Црвена звезда је одлучила да улаз на утакмицу 16. кола Меридијан Суперлиге са Борцем из Чачка буде бесплатан. Утакмица се игра у суботу од 13 часова.
Црвена звезда на овај начин жели да се захвали навијачима на великој подршци коју су пружали тиму током првог дела сезоне и позива их да у што већем броју дођу на утакмицу са Борцем на којој ће се прославити освајање титуле јесењег шампиона
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Невезано , за ову тему, ал нисам имао где да напишем...Јел гледао неко текму Шалке -Бохум, чини ми се да са сам чуо обрађену '' још једна победа...'' сад, можда сам и ја прсо... :zbunjen

Quote from: "Neosvojiva_tvrdjava"Невезано , за ову тему, ал нисам имао где да напишем...Јел гледао неко текму Шалке -Бохум, чини ми се да са сам чуо обрађену '' још једна победа...'' сад, можда сам и ја прсо... :zbunjen

вероватно си добро чуо, пошто је већ пола европе почело да пева то!

Ех, а два кола већ улазим на исту карту, сад морам да је чувам до пролећа... Распашће се  :ruke

Ово је добар разлог да дође доста навијача на Север у Недељу...

Још да нас послужи време...

Quote from: "GOX SMCZ"Ех, а два кола већ улазим на исту карту, сад морам да је чувам до пролећа... Распашће се  :ruke

Ово је добар разлог да дође доста навијача на Север у Недељу...

Још да нас послужи време...

1. У суботу !!!

2. Је**ш време!

3. Доста каквих навијача ?!?
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

А који је вама курац сад па покушавате да докажете да сте прави навијачи и да вама не треба бесплатан улаз, као доћи ће позери, доћи ће ови, доћи ће они.
Наше је да дођемо и да навијамо најбоље што можемо !

Добро,  у суботу, а што се тиче времена, мене баш брига, дођем свакако, али после ће се причати како не одговара термин, времан, бла, бла...

Баш ме брига, ја долазим да навијам и крај, остали како хоће...



солидно је данас било око 5000 људи у копу много барјака који су се вртели целу текму...На почетку утакмице учена нова песма са диска,која јесте супер песма али није динамична надам се да се неће форсирати на баскету јер је ипак баскет динамичнији од фудбала.Нова песма се певала скоро цело прво полувреме,а у другом се певало доста песама одличан је био и евриго :ruke На крају мало за добродошлицу гостима из грчке :) скандирамо "Паок Кариоли гамо тин тумба оли"....кидао сам се од смеха кад је лика који је ушао на терен јурио онај несретник :rofl

Колико је евригол био добар (бар мени), чак је и пар барјака попадало. Солидно али могло је боље да се навија. Ајде нека неко постави летак нисам прочитао све, а испао ми је из џепа.

Лепо време, слободан улаз, последња утакмица пре дуге зимске паузе, наша Звезда убедљиво прва на табели, превише разлога да сви они који вечито имају изговоре дођу на Маракану... Ипак рекао бих, дошли су данас они прави, они који долазе и када није све тако позитивно као данас... Плус још која стотина ових других и стадион је изгледао како би сви ми желели да буде на тим тзв. малим утакмицама...

На западу само два сектора до југа и севера нису била заузета, дакле добра посета... Север као што већ споменух, доста добар, коп у односу на прошле 2 утакмице доста пунији а сама трибина ка истоку солидна а ка западу мало проређенија....

Дељени су летци са освртом на следећу велику утакмицу за нас као навијачку групу... Дакле против паок-а... С тога су и данас пуштене карте у продају на Маракани како би што више правих људи дошло до карата и са жељом и молбом да напунимо нашу трибину на којој не сме бити седења и ненавијачких ликова... Такође је потврђена информација која кружи и форумима неко време.. Гостујући навијачи вероватно долазе...Памет у главу... На другој страни летка је «извештај» са састанка са управом на коме је разговарано о свим оним стварима на које смо им обратили пажњу путем парола... И  на крају текст нове песме која је за све оне који имају ЦД већ на неки начин позната...

Нова песма се уз учење пева првих 32-33 минута, ни мање ни више... На моменте је стварно звучала много добро... Мелодија и текст су сјајни и уз још мало увежбавања биће још један од многобројних хитова које избацује трибина... Песма која не умире јој је име у оригиналу а почиње са Љубав према теби велика је знај... Након тога се наставља са И напред Звездо ле, Још једна победа и титула и лагано се завршава полувреме са Нема дана... Наравно никако не смеју да се изоставе барјаци којих је било десетине... Српске заставе, заставе Београда, нове заставе Делија... Доста добро одрађен први део игре...

Други део игре почиње са пар десетина бакљи и димова, нажалост после тога сам због обавеза напустио трибину али видим да је било доста занимљиво...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "archer"Колико је евригол био добар (бар мени), чак је и пар барјака попадало. Солидно али могло је боље да се навија. Ајде нека неко постави летак нисам прочитао све, а испао ми је из џепа.
Да, баш је готивно кад се дебилчина залети и гурне човјека који врти барјак, као луд је много, звезда ле, звезда ле.
Идиоти  :batine





Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

1.немојте јавно постављати летак!
2.нека је за наук свима којима је данас телефон завршио на земљи!
3.лоше певање(за ону бројност), прелепи барјаци!
4.свака част клинцу
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!


извињавам се што скрећем са теме али пошто нисам имао кинте
да купим данас карту за паок јел има још и кад ће се продавати?

Quote from: "RSFC"
4.свака част клинцу
Ком клинцу?
b]Дај Боже да се Срби сложе![/b]

претпостављам лику који је ушао ба терен па после бежао од оног ретарда,такође свака му част дечко је 2 пута пао и опет на крају успео да се попне на трибину а јурили су га 2-3 :ruke