Ako je to istina zvezdi u budzet ide samo 5 miliona evra, jer pola para prema ugovoru dobija negov menadzer. Tako da nisam siguran da je to dosta, a ja ga do lete nebih sigurno prodao pa mar za njega ponuda bila 20 miliona evra. :megafon  
Mir Boziji, Hristo se rodi.

Quote from: "archer"
Mir Boziji, Hristo se rodi.

Vaistinu, Stoichkov!
..кажу да причам много...

Zigic je prodat Lyon-u za 12 miliona evra, i odlazi u Francusku na kraju sezone namigivanje

Zivi bili pa videli (dojava pouzdana 99 %)

Srecan Bozic i 17 rodjendan braco :flasa
Kosovo cest' le Serbie" "Косово је срце Србије"

I Hamburger zeli Zigica
I Hamburger je zainteresovan za Nikolu Zigica, pise njemacki magazin
Pala je Atina,pala je Vizantija,pasce i Tiranija koja navija da se stvori velika albania"

OCU KUCI!!!!

Ma nista od odlaska, sve novinarske patke da pokusaju da uznemire ekipu i pomognu talibanima. Eno na SC pitaju jebenog rebera o Zigicu!?

Majku im, tuzio bi ih sve da sam Piksi.

- Žigić je veoma interesantan igrač i svakako ima kvalitet neophodan za nastupe u Bundesligi. Već zbog same visine, jasno je da je odličan u igri glavom, ali takođe odlično igra sa obe noge i sjajno je tehnički potkovan. Bio bih srećan kada bih ga imao u svojoj ekipi, rekao je za nemački "Velt" Jirgen Reber, prvi stručnjak "crno-belih".

Quote from: "archer"Ako je to istina zvezdi u budzet ide samo 5 miliona evra, jer pola para prema ugovoru dobija negov menadzer. Tako da nisam siguran da je to dosta, a ja ga do lete nebih sigurno prodao pa mar za njega ponuda bila 20 miliona evra. :megafon  
Mir Boziji, Hristo se rodi.
Brate pa mislim kakav je to ugovor, ako je takav??? To bi onda trebalo obarati... Nek Zigic dobije koliko se standardno dobija, pa nek od toga da menadzeru koliko hoce. Ako je normalno da se dobija 50ak %, idem onda cu da postanem menadzer... :finger
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Mislim da treba da iskuliramo pisanje stampe u narednom periodu.Koriste se svim sredstvima da podignu tiraz.Ukoliko neko ode iz kluba,odnosno dodje u klub,tu informaciju prvi ce objaviti zvanicni sajt.S obzirom da na njemu i dalje ne pise nista,nema razloga za brigu i nerviranje.

Senegalci u Zvezdi
Mladi reprezentativci Senegala Šeik Abdul Kadre Sangare i Ibu Sene Dius pojaviće se 10. januara na prvoj prozivci trenera Crvene zvezde Valtera Zenge. Dvojica supertalentovanih fudbalera pokušaće da se nametnu stručnom štabu crveno-belih tokom priprema, a sudeći po njihovoj reputaciji to im neće predstavljati veći problem.

Šeik Abdul Kadre Sangare rođen je 1987. godine u glavnom gradu Senegala Dakaru i igra na poziciji zadnjeg veznog igrača. Visok je 193 cm, veoma je brz i neodoljivo podseća na mnogo poznatijeg sunarodnika Patrika Vijeru, koji igra za nacionalni tim Francuske.

Levokrilni Ibu Sene Dius je godinu dana mlađi od Sangarea i svojim partijama za omladinsku reprezentaciju privukao je pažnju bogatih evropskih klubova. Jedno vreme je proveo na probi u Arsenalu, ali zbog velikog broja igrača van Evropske unije u profesionalnom pogonu, rukovodstvo "tobdžija" je odlučilo da ga ne angažuje.

Novi Dramani? :lol:

Zenga, ko ti je izvor za ovu vest? Niko iz kluba do sada nije pominjao dovodjenje Senegalaca.
ko je punoletna, dobra je. Ako je maloletna... a cuj, niko nije savrsen...

I ja sam tako nesto procitao.Nemogu da se setim gde,od tolikih informacija nije ni cudo.Neki menadzer nam ih je predlozio.Mada tada je predlozio samo jednog i to tog zadnjeg veznog.Ako nije bas Calasan.Kazu da je jako dobar medjutim to su govorili i za Dramanija pa ga kod nas nema nigde

Dovodjenje ovih iz Afrike je u svakom pogledu dobro. Ne kostaju nista, mozda ima neki uslov u slucaju dobre prodaje da njihov sadasnji klub dobije neki procenat. Ako su dobri igraci, dobro za Zvezdu,a ako ne nista nije izgubljeno.

To se trebalo raditi pre 10 godina.

Bas je lepo i humano od Zvezde sto hoce da pomogne coveku da dodje u Evropu :rofl . Salu na stranu. Dovodimo zadnjeg veznog iz Senegala koji mora da je odigrao mnooogo kvalitetnih utakmica protiv Abdula, Ali-Baba i slicnih. Ako su coveka potpisali na 5 godina - divno. Talenat ce se iskristalizovati za dve godine, dve igra, i onda ga prodamo i jos i zaradimo.
Bilo sta manje od toga je malo bez veze. Pa koliko ja znam (a ne znam mnogo), zadnji vezni bi trebalo da bude iskusan i tako to, da ne bi pravio greske a la Bisevac...

Sve u svemu, zaista lepa vest, ako su oni stvarno talentovani i ako su ih potpisali na vise godina, sto je malo verovatno.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Milos_cz ova informacija za Zigica je 100% tacna. Zvezda (Dzaja) svojevremeno nije imala para da kupi Zigica pa je pola love dao njegov menadzer. :( To svakako Zvezdi neodgovara ali sta je tu je. Ugovor je (kod nas) tesko oboriv uopste a kamoli ovaj koji lici na bezgresan. Menadzer je rizikovao i dobio i to puno.[/quote]

Quote from: "archer"Milos_cz ova informacija za Zigica je 100% tacna. Zvezda (Dzaja) svojevremeno nije imala para da kupi Zigica pa je pola love dao njegov menadzer. :( To svakako Zvezdi neodgovara ali sta je tu je. Ugovor je (kod nas) tesko oboriv uopste a kamoli ovaj koji lici na bezgresan. Menadzer je rizikovao i dobio i to puno.
Pa ako je ugovor takav, nema sta da se obara, pa nismo mafijaski klub. A posto je to tako kako jeste, red bi bio da svi jos jednom kazemo: Hvala DZajo! :boks . Sto nam on sad ne dostavi pola para od Zigica + taj dug sto je ostavio u nasledstvo. Pa ja bre ne mogu ni da zamislim tih 15 miliona evra za koje znamo da nas je zeznuo. A jos ono sto nikada necemo saznati...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Da li iko zna sta je sa tim pojacanjem(strancem) ili se od toga odustalo i da li je 100% tacno da dolaze ti Sene-ganci......?

Kada je tako tako je. Ja gledam stvar ovako. Ako Ziga sada na zimu ne ode iz kluba  za prolece ostaju par opcija. Ako odigra SP dobro bice za njega velika cena koju cemo iskreno tesko odbiti. Mada mozda i odbijemo. E ako odigra lose , mozda ga gurnemo negde za malu kintu(Manju od ove) ili ga opet zadrzimo za Kvalifikacije za ligu sampiona. Mena vise zanima kako ce da se odvija radnja u vezi sa Pantelicem, jer on NIJE prodat vec je pozajmljen na godinu i ako im se svidi oni ga zadrzavaju i daju nam neko dodatnu kintu a ako ne onda se vraca. Ovo znam jer je Panta drug iz skole sa mojim burazom. Jedino sto se ne zna koliko iznosi ta kinta za njega (to ne zna ni Pantelic vec samo Piksi i direktor Herte.

Klauzula za Pantelu je dogovorena i iznosi 2 miliona(koja hiljada vise mozda)

Sve mi je jasno ali mi nije jasno zasto uprava nije pokusala da dovede Nenada Jestrovica koji je prije par dana presao u neki Arapski tim za 850.000 eura ili dolara.

Nenad bi nam sigurno bio od koristi u pohodu na Ligu Sampiona ili Ligu UEFA.
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

Pa dobro sto mu gromova jebem sve znate a neznate raspored za prolecni deo sampionata :megafon