? ???...

???????!!!

Lucky, jel ti seko

http://www.supver-psv.nl/  

Ovo je "kao" neki zvanicni sajt navijaca PSV, ja nisam upucen pa ne mogu da sudim ali vise mi lici na sajt obicnih simpatizera.  Mislim da se i pominje neki organizovan dolazak navijaca u Bg , pa bi molio nekog ko razume da to malo pojasni :) . Takodje me zanima kakvi su im navijaci, da li ima nekih hool ekipa itd. ? Naisao sam na neke stranice koje nisu bas mnogo aktivne:

http://www.geocities.com/colosseum/court/9635/ - Deventer Hooligans

http://members.tripod.com/~psv_westside/psvws_index.html - Westside

Sto se cene karata za tekme tice, ipak su to kvalifikacije za LS, tako da ne znam. Moje misljenje je da to nije bas toliko skupo kad se uzme u obzir da je to evro tekma. Recimo primera radi, pre neki dan sam gledao prijateljsku tekmu York City - Leeds United i platio sam 10 funti :bes , za tribinu iza gola.

Znaci 10 funti za prijateljsku  tekmu izmedju kluba koji se takmici u non-league takmicenju, znaci najnizi rang i kluba koji se takmici u 1. diviziji. Inace stadion prima 4000, ima reflektore i pokrivene su sve, osim jedne  tribine. Znam da se engleska i SCG liga ne mogu nikako uporedjivati, pa takodje i zivotni standard ali to sam pomenuo zato sto je to grad koji koliko znam uposte ne zivi za fudbal itd. pa evo takva cena i opet je bio solidno popunjen stadion. Nisam mnogo upucen u engleski futbal ali sam ipak bio iznenadjen dobrom organizacijom tekme, sve na nivou sto od kluba takvog ranga ne bih nikad ocekivao, cak imaju i svoj shop koji se slobodno moze meriti sa nasim...

U neku ruku, ma koliko paradoksalno to zvuci mi bi morali biti zadovoljni sto imamo takvu ligu, gde se u glavnom za titulu i mesta u Evropi bore dva kluba, inace ne bi bilo nista od dobrih evro tekmi.

cijena karte je sitnica :finger

BAr ce tapkarosi da ga malo duvkaju...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Godra"cijena karte je sitnica :finger

BAr ce tapkarosi da ga malo duvkaju...

Tapkarosi?  namigivanje

Cenim da vec nema Severa, da je otisao manje-vise na razna "trebovanja" i da ce mu cena u "slobodnoj" prodaji biti oko 800 din...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

?? ???? ???? ??????? ?? ????? ???? 500 ??? ?? ?? ??? ?? ???????? ?? 500...? ?? ??? ????????? ?? ????? 50% ?? ????????? ???????? ???? ?? ???? ????? ??????? ?? ???????? ????? ??? ??? 30% ? ???? ???? ?????? 20%...? ???? ??? ????????? ???? ?? ????? ????? ????...

???????!!!

Ja sam za tekmu sa JB-om za sebe rezervisala kartu preko delije.net-a a za ortake sam kupila karte po 400 kinti od nekih skrndelja...medjutim, na blagajni nije bilo ni najmanje guzve, sto je dokaz da su karte zaista trebovane.

Iznenadicu se da ovde na forumu jednog dana procitam da je cena godisnje propusnice za fudbalske tekme vise nego smesna i simbolicna.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!


????? ???? ???? ?????...???? ???? ????? ????????...

???????, ???? ????? ? ?? ?? 1:0...??????? ???? ???? ??? ??????? ? ??????? ?? ???-? ???? ?????? "?? ?????? ???????"...? ????? ?? ????...
? ???????? ????? ?????? ?????, ???????? ??? ?????? ??????? ???? ???...?????? ?? ??????????, ????????? ?? ?????? ??????????? ? ????? ?????????? ???????...2:0...

??????, ??? ?? ??...? :)

? ? ????????? ?? ?????? ? ???? :finger

???????!!!

???????? 3:2

?????? ??? ?? ?????? ?? ????. ????????? ???? ???????? ?? ???? ?????????? ?? ?????? ???????? ????? ?? ???? ??????? ?? ???-?? ????? ????? ?? "???? ?????" ?? ????? ?? ????????. ???????????? - ???? ???? ???? ?????? ?? ??? ????? ? ???? ???????? ??? ?? ?? ????. ????????? ?? ??? ?? ??????????. ?? ????? ??????? ???? ?? ??? 50 ????? ? ??????. ???????? ?? ??? ?? ???????? ?????. ?????? ?? ?? ????? ??? ???? ?? ????? ?? ?????? "?????? ?????". ????? ??? ??? ?? ?????? ?? ?????? ???? ??? ??????? ? ????????? ??? ????. ????? ??? ???? ???? ???? ?? ???? ??? ?? ????????. ???? ?? ???? ??? ????????? ?????? ???? ?????????????, ???? ????? ????? ???? ?? ??????? ?? ?? ???? ???? ????? ???? ??????? ?????. ???? ?? ?????????: "??? ???? ???? ?????" (????? ??-??-?? ???)  :zbunjen ??? ?????????? ?????????????? ??????  :bes. ???? ???????...

??? ?? ???? ????... ????? ??? ????? ???. ?????? ??? ?????? ???-? ??' ?? ????? ????????. ????? ???? ????? ???????. ?????????? ?? ?? ??????? ??? ?????? ???? ???-?. ??????? ???? ?? ??? ?? ???? ?? ?????. ????????? ?? ???? ?? ???????. ????? ??????? ?? ???? ????? ?? ?? ???. ? ??????? ????? ?? ????????? ????????, ????? ?? ???????? ?? ??????? ???????????. ?? ????? ??? ????? ???????? ???? ??? ????? ?? ????? ??????????.

??? ???? ??? ???? ???? ?????!

brate, gresis i za Lukovica  i za navijanje na sveru, veruj mi...

za par minuta slike namigivanje
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Godra je ponosni vlasnik majice "Ponos grada ti si nasega" a darodavac je Lukovic... :)

Heheheh Godra je morao da padne na kolena pred severom :D  dok je slikao sa atletske staze, video sam te Zmaju, ajde postavljaj slike ima jedan moj ortak slike sa moba koje je uslikao sa istoka do juga pa cu ja postaviti linkove cim ih dobijem!
POZDRAV  :ruke

?? ?? ???? ?????. ???? ?? ???? ??????. ?? ???? ???? ?? ???? ???????? "? ??? ??????? ?????? ??? ????'?? ? ?? ???'?? ????? ???? ???? ?????? ??? ??????.... ?????" ???? ?? ??? ???? ????? ?????. ???? ?? ???????!

????? ??????? ?????? ?? ?????? ? ?????? ?????? ?? ????? ???.

??????? ??' ?? ???? ?????? ?? ??????. ?????? ?? ??? ? ?????????.

??????? ??? ? ????? ???? ???? ????. ?? ?? ??????? ?? ???? ??????????. ????? ???????? ?? ?? ????? ??????? ????? ??????? ? ??? ???? ?? ??????? ? ?????? ? ??????? ???? ?? ?? ??????.

Quote from: "lucky_star"Svi vi koji kenjate da vam je karta, za evropsku tekmu, od 500 kinti skupa i nije vam smesno da za godisnju propusnicu otimate od penzija svojih baka i deka jer vas ocigledno oni izdrzavaju, ste nevidjeni klosari ali nevidjeni...
(stvarno treba jug da kosta upola od cene severa...ali stvarno!)

Svim klosarima koji su kupili kartu po 500 dindzi za Sever, zelim dobro jutro uz pesmu: "Dzajo, Dzajo, Dzajka... rodila te majka! Ziva bila vila, koja te' rodilaaaaa!"

I sram da vas bilo, babe vas izdrzavaju...  :(

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

???? 1:1...? ???? ???? ???? ???? ????? ?? ?? ????? ??? ?????? ???...

?????, ???? ?? ?? ????????? ??????????? ????? ? ????????, ?? ??? ?? ??????? ?? ????? ?????? ?? ???????? ?? ??? ????? ?? ??????? ????? ?????? ???, ? ?? ????? ????...?? ???? ??? ??? ?? ??? ??????? ???? ?? ??? ?? ?? ???? ? ??? ????? 8. ??? 9. ??????, ??? ?? ?????? ?? ?? ????? ??? ????????? ????????? ?? 0:0 ? ???? ?? ??? ???? ?? ??? ?? ??????? ? ????? 80+ ???? ?? ??????...????? ?? ??? ??????? 0:1 ?????? ??? ?? ?????????? ???? ???????????? ??????? ? ???? ?? 3:1, ??? ??? ??? ????? ?? ????????? ??? ?? ? ???? ?? ?? ?? ??????????? ?? ???? ????????, ???? ??????? ??????? ?? ????????? ??? ????? ???? ? ??????? ??? ? ??? ????? ??? ??????? ???...??? ???? ??? ????? ???? ????? ??? ?? ?? ????? ?????? ?? ?? ?????? ?? ?? ????? ??? ?? ???? ????... :( ...????? ?? ???? ????? ?? ??????? ????? ? ????????, ??? ????????? ?? ?? ?? ????? ? ????? ?????...
??? ???? ?????? ????????, ??? ???? ??? ??????? ?? ?? ????? ????? ????, ??? ?? ?? ??? ???? ???? ????????? ??? ?????? ???? ??? ??? ????? ????? ?? ????????, ???????? ?? ?????, ? ?? ?? ????? ???? ? ????? ?????? ?? ?? ?? ?? ? ??????? ?? ?? ????? ??? ?????? ???? ???...???? ??? ?? ???? ?? ???? ????? ?? ?? ???? :) ???? ?? ???????? ????? ?? ????? ???? ???? ?? ????? ?? ???, ??? ?????? ?? ?? ?? ?? ???? ??? ?????? ?????????? ?? ???? ?????? ???????....

????? ??????? ??? ????.... :D  :D

?????? ???? ??????????? ?? ????????????...??? ? ????? ????? ???? ?????!!!

???????!!!

Dobro je ! Imamo pobedu od 3:2 i idemo u Holandiju da poku

????? ?92:

Fudbalski klub PSV Ajndhoven ocekuje reakciju UEFA na rasisticke ispade koji su se dogodili na stadionu u Beogradu, saop

Quote from: "SkajDzoker"hoce li biti nekog organizovanog prevoza iz CH?  :)


Odakle si iz Srbije?
Koliko imas godina?
Koliko si puta gledao Zvezdu?



Mi smo organizovna grupa koja nije propustila ni jedno gostovanje u poslednjih 5 godina,imamo jak autoritet u Beogradu,i uvek su nam dobro dosli novi ljudi koji naravno vrede i koji su u istom fazonu!!!
EMA ULTRE BEZ GUDRE!!!

Izbrisite mi predhodni post,salio sam s
EMA ULTRE BEZ GUDRE!!!