Утакмица се игра у спортском центру БАЊИЦА, са почетком у 18 часова, мишеви су домаћини, а окупљање Делија је у 16 часова код Ревије.

Сад на гол Звезда, грми цео стадион, сад на гол Звезда, победи буди шампион... Песма која је последњих десетак минута отпратила играче у нову победу над гробљем и песма уз коју је разлика на терену у једном моменту била и +11... Леп дерби, навијачки солидно одрађен, нас ипак мање од њих али довољно да наставимо тамо где смо стали јуче...

Не знам тачно колико је људи кренуло од ревије јер сам дошао касно са посла, али око хале много жандара, обезбеђење можда и претерано, а на нашем улазу гужва и Делије лагано улазе на трибину ближу Дедињу тј. нашу стандардну трибину у задњих пар сезона... Унутра прво изненађење...жандари су нам преместили коп скроз преко пута гробара, а не тик уз улаз као раније и друго, максимално су га сузили и сабили нас на јако мали простор па нас је визуелно било три пута мање иако није тако било... Остали део наше трибине солидно попуњен а њихов за нијансу слабији..  

Каснило се доста са улазом па ту негде око 10-ог минута када сам ушао наилазим на стандардан репертоар песама, мало прозивања кад се игра са гробарима и наравно наше песме подршке за Звезду... Тај први део је доста лоше одрађен, џабе труд са шипке када су чак и они испред њих деловали незаинтересовано... После понуде да слушамо мало гробаре у тренутку заноса ипак почиње доста боље и тих последњих 5-10 минута је увод за доста боље издање у првом полувремену... После пар гробарских обрада италијанских и аргентинских песама стиже аплауз и скандирање Жабари, Аргентинци и наше извођење обрађене песме са акцентом на Италија... Дакле ништа ново од њих, папагајске активности се настављају, само хвала Богу не копирају више нас...

У другом делу звучимо доста боље и на терену као да момци лагано додају гас и повећавају минималну предност из првог дела која као што рекох у једном моменту досеже до феноменалних +11... Добро је звучало Ћале ти у ђубретарима, Лепо је бити уз тебе Партизане, Ја сам године провео са тобом и поменута Сад на гол Звезда која се пева 10-ак минута најмање... Онда крећу занимљиве сцене... Не знам како и на чији наговор, али дечкић редар са гробарском тренерком скида ако се не варам хеад хунтерс заставу или неку од две три које су стајале до ње, али не мање битне и креће ка нама... Комешање на њиховој трибини, два лика пробијају кордон мада је више личило да су их пустили и ово дете стижу на 5 метара од наше трибине и шамарају га и отимају заставу... Неометано се враћају иако и наши покушавају да улете али на нашој страни жандари далеко присебнији... Ту креће неко прозивање од стране ових опасних од преко пута и позиб на обрачун напољу... Они као и крећу напоље, али заустављени су на излазу са трибине... У првом моменту смејемо им се и терамо их кући, али пада одлука да ипак изађемо... Кордон стаје и код нас на излаз, али креће комешање, лагано пендречење, а онда и озбиљна пегла са пандурима и ту пар ликова пробија, али неки и добијају по глави рукама и осталим деловима тела... Кордон попушта а онда се и они повлаче и сабијају нас са трибине а гробаре остављају... Игром случаја остајем у хали и не знам докле су пратили наше, али гробље остаје у хали још бар сат времена... Ето толико о њиховој жељи да се "поздравимо" ван хале...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Vodili su nas sve do Marakane i cimali.

Grobari su jos jednom pokazali njihovu hrabrost i jacinu. Pozvali nas da izadjemo napolje em sto ih je vise bilo, nisu mogli da probiju pandure na ulazu izgleda  :D

I jos su usput panduri privodili par likova,ali se na inicijativu svih koji su bili u tom povratnom korteu panduri malo smirili i pustili tih par ljudi.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

... У првом моменту смејемо им се и терамо их кући, али пада одлука да ипак изађемо... Кордон стаје и код нас на излаз, али креће комешање, лагано пендречење, а онда и озбиљна пегла са пандурима и ту пар ликова пробија, али неки и добијају по глави рукама и осталим деловима тела... Кордон попушта а онда се и они повлаче и сабијају нас са трибине а гробаре остављају... Игром случаја остајем у хали и не знам докле су пратили наше, али гробље остаје у хали још бар сат времена... Ето толико о њиховој жељи да се "поздравимо" ван хале...

MISEVI ;pljuga

Quote from: "Red Star Forever"...



Онда крећу занимљиве сцене... Не знам како и на чији наговор, али дечкић редар са гробарском тренерком скида ако се не варам хеад хунтерс заставу или неку од две три које су стајале до ње, али не мање битне и креће ка нама... Комешање на њиховој трибини, два лика пробијају кордон мада је више личило да су их пустили и ово дете стижу на 5 метара од наше трибине и шамарају га и отимају заставу... Неометано се враћају иако и наши покушавају да улете али на нашој страни жандари далеко присебнији... Ту креће неко прозивање од стране ових опасних од преко пута и позиб на обрачун напољу... Они као и крећу напоље, али заустављени су на излазу са трибине... У првом моменту смејемо им се и терамо их кући, али пада одлука да ипак изађемо... Кордон стаје и код нас на излаз, али креће комешање, лагано пендречење, а онда и озбиљна пегла са пандурима и ту пар ликова пробија, али неки и добијају по глави рукама и осталим деловима тела... Кордон попушта а онда се и они повлаче и сабијају нас са трибине а гробаре остављају... Игром случаја остајем у хали и не знам докле су пратили наше, али гробље остаје у хали још бар сат времена... Ето толико о њиховој жељи да се "поздравимо" ван хале...

Застава је од Екстрим бојса.Пошто је проваљено да жандари неће дати мишевима да покупе своје заставе,прво супозвелаи оног другог клинца који им је донео ХХ заставу.А онда се неко од наших паметно сетио и позвао оног малог дебелог,и фалило му је пар корака.Јебига,жао ми било малог,пресекао се од она два коња што су улетела,још га је и жандар смарао,а мали не зна шта се дешава :o

Quote from: "Djape_BBrdo"I jos su usput panduri privodili par likova,ali se na inicijativu svih koji su bili u tom povratnom korteu panduri malo smirili i pustili tih par ljudi.

Mene su hteli da privedu ali su me pustili uz udarce u ledja i najgrdje psovke. Njihova mrznja prema nama skoro da se moze porediti sa nashom mrznjom prema njima...

Prva zastava koju su bez problema pokupili  :D je bila od hh-a kolko sam ja video,a drugo maltene pola njihove tribine je skocilo da se najebe keve klincu od 10-11 godina i kao mu prete nesto  :zbunjen ,to samo moze kod argentinaca na tribini.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "Djape_BBrdo"...to samo moze kod argentinaca na tribini...

:D