Na ovom (i to na samo ovom) cete moci pisati o Upravi. Pljuvanja medju userima necu tolerisati, ko nastavi srat dobice ban.

Mislim da je to pametno. Moze se voditi zdrava polemika i rasprava oko stanja ne samu u fk nego i bilo kog drugog tima a da se pri tome ne napada i ne vrijedja.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Sta je to bilo? Cujem da je izbila tuca sa murijom i to pred zapadnom tribinom? Ja sam neinformisan tj. ovdje se tesko mogu cuti svjeze informacije pa ako je neko bolje upucen neka napise. Da nije Dzajka poslao murijake na navijace zbog skandiranja?

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

?????????, ???????? ???, ?????, ?????, ??????, ????, ?????, ??????, ????? ??????, ???????, ???????? ????, ???????????, ????????, ?? ??????, ????, ??????? ?? ??? ?????? ???????? ???? ????.

?? ???? ?? ???????? ??? ???? ??? ???????...

?? ??????? ?? ?? ???? ?? ?? ?????? ???? ?? ????? ???? ?? ??????. ? ??? ??? ???? ???  :zbunjen  

?? ?? ???? ?? ???

????? ??? ??????? ?????? ????? ????. ??? ??? ??? ?????????  :bes

??????????? ??:

???? ??????, ?????? ?????? :batine

???? ???? ? ???? ??????, ??? ?? ??????. ????? ???? ?? ???????? ????????? ???? ?? ???????? ? ????. ?? ??? ????? ?? ?????? ????? ? ?? ??????? ?? ???? ????????, ?? ??? ???????? ? ????????? ? ? ??????, ? ?? ??? ????? ?? ?????? ?????????? 2001. (??? ??? ?????? ?? ???-?????, ???? ?? ?????? ?????????) ?? ???? ?? ??? ??????? ???? ?? ?? ???????? ?????.

????? ?? ????, ?? ???? ?? ??? ? ????? ???????, ??? ?? ??? ?????? ???? ??????????. ???? ?? ????!

Evo Zurke...

Kako B92 nezvanicno saznaje, u toku je sednica Upravnog odbora FK Crvena zvezda.

Ocekuje se da ce dosada
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Godra"Evo Zurke...

Kako B92 nezvanicno saznaje, u toku je sednica Upravnog odbora FK Crvena zvezda.

Ocekuje se da ce dosada

Podrsku je izgleda pruzio krndavi UO :bes

SC:

U hotelu koji pripada slu
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


??????? ?? ??????...

01/10/2004 | Izvor: B92, zvanicni sajt
UO CZ: Dragan D

Ok i otisao je Dzaja.
Da vidim sada koga cete da pljujete i koga cete da terate...
Ni ja ne volim Dzaju i drago mi je sto je otisao ali to i dalje nije resenje koje ce nas izvaditi iz govana...

u pravu si KBB.

sada mora da ide i ostala gamad iz uprave.

??? ???????, ???????? ???? ? ??????????...?? ?? ?????? ? ???? ???? ??????? ?? ???? ?? ???? ???? ?????...

???????!!!

Ceo Upravni Odbor mora da se raspusti. Sada predstoji najkriticniji period, sad ce svaki govnar/lopov hteti da uskoci.

nadam se da ce Delije vec u nedelju da pokazu da su Delije i da ce doci u velikom broju na tekmi.

slozio bi se sa Kizom u potpunosti i sada treba da se pazi ko dolazi a i mislim da celaaaaa uprava neka ide.

PS:vidim li ja samo ili mozda i vi da ce sledeci direktor biti Muslin?????

???? ????? ???????? ??????? ????? ??? ???????, ?? ???? ??????? (??????? ?? ?????) ??? ?????? ??????. ? ?????? ???????, ?????? ?? ??? ??????? ?? ???????...  :flasa
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

???? ???? ??????????? ?? ?? ??????.

????? ???????????? ?? ???? ?? ?? ??????, ? ??? ????? ?? ???. ???? ??? ??????? ???? ? ????. ???? ?? ??? ??????? ????? ??????.

????? ??????? ??????????, ???????? ??????? ?? ???????? ????? ?? ????, ??????? ??????? ???? ?????? ?? ???? ???????? ???? ???????, ????????? ????? ?? ??????????, ??????? ? ?????? ?????????? ?? ??? ???? ?????? ???????.

??? ?? ??????. ?? ????? ???? ?????? ?? ??? ?? ?????!

Quote from: "Boka"???? ???? ??????????? ?? ?? ??????.

????? ???????????? ?? ???? ?? ?? ??????, ? ??? ????? ?? ???. ???? ??? ??????? ???? ? ????. ???? ?? ??? ??????? ????? ??????.

????? ??????? ??????????, ???????? ??????? ?? ???????? ????? ?? ????, ??????? ??????? ???? ?????? ?? ???? ???????? ???? ???????, ????????? ????? ?? ??????????, ??????? ? ?????? ?????????? ?? ??? ???? ?????? ???????.

??? ?? ??????. ?? ????? ???? ?????? ?? ??? ?? ?????!

sto je najgore, i ja isto mislim! I to ce da vicu oni koji su bili najglasniji da ode! isto kad se ceo sever drao musline odlazi, a sinoc jedan je s muslin!! :zbunjen

...Srpski mentalitet... namigivanje
S

Nisam pametan,jedino je sigurno da sad treba oterati i mnooogo veca govna od Dzaje iz kluba,a  sto Kizo  rece to ce biti i mnoogo teze.
a imam bolest kojoj nema leka.....

Hahaha
jeste li videli upravni odbor  :lol:
nema ni jednog ispod 70 godina , hehe.