Da to su one dve plavuse sa velikim sisama  :jebanje

Da li je moguce da niko nije ovde gledao nastavak filma "Mi nismo Andjeli" ili vam se film nije mnogo svideo pa ga zato ne komentari
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Nisam gledao drugi deo pa ga zato ne komentarisem, a prvi je carstvo! :rofl

I za sva vremena:
D



braco nadjite si slovenski film"TU PA TAM" igra lik u zvezdinom dresu
film se snimio u KRANJU (kranj-kranstrdam)
posetite stranicu-http://tupatam.com/
probajte ponekad nesto zajebava.

Skoro sam gledao jedan novi film Closer (bliskost) sa Klajv Ovenom, Dzad Louom, Dzulija Roberts i Natali Portman. Film je strasno dobar mislim da ce dobiti oskara u martu.

Sportsdka centrala:

DVD "Zvezdo, daj gol!"
18.02.05. 18:40
Dvadeset i prvog februara obavice se promocija DVD izdanja 200 najlep
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Htedoh reci NI cetiri gola po godini :deal
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Majka Mara"Da li je moguce da niko nije ovde gledao nastavak filma "Mi nismo Andjeli" ili vam se film nije mnogo svideo pa ga zato ne komentari

Quote from: "Milos_cz"DVD "Zvezdo, daj gol!"
Ovo ce biti veeeoma vredno izdanje, ali se nadam da ce biti i drugog izdanja jer je top 200 veoma malo - 4 i nesto gola po godini :( .
??????? ??
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Evo bas sam juce gledao neki noviji film hrvatske produkcije (ebiga).Zove se ''Konjanik''.Radnja se inace odvija dok smo bili pod Turcima.Koga interesuju razna preplitanja 3 vere (mi,katolici i muslimani) ovaj film preporucujem.
A VECNU SLAVU, ZA POBEDU...

''?????? 2'' ?? ????? ?? ?????? ???? ?? ?? ?? ??????... ?? ???? ?? ??????? ?? ?? ????? ?????????? ?????? ????? ????????? (?????? ???? 1). ?????? ??? ???? ????????? ?? ???????????? ? ???? ?? ?? ???? ?????? ????? ????? ???? ?? ????. ??????, ????? ????? ??? ?? ??????...

?????, ???????? ????, ??. ?? ?????? ''????????'', ???? ??? ?? ??? ? ?????? ?????? ? ????? ?? ?? ?????????? ?? ?????? ??????? ????????...

Danas sam kupio DVD "Zvezdo daj gol".Stvarno je super.Totalno su me razgalili neki golovi,neki trenuci...Uh,dace Bog da jednog dana opet budemo strah i trepet...

Quote from: "Orthodox Serb"''?????? 2'' ?? ????? ?? ?????? ???? ?? ?? ?? ??????... ?? ???? ?? ??????? ?? ?? ????? ?????????? ?????? ????? ????????? (?????? ???? 1). ?????? ??? ???? ????????? ?? ???????????? ? ???? ?? ?? ???? ?????? ????? ????? ???? ?? ????. ??????, ????? ????? ??? ?? ??????...

???? ??, ????. ??? ??? ???? ????? ?? ?? ?????????? ??? ??????? ????? ????? ??? ?? ?????? ? ???? ?? ???? ?????? ?????? ????? ? ??????? ?? ??? ??????? ?? ??????.

?????? ?? ???????? ????? ?? ????????? "Million Dollar Baby". ???? ?? ???? ??????? ? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ?? ????? ????. ???? ?????? ???? ?????????? ???? ??? ??? ?? Mo Cushia, ? ?? ?????? ????????? ??? ?? ??????? ?????. ??? ??? ???? ????, ?????? ?? ?? ???? ????????...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Quote from: "supreme"
Quote from: "Orthodox Serb"''?????? 2'' ?? ????? ?? ?????? ???? ?? ?? ?? ??????... ?? ???? ?? ??????? ?? ?? ????? ?????????? ?????? ????? ????????? (?????? ???? 1). ?????? ??? ???? ????????? ?? ???????????? ? ???? ?? ?? ???? ?????? ????? ????? ???? ?? ????. ??????, ????? ????? ??? ?? ??????...

???? ??, ????. ??? ??? ???? ????? ?? ?? ?????????? ??? ??????? ????? ????? ??? ?? ?????? ? ???? ?? ???? ?????? ?????? ????? ? ??????? ?? ??? ??????? ?? ??????.

?????? ?? ???????? ????? ?? ????????? "Million Dollar Baby". ???? ?? ???? ??????? ? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ?? ????? ????. ???? ?????? ???? ?????????? ???? ??? ??? ?? Mo Cuishla, ? ?? ?????? ????????? ??? ?? ??????? ?????. ??? ??? ???? ????, ?????? ?? ?? ???? ????????...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

E, mnogo su gotiva ova DVD izdanja sto se prodaju po trafikama. Film "Pljacka Treceg rajha" me odusevio. Znaci, Dragan Nikolic i Nikola Djuricko su pravi tandem.  :lol:
Da li je neko gledao film "Balkanska braca" i kakav je?
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Bojane, da li si gledao "Orao je sletio"?
Meni se puno svidja.


Quote from: "LukaLoko"Bojane, da li si gledao "Orao je sletio"?
Meni se puno svidja.

Film je truba kao sto kaze Bojan.Mnogo los,a dobra ekipa.Puno bolji je U orlovom gnezdu (where eagles dare),odlicna ekipa, odlicna prica, sve u svemu vrhunski.

Quote from: "white power"
Film je truba kao sto kaze Bojan.Mnogo los,a dobra ekipa.Puno bolji je U orlovom gnezdu (where eagles dare),odlicna ekipa, odlicna prica, sve u svemu vrhunski.

Da li mislimo na isto, Richard Burton u glavnoj ulozi? Gledao sam ga par puta,