Baba, da ti nisi, kao u "Ranama", opet uzela nesto o Jove Travara? :)

A sada ozbiljno, hvalite se opet akcijom kradje transparenata, pa ima li kraja vasoj gluposti? Kada ce se desiti da neku zastavu uzmete na ruke a da to ne bude uz pomoc nozeva i sl.?

Kiki, izgleda da je toliki smor nocni zivot u Ukrajini pa se Laletu vraca nazad?   namigivanje

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Komsija, ajde, molim te lepo, prestani da lupetas.

Taj film ces tesko da gledas :D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "delije knin"Evo ti glodaru jos jedan vic:
Trener aktuelnog
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Bas tako! :rofl  Oni su u svakom pogledu CRNO-beli! :rofl  (ma to je deo koreografije)
Promenice i ime u Partizan-Internazionale :) .
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Kako stizu vesti iz Ukrajine(mogu zamisliti kako stizu),Lale se zakacio sa trenerom,koji ga, kako kazu,totalno ignorise po pitanju igre.Sve to polako prelazi,izgleda,na krv i noz.Nece vise to da trpi i zato je izrazio zelju da se vrati u Zvezdu.


Danas sam pricao sa ortakom iz Brigate, kaze da talibani lupaju gluposti, nigde nije bilo tuce. Oni su cak prolazili pored njihovog korita, ali od njih ni traga ni glasa.

Izgleda da je Tuzni Front krenuo u manipulaciju preko neta, tako da ima TF likova koji se kunu da su Brigadiri dobili batine, a niti su bili sa Tuznima niti su se tukli (mozda dupetom u bulju - glavnu vrlinu selja sa dzabane). Nisam se nadao takvom predstavljanju Tuznih, ali sta drugo reci - stoka ostaje stoka...

Graz - odlican avatar :ruke
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Godra , kao sto se prica , tuca je bila izmedju Vandala i Brigate ( naravno mladjih, posto je Vandalima prosek 86.). Ako su lagali mene i ja vas. I sledece, molim da izraz korito kad se pominje stadion vise ne koristis posto cu biti primoran da te tuzim za povredu autoskih prava, hvala! namigivanje
imice, na zaboravi da si mi skinuo nevinost, zauvek tvoja M. Uzelac!

Pa to je ono - prica se. A Brigadiri matori - prosek 27 godina i vi pricate kako je razvaljena prva ekipa Brigadira. Ma zalosno breod vas da na taj nacin podignete sebi cenu.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Sta da ocekujes od tih vandala kada su oni odgovorni za ono bodenje na Z. stanici kada su ukrali Sombor... A inace su klinci neopevani...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Vesela Bako, ne verujem da Vandal Boyzi mogu da dobiju Brigadire ( osim telefonom, naravno ). U Vandalima imash samo onog Gudovica, Acu i rumenog koji su nesto nabrijaniji za figt ( mada su klinci ), a ostali josh treba da piju mleko...

Avanti!
Velja :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Vandal boys da dobiju Brigate?C,c,c,kakvih ovde poremecenih umova ima...Odmah ban,jer se ovakve gluposti ne tolerisu.A prva ekipa Brigadira bi rasformirala JF provereno.Pricao sam posle derbija sa njima,nije bre nista bilo,kakvi Vandali kakvi bakraci.

Pa kad ne mogu nista drugo da urade, oni prosipaju gluposti po netu. Nikako da Hejsel iznese nove pikanterije sa duela Vandali - Brigate. Prvo su pricali za prvu ekipu, sad za mladju ekipu Brigadira, na kraju ce biti da su ipak bile u pitanju Brigate Girls :D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Culi smo dovoljno gluposti, nemojte da provocirate nove.

Obdaniste ...