savacium,  
извињавам се због грубе граматичке грешке у писању.
Читала сам неке срБске сајтове, па ми се омакло.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Трибина, преко пута кавеза :


Кавез :




Такође су биле виђене и заставе : Лондон и Делије Звечан

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Претходно вече и јучерашње јутро нису обећавали ништа добро... Пре свега доста одустајања од поласка у Апатин, у већини случајева новац у питању, а ни време није обећавало да неће проћи без кише па и то уме код доста људи да направи пометњу... Али не би ми били ми да није испало другачије... Иако је успут било кише,  у Апатину идеално време, многи у кратким рукавима... У путу срећемо пар комбија, аутомобила, све у свему солидан број из БГ-а... На стадиону екстра гужва... Ко није до сада био у Апатину, стадион симпатичан, наравно мали, али около ливаде, блато, канал око стадиона, ужас... Пуно људи из разних околних села који чак имају и заставе, али нек се нико не љути већина тих застава бар мени није позната, а и многима који су годинама на северу...

Добар део БГ екипе касни али било нас је довољно да се организује навијање како треба... Наравно ту су и они редовни из унтрашњости... С обзиром да кавез није замишљен да прими толико људи колико ми обично бројимо на гостовањима било је повуци потегни за улаз... Ипак некако улазимо а на трибини добра гужва... Преко пута кавеза такође добар број људи иза застава које опет нису често виђане на северу, али касније се и испоставило током утакмице да је то симпатизерски део који се није превише трудио око навијања... Част изузецима... Креће се са Још једна победа и титула и у пар наврата тотално лудило у тих десетак минута и наставља се стандардним репертоаром сасвим солидно... Издвојио бих и Маракана дал је пуна и један до много добар еври го... А онда из горњих редова јављају да део БГ екипе који је каснио има проблема на улазу... Доста људи прилази у помоћ и из те ситуације апатинци остају без дела зида на улазу а момци наравно улазе на трибину... Чуо сам раније да све групе имају проблем са улазом на овај стадион и пуно пута је било обрачуна са обезбеђењем, али овако нешто још нико није урадио... Наравно да од тада навијање постаје још боље и добрим издањем се наставља до краја полувремена...

Нажалост морао сам да изађем на полувремену због "техничких проблема" (читај тровање храном) али напољу песма и бубњеви одјекују на великој удаљености... Чују се и удари у пар наврата... Оно што сам чуо до кола а после су ми потврдили они који су били и на другом полувремену, опет су се певале две нове песме са цд-а и доста су добро прихваћене... Остало стандардно добро и настављамо са добрим издањима на гостовањима... Све остало што сам пропустио из овог дела игре мислим да је споменуто, ако није нек допуне људи...

п.с. Локални радио пред крај утакмице извештава да делегат опомиње "групу навијача ЦЗ због вређања на расној и националној основи"???!... Расној??? Знају ли они шта уопште то значи... Раса је једно а нација је друго, необразовање и необавештеност на свим нивоима... ЦЦЦЦ....
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Krivične prijave protiv 16 navijača Zvezde
Ponedeljak, 30. oktobar 2006. 17:47

Somborska policija podnela je krivične prijave protiv 16 navijača fudbalskog kluba Crvena zvezda zbog nasilničkog ponašanja posle nedeljne utakmice sa apatinskom Mladosti.

Navijači su, prema saopštenju policije, po završetku utakmice u selu Sivac uznemiravali prolaznike, razbijali flaše i prevrtali inventar u jednom ugostiteljskom objektu.

Napadnuta su i dva policijska službenika, koja nisu bila na dužnosti.

(Beta)

Bitno je da su svi nasi  danas pusteni i da su svi dobro.Kako je sve moglo da bude ,dobro je.
A kad bude na forumu neko  od njih moze vam ispricati sta je tacno  bilo.

Pozdrav


SMRT ZANDARIMA ! :finger

Quote from: "goblins"Bitno je da su svi nasi  danas pusteni i da su svi dobro.Kako je sve moglo da bude ,dobro je.
A kad bude na forumu neko  od njih moze vam ispricati sta je tacno  bilo.

Pozdrav


SMRT ZANDARIMA ! :finger

Било би лепо да је истинито....метар дана сваки....

СМРТ ЖАНДАРИМА!

Auu jebote bedak?! Ja sam cuo  kao pustili  nase juce ujutru. Strasno brate.



Pozdrav