Dacho, Mrdja koliko ja znam nije nigde otisao. Na zahtev Zenge on je ostao! :zbunjen

Perica šibicar ponovo u Zvezdi? Bruka šta drugo!
Nasoj ekipi hvale obrambeni igrači kako i dva iskusna veznjaka
jer jadan je naš vezni red kad je Kovačević najbolji igrač.
Na utakmici u Čačku stekao se utisak da nam i kondicija nije jača
strana pa se nadam da će se ova pauza dobro iskoristiiti.

Quote from: "Pjer"Perica šibicar ponovo u Zvezdi? Bruka šta drugo!
Nasoj ekipi hvale obrambeni igrači kako i dva iskusna veznjaka
jer jadan je naš vezni red kad je Kovačević najbolji igrač.
Na utakmici u Čačku stekao se utisak da nam i kondicija nije jača
strana pa se nadam da će se ova pauza dobro iskoristiiti.
Pa zasto bruka on je sigurno najbolji dribler u nasem fudbalu u zadnjih 10 godina,mislim da ce biti dobro pojacanje,ako ode pantelic,pa zar se tako lako zaboravljaju njegove dobre igre i gol protiv partizana kada je presao pola njihove odbrane.On je dobro pojacanje za napad ali ono sto je nama jos potrebnije je dobar centralni bek i jedan lijevi bek kao zamjena za lukovica

Quote from: "Maximiliano"Dacho, Mrdja koliko ja znam nije nigde otisao. Na zahtev Zenge on je ostao! :zbunjen

Nije li to zbog moguceg odlaska Pante? Da li je to sigurno?

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Quote from: "ZeNgA"ali ono sto je nama jos potrebnije je dobar centralni bek i jedan lijevi bek kao zamjena za lukovica

Ako mislis da ces NACI nekoga iole boljeg od Lukovica i nekoga ko bi "pustio" iole boljeg od Lukovica sada, zajeb'o si se.  Dovoljno je dobar.  Bolje razmisljaj o Mudrinicu...
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

ZeNgA ::
ali ono sto je nama jos potrebnije je dobar centralni bek i jedan lijevi bek kao zamjena za lukovica


Ako mislis da ces NACI nekoga iole boljeg od Lukovica i nekoga ko bi "pustio" iole boljeg od Lukovica sada, zajeb'o si se. Dovoljno je dobar. Bolje razmisljaj o Mudrinicu...
Upravo tako,pa prvo treba da se resimo onih najgorih(Mudrinic,Krivokapic,Joksimovic) pa onda ovih malo boljih i sve tako dok konacno ne postanemo tim koji vise nece gubiti od seoskih ekipa :batine  :batine  :batine

Kazu na hertinom sajtu da je Panta definitivno otisao kod njih.
Navodno (ne uzimajte me za ozboljno) se spremaju posljednji dan dva poznata igraca da dodju kod nas od kojih ni jedan nije Ognjenovic.
Daj Boze da je to istina.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Quote from: "Dacha od Bosne"Kazu na hertinom sajtu da je Panta definitivno otisao kod njih.
Navodno (ne uzimajte me za ozboljno) se spremaju posljednji dan dva poznata igraca da dodju kod nas od kojih ni jedan nije Ognjenovic.
Daj Boze da je to istina.

poz
Dacha

Bas htjedoh da ostavim poruku.



Otisao je na pozajmnicu do 30. Juna 2006.
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Da li to znaci da ako u Herti budu htjeli sa njim da potpisu ugovor nakon 30.06.2006-te da placaju neko obestecenje Zvezdi?

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Ljudi, ovo mi je javio jedan covjek koji je dosta blizak nasem klubu i navodno je skoro 100% istinito. Pitao sam ga ko dolazi i evo odgovora:

"Julijano bivsi igrac Juventusa koji je sezonu zavrsio u Majorci....a i Mladja je vidjen, treba da dojen i neki crnja ..."

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Quote from: "Dacha od Bosne"Ljudi, ovo mi je javio jedan covjek koji je dosta blizak nasem klubu i navodno je skoro 100% istinito. Pitao sam ga ko dolazi i evo odgovora:

"Julijano bivsi igrac Juventusa koji je sezonu zavrsio u Majorci....a i Mladja je vidjen, treba da dojen i neki crnja ..."

poz
Dacha

Pa, Marka Julijana koji je jos uvijek clan Majorke, su trazili medju ostalima i: Lacio, Lokomotiva iz Moskve (davali milion i po dolara), Totenhem, Njukasl... Sad ono, koliko je to tacno  :zbunjen

Sto se tice Mladenovica, ne vidim sta bi mogao drugo da uradi.  Uz'o je neke repa, moze da se vrati ovde bez problema.


U vezi tvog pitanja gore uvezi Pantelica, nigdje nisam nasao detalje "ugovora".
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Quote from: "Maximiliano"Dacho, Mrdja koliko ja znam nije nigde otisao. Na zahtev Zenge on je ostao! :zbunjen

Тројица фудбалера Црвене звезде су у уторак пронашли нове клубове. Капитен Марко Пантелић и нападач Драган Мрђа ће каријеру наставити у иностранству, док ће везни играл, Владимир Тинтор, отићи на позајмицу у редове домаћег суперлигаша.

Као што је било најављено, Пантелић ће каријеру наставити у редовима немачког бундеслигаша Херте из Берлина. Наш капитен ће ову сезону одиграти као позајмљен играч, а по истеку позајмице постоји могућност да буде потписан вишегодшњи уговор.

Драган Мрђа је од данас играч белгијског прволигаша Лирса са којим је потписао уговор, док ће Владимир Тинтор отићи на позајмицу у редове Рада. Тинтор је недавно био близу преласка у израелски тим Макаби Петах Тиква, али је трансфер пропао због неозбиљности тог клуба.
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

I meni to izgleda nevjerovatno ali mozda je Zenga tu odigrao neku znacajniju ulogu. Bilo bi stvarno dobro.
A sto se Mladenovica tice, mislim da bi bio fenomenalan zaovaj nas tim.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Ovo primih maloprije :

"crnac se zove John Mensah i sem sto je spic ne znam ama bas nista o njemu...

dakle istina je da su u toku pregovori sa njim, Julijanom i Mladenovicem....ishod tih pregovora nije izvestan, najvece sanse su za Julijana jer je slobodan igrac....za Pericu je patka...nema nista od njegovog dolaska jer se zamerio jos davno Piksiju... "


Ajde ako je iko sa ovog sajta blizak klubu i moze ovo potvrditi, neka nesto javi.
Daj Boze da je ovo istina.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Ovo je sajt za ovog crnca pa pogledajte.

http://uk.sports.yahoo.com/fo/profiles/15875.html

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Quote from: "nikola82"ZeNgA ::
ali ono sto je nama jos potrebnije je dobar centralni bek i jedan lijevi bek kao zamjena za lukovica


Ako mislis da ces NACI nekoga iole boljeg od Lukovica i nekoga ko bi "pustio" iole boljeg od Lukovica sada, zajeb'o si se. Dovoljno je dobar. Bolje razmisljaj o Mudrinicu...
Upravo tako,pa prvo treba da se resimo onih najgorih(Mudrinic,Krivokapic,Joksimovic) pa onda ovih malo boljih i sve tako dok konacno ne postanemo tim koji vise nece gubiti od seoskih ekipa :batine  :batine  :batine
Pogresno si me shvatio nisam mislio lijevog beka koji ce da dodje umjesto Lukovica,vec 2. lijevi bek koji ce da bude rezerva,jer mi osim lukovica nemamo drugog lijevog beka,pa ako se ovaj nedaj boze povrijedi sta cemo onda?

Ode nam Panta  :(  :(  :(

A dolazi Perica  :(  :(  :(

Quote from: "Dacha od Bosne"Ovo je sajt za ovog crnca pa pogledajte.

http://uk.sports.yahoo.com/fo/profiles/15875.html

poz
Dacha

Na ovom linku pise defender. Sta li je stvarno ko ce ga znati. Poznato mi ime al' ne mogu da se setim da sam ga gledao za Chievo.

Da, da. Izgleda da su shvatili da treba pojacati odbranu pa su odlucili da dovedu neke igrace. Kazem, tesko mi je vjerovati da bi Julijano mogao doci ali...
Sada razmisljam, mozda Piksi ima nacelni dogovor sa Toyotom da ako prezimimo u Evropi, sljedece godine dobijamo neku dobru kintu, pa od toga moze da plati neke igrace.
Sve u svemu ostaje jos sutra da vidimo sta je tacno a sta ne.

A Perica izgleda da ne dolazi, skoro sigurno.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

E'o gledam na Eurosportu i bio je na klupi u utakmici protiv Juventusa.  Ne mogu da otvorim sajt Kijeva niti da nadjem neki sajt njihovih navijaca.  Frajer je inace iz Gane, 82. godiste i igrao je za Djenovu 1893, Modenu, Bolonju.  Igrao je i za reprezentaciju gane na ljetnjim olimpijskim.
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!