Quote from: "?????????"? ???'? ?? ??, ?? ?? ?? ????? ????? ?????? ? ?? ????? ?? ?????!  :D

Vino Buksne i Fukse sve,
mikrofon, bina - vlazhi im klitorise,
pare kad vide, parenje odmah pochne,
posle se opet iznova loche  :flasa  :flasa  :rofl - Sky Wikler...  :rofl

ili by ME:

KAD SE UDUVAM KO STOKA JA BLED SAM KO ROTKVA  :rofl  :rofl  :rofl
a.....potpis....

Quote from: "Senjak"A znas ti Murketingu sta je najjace?

Kad navijac postane pjevac, a pjevac postane jebach...!  :D

:rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl

Izvin'te...morala sam!!! :lol:
Veljoni...genije! :lol:
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

jedina ha....  ;pljuga
a.....potpis....

"...Jedina,istina nije da si jedina,
a trebalo bi jer si najbolja,
izmedju ljubavi i nas je laz i istina!..."

by Vlado Georgiev...

Varijacije na temu... ;pljuga
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

hmmmm pazi kad neznam tu pesmu.. :)

ali ono... neznam kome je posvecena njegova pesma..

moja jeste jednoj osobi...  :finger
a.....potpis....

Posle duzeg vremena, obavestavamo vas da je JSO ( JEDINICA ZA SPECIJALNA OBJASNjENjA ) ponovo na tragu ozloglasenim clanovima anonimne, famozne grupe.
Naime, nakon subotnjeg derbija, u kaficu 'Pronto' na Autokomandi su vidjena odredjena lica ( ciji identitet vama iz inata :) pardon, u cilju istrage ne otkrivamo ).
Osnovano se sumnja da su pomenuta lica clanovi, pomagaci ili na drugi nacin povezani sa ozloglasenom grupom.

Nakon shto su neki od njih smazali par pizza, a neki cak i zveknuli koje pivo, te nakon toga prozivali neke chamuge ( za koje se osnovano sumnja da igraju za reprezentaciju Pakistana ), dali su se u razmenjivanje utisaka o tome koliko je pokret napredovao do sad.
Jedno od prisutnih lica je napomenulo da je otvoren stand za regrutovanje i uniformisanje novih pripadnika na severnoj polulopti.
Takodje je primecen i terorista iz senke, za koga se ne zna tacno da li je protekli period proveo na obuci ili po zatvorima.
Dogovoren je i novi sastanak, kako saznajemo u subotu...
Do tada ostanite uz nas...

Bile su ovo vesti u sedam ( ja na broj, ti na moj... :) )...

Ne menjaj te sajt, na pravom ste mestU...

Pozzz.... ;pljuga
vezdini su navijachi od atomske bombe jachi!



Simo,brate mili,sta je sa nickom?  :D



Quote from: "Sima"Mikelandjelo, brate mili, sta je sa potpisom.

:zbunjen



Quote from: "maja-azdaja"Takodje je primecen i terorista iz senke, za koga se ne zna tacno da li je protekli period proveo na obuci ili po zatvorima.

?? ???, ??? ?? ?? ????? ?????????? ????????? ?????, ?? ?? "????????" ????? ?? ????? ?????? ???????, ?? ???????. ?? ?? ???? ????? ?? ??????.  :D

??? ?? ??? ??? ?? ?????? ??? ????.  :finger
????? ?? ?? ?? ??????? ????? ???????, ?????????, ?????? ? ??? ??????????? ???????. ??? ?? ??? ???? ?? ???? ?? ??????.


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

... stoga ce korumpirani Koperfild na ispitivanje kod nadle



?? ???? ??? ?? ?? ??? ?? ??? ??? ????, ????? ??????? ??????? ????????????? ????? ?? ??????? :D , ????? ???? ?? ??? ?? ???????? ?????? ???????, ?????????? ??? ?? ??????? ?? ?? ???????? ???????????? ????????? ? ???????????? ??????? ??? ???????? ?????? ??????????, ???? ??????? ???? ? ??????? ?? ?????. ????? ????????? ????? ?? ?? ??????????? ???????, ???????? ???, ??? ???????? ????? :



???????????? ???? ?? ????? ????????? ?????????, ??? ???? ?? ????? ??? ?? ?? ?????? ??????, ?????? ????????. ? ??????????? ?????? ? ?????????? ???????? ??????, ?????????? ?? ??????? ????????? ? ??????? ???????? ????? ???????.
?????? ??? ??? ???? ? ??? ???????? ??? ??? ???? ??????????? ?? ???????? ?? ??????? ?? ???????????? ?????. ??????? ???? ?? ??? ???????? ? ??????? ?????? ?? ??????? ?? ????? ? ???? ?? ?? ????? ????? ?? ???????? ?? ?????????, ????????? ???????? ?? ??????? ????????, ?????? ?? ?? ????.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Casual"Takvog coveka nasli da

Izvesni Hudini, koji je naveden kao clan doticnog ganga, izveden je pred lice pravde, ne bi li otkrio pozadinu poslednjih dogadanja. Na pitanje kako se izja