??? ?? ??? ???? ?????... ??????????? ? ?? ?????? ? ?????? ??????? ??? ???? ????????? ?? ?????? ? ????? ?? ?????? ???? ???????????? ?? ??????? ???????? ?? ???? ?????? ? ????????? ?? ?? ?? ???? ????? ??????? ???? ??? ????????? ? ??????? ???? ????? ? ??????...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Iz Valjeva sigurno 80 ljudi, pun Bus. Po prvi put imali smo pratnju kerova od trenutka izlaska na Ibarsku magistralu do Bg. U Lipovackim sumama mali incident, koji se zavrsio hapsenjem i odvodjenjem u pritvor naseg veterana M....A. Posle 4 sata i oslobadjajuce presude sudije za prekrsaje u 29. - om pusten i vratio se za VA. Prilikom njegovog hapsenja sukob u Zarkovu sa Interventnom, ali smo ipak uspeli da dodjemo do cilja a to je stadion. O svemu ostalom sve je vec receno, samo da dodamo EXTRA
p.s. Sve zamerke ovde izrecene ne stoje. Setite se samo kako je bilo pre par godina. Ovo je EKSPANZIJA DELIJA koja traje...
Delije Valjevo

E sto se piksija tice da razjasnim sad sam procitao u zurnalu da su klinci sa zapada na kraju tekme poceli da skandiraju njegovo ime,i tamo pise kao to je prihvatio ceo stadion i svi su poceli da skandiraju piksijevo ime...dakle skandiranja je bilo ali sad ta konstatacija da je ceo stadion skandirao nije definitivno tacna ali ajde ko da je bitno sad...

Nije valjda da niko nije snimao sa kalisa atmosferu?
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas