Dajte svoje misljenje, ko bi po vama trebao da nasledi Dzaju?
Ja mislim da jedini covek(koji je i izrazio zelju da ulozi velike pare u Zvezdu) jeste Filip Cepter  ;pivo
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Alo decko jesi li ti debil?

Quote from: "COFI-B.B.R.S."Dajte svoje misljenje, ko bi po vama trebao da nasledi Dzaju?
Ja mislim da jedini covek(koji je i izrazio zelju da ulozi velike pare u Zvezdu) jeste Filip Cepter  ;pivo
Pa dobro, pitanje i topic su ok, ali sto brate 3 puta.....
Pa ne znam ko bi bio dobro resenje i od koga sve postoje ponude, ne znam sta je bilo sa onim likom sa sicilije sto je hteo da ulozi pare, a koliko znam i karic je imao nekih ambicija....
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Nekog ko ce da polaze racune i odgovara za rezultate. Nego , naivno je to jedan covek da dodje i uleti sa kintom, posle zakona, a treba napraviti inicijativu da se taj zakon sto pre donese, emitovati akcije. Zatim akcionari imenuju upravni odbor gde ce sve poslovne f-je obavljati strucni ljudi-menadzeri, a ne glupi fudbaleri, koji ce u skladu sa planom delovati i primati nagrade za uspeh, a otkaz za neuspeh. Svuda u svetu to je jedan veoma stresan posao. I da, mi navijaci da uletimo sa kintom, da nominalna vrednost bude prihvatljiva svima,  tako bi i mi mogli da imamo svoje ljude u upravi. Tako bi i klub bio nas, a ne Dzajin.
ekali smo, cekali samo povoljan trenutak da u prvo najbljize srce usadimo uzas i divljenje

Jebote,pokusavam vec dva dana da nadjem e-mail i stupim u kontakt sa Romanom Abramovichem.Kad je u Chelsea mogao da ulozi XXXX miliona dolara,sto da u jedan nizerazredni klub kakav je trenutno Crvena Zvezda(priznali mi to ili ne) ne bih dao bar 50 milioncica na igrace(+ kupovina kluba naravno?Samo da nadjem  njegov mail ili neciji  od njegovih blizih prijatelja,pa cu da mu srocim takvo srceparajuce pismo o posrnulom gigantu sa najboljim navijacima na svetu,koji pokusava da nadje slamku spasa za koju bih se uhvatio i uzdigao na visine sa kojih je nekada davno, necijom greskom, nepravedno pao.

Mozda ovo vama zvuci kao zajebancija,ali priznajte da je svakako interesantna opcija namigivanje  Potrazite i vi,pa ako ga neko nadje neka javi.
A VECNU SLAVU, ZA POBEDU...

evo ja se javljam. tvrdim da bi bolje radio od njega. makar ne bi lapao tako.
nije potrebno promeniti samo dzaju nego promeniti nacin poslovanja, razmisljanja, tj mentalitet, jer sa ovim sitnim jajarama ne mozemo da ocekujemo nista vise od ovoga

Quote from: "Milance"Jebote,pokusavam vec dva dana da nadjem e-mail i stupim u kontakt sa Romanom Abramovichem.Kad je u Chelsea mogao da ulozi XXXX miliona dolara,sto da u jedan nizerazredni klub kakav je trenutno Crvena Zvezda(priznali mi to ili ne) ne bih dao bar 50 milioncica na igrace(+ kupovina kluba naravno?Samo da nadjem  njegov mail ili neciji  od njegovih blizih prijatelja,pa cu da mu srocim takvo srceparajuce pismo o posrnulom gigantu sa najboljim navijacima na svetu,koji pokusava da nadje slamku spasa za koju bih se uhvatio i uzdigao na visine sa kojih je nekada davno, necijom greskom, nepravedno pao.

Mozda ovo vama zvuci kao zajebancija,ali priznajte da je svakako interesantna opcija namigivanje  Potrazite i vi,pa ako ga neko nadje neka javi.

Taman posla da zvuci kao zajebancija,milance.Meni bar tako ne zvuci!
Treba traziti onog golfera woods-a crnju(najbogatijeg sportistu na svetu),majkla dzordana ako treba (A TREBA)..pa majkl dzeksona pa cindy lauper pa Toma Arayu iz slayera..treba recimo kontaktirati ICE-t-a(jel se secate,on je onih ratnih godina odrzao cert u DOB-u u zvezdinom dresu),treba kontaktirati Ritam Nereda i Maxa Cavaleru(Max se odomacio kod nas..znate Maxa,Sepultura vokal)..onda sa tim srceparajucim pisamcem iznenadimo i englesku kraljicu jednog kisnog engleskog jutra..

majke mi,ovo je DNO DNA:::moramo da pisemo kome god stignemo i ko koju adresu nahvata,inace..

Svaka cat postavljacu topica i pozd..I Filip Cepter i CRNI DJAVO ako treba..samo da se Zvezda privatizuje..a posle cemo  i crnog djavola da okrenemo na pravoslavlje
:)
pozd..

Ko god da dodje dobro je makar ce mo slusati drugu pricu nadam se.I zato djajko odlazi.
ovi sampion i titula
nasa ZVEZDA JE OPET NAJBOLJA !!!

Quote from: "REDMAN"Alo decko jesi li ti debil?
Sine slucjano sam to uradio nemoras odmah da vredjas!!!???
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Bilo ko, ko god da dodje ne moze da radi losije. Neke stvari iz osnova moraju da se menjaju. Ja bih voleo da dodje Zvezdan Terzic, recimo... Zvezdas je, mlad, skolovan, ima viziju, dobre rezultate sa OFK-om...

Jok i ne bi prihvatio... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ma Djorica na mesto Dzajica to je dobitna kombinacija!!!!!!
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
:rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl
ili na bilo koje mesto u upravi!!!!!!!



:rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Do kraja Zvezdi verni i Beogradu"

Ljudi a sta mislite Terzica da dovedemo???
On se vec pominjao kada je Dzaja podneo ostavku posle CSKA(tjs. navodno podneo ostavku) aj zivo  ;pivo
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Sve je moguce...sve je moguce...
Samo da Dzaja ode u penziju...
Ja mislim da mu je vreme...dovoljno je on ucinio za Zvezdu...
Nek se i on malo odmori...u zadnje vreme mnogo krade...
OALICIJA,HEMOFARM-POLICIJA!!!
-------------------------------------------------------------------
ZA SRBIJU ZIVOT DACU I ZA ZVEZDU NAVIJACU!!!
Vidi se ko su grobari...:D

Quote from: "COFI-B.B.R.S."Dajte svoje misljenje, ko bi po vama trebao da nasledi Dzaju?

Dzaju, Piksi, Duleta, Dejo, Zokija, Dragance...
Predstavnici navijaca u OU Buda i Mitke.
Na sipku nek se popnu panduri.
A sponzor nek nam bude americko-siptarska mafia, ne zato sto su nam i ovako i onako duzni, nego zato sto su pomenuti Sicilijanci, odavno male bebe za njih.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Iz ovog poraza cemo biti jos jaci :finger  :finger  :finger

Ironija za neupucene...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "lucky_star"Predstavnici navijaca u OU Buda i Mitke.

Valjda si mislila na UO, no nema veze, hvala na poverenju koje si mi po ko zna koji put ukazala i nastojacu da opravdam svoju novu funkciju... :)

Btw. ja i dalje trazim ceo tekst ovog mp3-a koji je neko okacio...

Zanima me onaj deo:

"Svaka mlada cura ima svog mladica
a ja samo zelim Dragana Dzajica!"

Kako ide dalje?  :D

Kako se zove vokal gore pomenute pesme ili sami da pogadjamo na ovom forumu, ko bi to mogao biti...?  namigivanje

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

ja trazim mp3 "plavi bluz" ako neko ima da mi kaze gde mogu da ga skinem, ide nesto "crna, plava, ridja, smedja, tanka il debela cura, svaka trazi da pronadje i poljubi mladoga pandura"  ;pljuga

nego, budo, kada ces da napravis intervju o RD za caffe?  :)
ljudi te cekaju da ti daju info.  :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"ja trazim mp3 "plavi bluz" ako neko ima da mi kaze gde mogu da ga skinem, ide nesto "crna, plava, ridja, smedja, tanka il debela cura, svaka trazi da pronadje i poljubi mladoga pandura"  ;pljuga

nego, budo, kada ces da napravis intervju o RD za caffe?  :)
ljudi te cekaju da ti daju info.  :D

O RD? :) Ima ko radi intervjue, ja se time vise ne bavim...

Inace, imam utisak da jos neku zaveru zelis da podelis sa nama, sa nestrpljenjem cekam da cujem o CIJI, Vatikanu i ostalim stvarima...

Dakle?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Dragi moji prijatelji Ana i Budo,

Zasto se svaki topic ovog tipa pretvara u licnu prozivku izmedju vas dvoje? Ajde, iskulirajte se malo, resite licne razmirice oci u oci, preko telefona, private-a, pejdzera, razglednica, telegrama. Znam, sad ces ti Budo da kazes kako te ona konstantno provocira, ali i sam si joj n puta rekao  "over & out" sto se tice njenih postova. Ana, ako te iritiraju Budimirovi postovi i ne mozes da se suzdrzis a da mu ne odgovoris, molim te da to ne bude u stilu "Buda-CIA" i sl. , jer onda sledi "PMS", "idi kuvaj rucak" i ode sve u kurac.

Zato-LOCK