Kad vec pominjete Krasica, Ivanovica i Stepanova mislim da je jedina sansa da takvi igracu dodju kod nas neki dogovor sa (njihovim) klubovima iz nase lige na foru da se posle dele pare od transfera ili cak Zvezda i manje da uzme... Makar bi odradili par sezona za nas... Ipak nemamo mi 2 miliona koliko je cini mi se Bane kostao

Izvinjenje za off-topic

A jeste li primetli pre pocetka tekme protiv Portugala, dok je svirala "Hej Sloveni" da je jedini Purovic pevao himnu  :zbunjen

Nije Purovic nego Stepanov!

Pevao je i Purović sigurno. Video sam.
Ajd sad sutra se ne radi...

Dobro je sto je Okuka ukapirao da ne treba da ubacuje onog Vukcevica.Jel znate kad ce onaj Saturn da se resi njega???Al ih je ujebo onaj Zecevic,hehe :jebanje

Сутра се са Французима игра у Браги  :o  ;pljuga А пола садашњег тима је играло на тој чувеној инфаркт утакмици... ваљда ће и овог пута направити добар резултат.

Стигао сам да одгледам само 2. полувреме. Баста је био слаб данас. Вукчевић и Ломић  :o кваре игру. Жозе Мутињо нас одвео у полуфинале, томе се нисам надао, ал ето и нас је усрало.

Al nas je usralo, strasno!  :o  :rofl  :D

Pa red je i nas da ukenja jednom! ;pivo
A sto se tice nasih - K A T A S T R O F A !!!

Quote from: "Ludi Gavran"Pa red je i nas da ukenja jednom! ;pivo
A sto se tice nasih - K A T A S T R O F A !!!

Potpuno si upravu, i to blaga katastrofa.

Quote from: "archer"
Quote from: "Ludi Gavran"Pa red je i nas da ukenja jednom! ;pivo
A sto se tice nasih - K A T A S T R O F A !!!

Potpuno si upravu, i to blaga katastrofa.
Ja kazem - moracu da nadzivim tu generaciju trenera 60-70 godina staru, koja forsira dekadentne taktike. Tada cu moci da uzivam u igri nasih, kladim se na njih i DOBIJEM pare, i nadam se nekom vecem uspehu...
Do tada cu morati da setno razmisljam i zamisljam kako bi lepo bilo da Rambo zaigra u reprezentaciji, makar na jebenim probama :bes , ili da se Purovic ne gadja loptom u glavu dok stoji sam na polovini Francuske :zbunjen  i to 30 (TRIDESET!!!) puta u jednom poluvremenu. Moracu i da se naviknem da gledam razne idiote u reprezentaciji, koji ni u svojim sopstvenim klubovima ne mogu da se izbore za mesto u prvih 11. Da budu pozivani igraci zbog respekta :o  , a ne forme, kao da smo dobortvorno drustvo, da igraju napadaci koji su dali 3 gola u godini, umesto onih koji dadose 15ak u prvim sezonama (Pantelic) i tako dalje, i tako dalje... UH.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Ovo je smeshno.  :D  Ja da sam Nemac ili Portugalac sada bi pizdeo  :D

A najaca je fora sto sam prvi put u zivotu video da igraci i jedne i druge ekipe posle kraja tekme leze na terenu,placuci, sa rukama na glavi.
Znaci nikad jaca situacija, da nas je usralo jeste,ali nam se valjda malo vratilo za brojne ne pravde koje su nam se dogadjale .
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Quote from: "Milos_cz"a ne forme, kao da smo dobortvorno drustvo, da igraju napadaci koji su dali 3 gola u godini, umesto onih koji dadose 15ak u prvim sezonama (Pantelic) i tako dalje, i tako dalje... UH.

Definitivno si upravu, cini mi se da ce Petko umesto Vucinica pozvati ili Danka ili cak moguce Cirkovica u najgorem slucaju Kovacevica, Pantelic nema sanse da bude pozvan. Mene zanima koga ce Peko pozvati u repku za kvalifikacije za evropsko.

Ja sinoc na MONDU procitao da umesto Vucinica ide Pjana na svetsko.No coment...
Pantela i Jestrovic su oni na koje ja tipujem,tj. jedan od njih

Quote from: "Maj 25"Ovo je smeshno.  :D  Ja da sam Nemac ili Portugalac sada bi pizdeo  :D

Red je da i mi jednom budemo Italijani :rofl

Istina,da se nasi nisu bas pokazali u utakmici sa Francuskom,ali realno gledano ta ekipa(Francuska) je najjaca ako ne na ovom turniru,u nasoj grupi sigurno.Prosto su samleli sve protivnike u grupi i po meni istakli najbolju kandidaturu za novog sampiona.Mi smo igrali ko funjare,na momente je to licilo na nesto,ali realno moram da priznam da smo nezasluzeno prosli.Istina je da imamo itekakav potencijal i da su nasi momci po talentu i kvalitetu zasluzili da prodju,ali po odnosu na terenu i prikazanoj igri,nisu.Ipak,eto nesvakidasnjeg prolaza za nas,uglavom smo mi ti koji ispadaju u poslednjem minutu,i koji tugujemo zbog sekude nepaznje.Eto tocak srece se okrenuo na nasu stranu,bog nas je pogledao i red bi bio upravo zbog toga da igraci grizu u polu-finalu.Ne znam,ali moj utisak je da se nasi ponasaju kao da su neuigrani,sve se svodi na neke akcije igraca iz istih klubova i igraca koji vec godinama igraju u mladoj reprezentaciji.Kao tim,menja im se igra u talasima.Cas katastrofa,cas super... ;pljuga
_____________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Quote from: "Djole"Ja sinoc na MONDU procitao da umesto Vucinica ide Pjana na svetsko.No coment...
Pantela i Jestrovic su oni na koje ja tipujem,tj. jedan od njih

Nema sanse da povede nijednog napadaca novog, mozda Danko  :nene  :boks  ali verovatno ili Kovacevic ili Cirkovic. Nih dvojca su ispali od Baste i Ergica. Dosta je za svetsko 4 spica. Ziga, Savo, Ljuboja i Kezman su dobri ali ne i najbolji.

Da se vratimo EP u Portugalu, ako budemo opet naleteli na Francusku ili u finalu ili za trece (ako se igra) trebalo bi da ih dobijemo, imaju i oni mane. Mene vise brine to sto nam je Purovic jedini napadac niti ga mozes zameniti niti ko da mu pobegne. Koliko god da se radujem sto su prosli opet se plasim da bi eventualnim uspehom na EP (to nije samo 1. mesto) skauti  poceli kupovati igrace, a svi mi znamo ko cini okosnicu ekipe. To me veoma plasi, da ne pocne rasprodaja  nasih fudbalera kao pre dve godine kada su osvojili 2. mesto.

Pozzz

pozvao je sina ...  :batine

A u polufinalu rukamo sa Ukrajinom. Popušićemo laganini, al nema veze, dosta im i ovo kako igraju.



Možda i nećemo. Kako smo ih dobili u Smederevu u prijateljskoj. Optimističan sam (kao i uvek) :sampion .
Ajd sad sutra se ne radi...