Видим да нико не отвара тему... Нећу ништа посебно говорити, само да се појавимо у што већем броју и помогнемо нашем тиму да стигне до нова 3 бода! Наравно, и да поправимо лоше издање од прошле недеље!

ПОЗДРАВ!

Данас у кули око 500 делија, солидно навијање, алчи није то то! Неће људи да дивљају, само омо, отпевају и то је то. Мало је еври го раздрмао у другом полувремену...иначе слаб пиро. и тако.  Опет људи касне, долази се на пола утакмице...

Онај стадион је до јаја акустичан, тако да је навијање боље звучало него што се чинило са трибине... гледао сам снимак синоћ, неке пјесме су се екстра чуле.
Међутим чињеница је да нас је било доста мање него претходних неколико пута, стварно не капирам зашто  :zbunjen

Verovatno nisi bio na utakmici protiv zemuna pa nisi ni video letke koje smo delili pa cu ukratko da ti kazem u cemu je problem. Dakle, na tim lecima je napomenuto da ce karta za ulaz na stadion Hajduka iz Kule biti oko 1000 dinara i jasno je napomenuto navijacima koji imaju nameru da putuju u Kulu, da budu spremni na cenu karte koju ce morati da plate kako bi usli na stadion. Medjutim, glavni covek Hajduka je umedjuvremenu napustio FK Hajduk pa se samim time i cena karte znatno smanjila, ali opet po meni ne dovoljno jer je to ipak Hajduk iz Kule, ni na Marakani se cena karte na superligaskim utakmicama ne odredjuje iznad 200 dinara, a takva cena je samo kada slavimo titulu ili kad je derbi, ipak dosta ljudi to nije ni znalo, pa nisu ni imali nameru zbog toga da daju pare za put + za kartu.
VEK SA TOBOM

Не лупај !
Писало је по свим новинама и форумима да је онај индијанац дао оставку и да је карта 300 динара.
Свако ко је иоле био заинтересован је могао да сазна, ал очигледно многима мора све да се сервира.

Quote from: "Johnny Blaze"
Међутим чињеница је да нас је било доста мање него претходних неколико пута, стварно не капирам зашто  :zbunjen

Грешиш, сети се пре гостовања у Запрешићу колико нас је било тамо.

Quote from: "Johnny Blaze"Не лупај !
Писало је по свим новинама и форумима да је онај индијанац дао оставку и да је карта 300 динара.
Свако ко је иоле био заинтересован је могао да сазна, ал очигледно многима мора све да се сервира.

Cemu to, jel ti nije bilo jasno sto se ljudi nisu pojavili, jesam li ti rekao zasto, ako mislis da postoji neki drugi razlog, slobodno reci.
VEK SA TOBOM

Quote from: "KizaLion"
Quote from: "Johnny Blaze"
Међутим чињеница је да нас је било доста мање него претходних неколико пута, стварно не капирам зашто  :zbunjen

Грешиш, сети се пре гостовања у Запрешићу колико нас је било тамо.
http://www.delije.net/galerija//05_06/0506_kula_cz_8.jpg
Хоћеш да кажеш да нас није било мање јуче ?
Сабатх, мислим да то није оправдање, а навео сам и зашто.

bilo nas je manje pretprosle godine nakon onog derbija na marakani kad je bilo 1:1 pa smo izgubili titulu

Који сте буквалисти јеботе.
Јесмо те сезоне имали коп од просјечно 3-4 хиљаде људи на малим утакмицама ? Јесмо курац.
Чињеница је да нас је морало отићи више у Кулу јуче а ви се слободно и даље правите паметни и тражите неке грешке у постовима

Quotehttp://www.delije.net/galerija//05_06/0506_kula_cz_8.jpg

Делиријум  :rofl  :rofl

Ја нисам дошао на текму из оправданих разлога... Лежим 5 дана болестан, боли ме глава, грло, температура 39, скоро 40..

Али реално гледано, нисам знао да је тај тип дао оставку, и да ће карте бити 300 кинти... Ослонио сам се на летак са Земуна, тако да претпостављам да је доста њих одустало од Куле још против Земуна...

Мада то ништа не оправдава...  :nene

"Не лупај !
Писало је по свим новинама и форумима да је онај индијанац дао оставку и да је карта 300 динара.
Свако ко је иоле био заинтересован је могао да сазна, ал очигледно многима мора све да се сервира."

Quote from: "GOX SMCZ"
Quotehttp://www.delije.net/galerija//05_06/0506_kula_cz_8.jpg

Делиријум  :rofl  :rofl

Ја нисам дошао на текму из оправданих разлога... Лежим 5 дана болестан, боли ме глава, грло, температура 39, скоро 40..

Али реално гледано, нисам знао да је тај тип дао оставку, и да ће карте бити 300 кинти... Ослонио сам се на летак са Земуна, тако да претпостављам да је доста њих одустало од Куле још против Земуна...

Мада то ништа не оправдава...  :nene


O tome ti pricam namigivanje
VEK SA TOBOM

А ја теби о овоме
QuoteПослао: 23 Нов 2006 09:54    Наслов:        
По речима човека из Куле, карта је 300 динара.

Са форума званичног сајта, написано у четвртак, 3 дана пред утакмицу.

Quote from: "Johnny Blaze"А ја теби о овоме
QuoteПослао: 23 Нов 2006 09:54    Наслов:        
По речима човека из Куле, карта је 300 динара.

Са форума званичног сајта, написано у четвртак, 3 дана пред утакмицу.

Знаш колико мало људи има приступ интернету? И као што кажеш  многима  треба све да се сервира!

Има ли неких слика?иначе гостовање није лоше, ма да сам ја доста закаснио због глупог аутобуса :bes
b]Дај Боже да се Срби сложе![/b]

Имаш на делије нет 3 ваљда...

Слика која се из мени непознатог разлога не налази у галерији делије.нет
http://aycu29.webshots.com/image/8388/2000578908797282146_rs.jpg
П.С.
Радомире, знам, али свако ваљда зна неког ко може да погледа кад се игра, колико је карта итд.
Проблем је недостатак воље.

Срамота да онај ко себе сматра навијачем,не ни делом екипе,него само навијачем не зна колико кошта карта за неку утакмицу.
Много је начина да се сазна. Телефон,интернет,новине,телевизија.....не постоји оправдање.
Мора много да се ради на људима који долазе кад им се долази,јер нам само уносе пометњу и штете нашој репутацији. Јер не знамо ни сами колико нас има...5000,3000....1000?