Utakmica pocinje za manje od sat vremena - ako neko ima mogucnost da gleda na tv-u nek baci neke info o igri, razlutatu i atmosferi.

Pozdrav

"Na 20 minuta do pocetka utakmice Crvena zvezda - Rosenborg vlada apsolutna anarhija. Veliki broj navijaca i dalje nije uspeo da ude na stadion i pored vi

Stara pesma ...  bravo za upravu i igrace ...


0-1 za Rozenborg

IZDAJA!!!! ZVEZDA-ROZENBORG 0-1
Papci iz Rozenborga nisu imali ni jedan pravi napad,ali dali su gol. ZVEZDA slala samo duge lopte u napad sto je qrac,nisu mogli fin napad organizovati.
Ni sudije se nisu proslavile.
STETA :(  :(  :(  :o :( :( :(
ED*STAR

Ja ovo nemogu da verujem :bes

Popedili Partizan 3:0 i super su igrali a izgubili protiv Rozenborga!!

?? ???????? ???? ????? ?????..... :bes
????? ???? ????????? ?? ????? ??? ?? ?? ??? ??????? ???????? ?? ???? ???? ?? 10+...????? ?? ?? ?????? ????? ?? ???????? ???? ??? ????? ???? ????, ?? ?????? ........ ?? ????? ??? ?? ???????? ???? ????? ?????....


?0?????!!!

Sve je bilo jadno... Od trenera koji je odigrao sat vremena samo sa jednim spicem do igraca koje se  nisu borili... Pa sve do...

Bio sam na jugu, u jednom trenutku neko je krenuo: Nisu nas slomile... Pola tribine peva... Poznata lica oko mene... Na kraju tekme srecem na Jugu (!) Simu Srbiju... Mislio sam da sam bio jedini...

Vi koji ste bili na Severu, ko se tukao i zasto?

Ne pamtim kada smo izgubili, ej izgubili, na Marakani... Za sve je Lovac bio u pravu... Sada mi je krivo sto sam verovao u bajke...

Ne bojte se, stvaramo tim za 20xy a tada ce nam igrati Boskovicev sin u prvom timu...

Indijanac, 10+? Ej... nismo izgleda bili na istoj tekmi..

poz,
budimir
p.s. Ziveo Dzaja...
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Capo ti ga bas pretera, navijanje jeste u pojedinim trenucima bilo odlicno, ali bilo je i poprilicnih padova (pocetkom drugog, nakon gola itd.). Dovikivanje se culo fantasticno, kao i Zvezdo daj gol (sto se forsiralo veci deo utakmice), tako da na skali od 1-5 ja bi dao neku 3+, ne vise. Koreo odlicna, kao i baklje iako ih nije bilo mnogo, ali je lepo izgledalo.

No, dzaba sve to kad oni sto nas vode nemaju resenosti/volje da taj klub i zaista postane ono sto bi trebao da bude, a mi cutimo i sedimo.

Pozdrav

evo sada stigoh koreografija odlicna kao i uvek, navijanje nista posebno moglo je to mnogo bolje, bilo je dosta baklji palile su se skoro tokom cele tekme.

?? ????? ?? ?? ?? ?????, ????? ?? ?? ???? ?????? ??? ?? ??? ??? ????? 10+ ? ?????? ?? ??? ?????? ?? ????????...?????? ?? ???? ?? ???? ????????? ?? ????? ?????? ??????, ? ?? ????? ????? ?? ??? ????? ????? ? ??? ???? ??? ? ????? ????????? ???????? ??? ???? ??????? ????...?? ???? ?????????? ?? ???? ?? ???...?? ??? ????? ????? ???? ????????? ?? ?? ?? ????? ??? ??????...
? ???? ??? ??????? ?? ???????? ???? ????? ?????....?????? ?? ?? ???? ??? ??????  :(

? ?????? ?? ?? ??????...??? ???????...??? ?????? ?? ??????? ???? ??? ?? ???? ???????
???? ???, ?? ??? ?????? ????????, ?? ??? ???.... :bes  :bes

?0?????!!!

Navijanje prvi 10 minuta do jaja ceo stadion grmi. Kao i uvek na takvim tekmama dovikivanje sa ostalim tribinama najjace.

O tekmi... eeeee da o tekmi braco najvise me nervira sto smo opet propustili jako dobru sansu da prezimimo u evropi. I polako u sebi moram da priznam da mi i nemozemo vise. Jedino ako nas ukaki zesce.

I dok se ne izbaci onaj glavni iz uprave ce uvek tako biti. Kad cemo vec jednom da se resimo tog lazova. Svake godine isti kurac ma to je da popizdis. Posle ove sezone nas napusta Vidic, Djordjic i mozda Markovic i mi cemo opet nove talentovane igrace da dovedemo opet ce da se lozimo na istu pricu tipa do jaja tim cekaj samo do 2055 pa ces da vidis. Nama treba iskustvo to se i sinoc opet dobro videlo.

DOSTA JE VISE BRE!!!!! Iako uzmemo titulu sto cu tek da verujem kad vidim jedna stvar za mene stoji od pocetka ove sezone:

UPRAVA NAPOLJE!!!!!

Malo sam skrenuo sa teme ali nervozan i ljut sam do jaja!

Svaka cast za koreografiju!!!
sta bi sa tim opasnim Zigicem??? :zbunjen

Sudija Grobare!!! :ruke
Ako se ne varam pukli ste na koritu zadnji put u evropi od grashopersa? Jebiga, ja dobio veceru od ortaka mada mi je krivo " zbog prosperiteta jugoslovenskog fudbala" :rofl
Ma cim celavi zasniva igru na jednom igracu, tu nema leba...
imice, na zaboravi da si mi skinuo nevinost, zauvek tvoja M. Uzelac!

???????!?! ? ?????????? ??? ???? ????? ?? ?? ??????....
?????? ?? ???????? ????? ?? ? ???? ???????? ????????? ? ?? ?? ???????? ???? ??? ?????????? ???? ???????...

?????? ?? ?? ?? ??????? ?? ????? ?????!

?0?????!!!

Ko je krivac!? Budo ,TI na jugu??!! Bice bolje.....

:(  ovako sam se osecao, :(  ovako se osecam, :( ovakva nam je i igra bila, :(  rezultat takodje, :(  a i moram priznati navijanje.Navijanje je bilo samo dobro u prvim delovima tekme,ili kad Zvezda stvori neku jadnu polu sansu za gol,onda pocne veci deo stadiona da peva Daj gol,a i to malo navijanja sto je valjalo je skroz maltene palo kada smo primili gol...normalno koreografija je opet cista desetka  :ruke ,i u par navrata dovikivanje sa svim stranama stadiona i da je jos uspela zamisao vodja kada su posle svakog tog dovikivanja sa svakom stranom posebno,pevali ajmo ceo stadion i da se ta pesma otpevala zajedno, ceo stadion ,zvucalo bi opasno,nego normalno mentoli sa zapada(gde sam nazalost i ja bio i na istoku to ne kapiraju).Ja sam zaglavio na zapadu za sta sam dobio kartu,i pre tekme sam pokusao da je zamenim za sever uz jos neku doplatu ali naravno niko od ovih pic*etina tapkarosa nije hteo to da mi uradi,i onda su bile dve tuce ispred severa,dok sam to bezuspesno pokusavao da nadjem sever.PRvo su se dva neka ortaka posibala,i sibali su se jedno minut-dva dok nisu uspeli da ih rastave,ne znam o cemu se to radilo,a i jedan od vidjenijih delija D**** je onako zestoko zabo jednog malo starijeg coveka,po svemu sudeci tapkarosa,koji se posle toga sklonio.Tuzno stvarno.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Lako je sada stoki seljackoj da divlja, opet ce se sreca okrenuti, a mi cemo slaviti.

Kazu da je UEFA dozvolila Partizanu da igra sa dva golmana, jer kad onaj prvi kiksne, da drugi koju striktno stoji uz gol liniju pokusa da istoj ne dozvoli da udje u gol. E sad, ako vam i dozvole da igrate sa 13 igraca, mozda i bude nesto od vas.

Koliko god da smo mi zasluzeno ispali, uvek ce me boleti sto onaj smrdljivi Patlidzan dobija penale za glumu nenadjebivog_samo_nisam_bio_golman_Stojanovskog, a ne Zvezdi u dve utakmice se ne sude 3 klasicna penala.

Nego, ajde da cujemo da li su Vandali sinos izrazbijali jos neku  od prvih ciganskih ekipa, mozda BBRS :finger
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Mamicu im jebem da im jebem sve pos spisku sudija je ustasa kakvog nisam video.
Kad pricate o kartama jeli bilo neke sorke.
Ja sam pred pocetak tekme(jedno dva sata) malo video gde neki likovi gute sa murijom,
Ali nije to nista sta sam video pri povratku kuci u jednoj birtiji.l
Gde se ljudi utokama ganjaju.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Ovako...

Od podneva se moglo prometiti da je grad sav u crveno belom.osecala se neka cudna,dotad nevidjena euforija!Kolone Cigana iz cele Srbije,Makedonije,Bugarske,Austrije, su se uz pesmu priblizavale Marakani!

Drugar i ja smo se posebno najezili kad je na Autokomandi pored nas prosao bus sa Delijama iz Vukovara,jebem ti,osecaj jako zajeban,emocije i alkohol,opasna kombinacija!  

Sever se prodavao od 600 dinara pa navise i cini mi se da su tapovi solidno zaradili (i) ovaj put!
Alkohol se satro nije prodavao/tocio oko Mare,ali ko je hteo mogao je da kupi Deck za 75 kinti    :ruke  :flasa !!!

Puni piva,prolecnih ambicija i jos kojecega,na stadion ulazimo oko 18:00!
Sever je tada bio mahom pun.Ljudi su na svim stranama stojali jedni do drugih (da nekazem jedni po drugima),i stepenice su opet bile zakrcene...Cekalo se da pocne ludilo!!
I pocelo je! Izvanredna koreo severa sa natpisom DAJ GOL.Pozadina bela,a na njoj crvena slova uokvirena plavom bojom,Jako lepo je izgledalo.
Pale se baklje,mali trans jednom recju  !
Navijanje je po meni moralo i moglo bolje,ajde ok je posle gola da je bilo skenj,al lepo se video da se masa smara sa "O mama mama mama" i "Daj gol"!!!  
Znaci,ok,ali za nas potencijal trebalo je bolje!
Minus je bio i fajt na severu koji se od sredine tribine preneo di kapije sa istokom i trajao je bar deset minuta!  

Tokom tekme likovi pojedinacno pale baklje,tako da je kad se sve sabere solidan broj istih!
Pocetkom drugog poluvremena momci iz Psycho Unit-a prave bakljadu uz poruku "Nase vreme tek dolazi..."!
U 51. minutu Bradbak (crk'o da Bog da) nas baca u the bedak!!!
Pesma nije prestala,ali sam primetio da dobar deo mase oko mene vise nije bio zainteresovan za navijanje!      

Neiskoriscene sanse ( i ja bih to dao) daju neku nadu i u finis se ulazi sa maximalnom podrskom,ali nije vredelo!!!
Igraci i trener (Jedan je Slavoljub Muslin) ispraceni aplauzom i sarpatom uz pesmu "Dobro znaj"!!!
Toliko!

Eh, kamo srece da je tvoj leprsavi i nadahnuti utisak utakmice makar malo slican mom utisku svega...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!