Svim vernim posetiocima ovog foruma, svim Delijama koji su dali svoj nesebican i maksimalan doprinos kako bi nas voljeni tim ostvario dobre rezultate u protekloj godini, od srca zelim srecnu i uspesnu novu 2004. godinu. Zelim vam puno dobrih utakmica, a posebno dooobrih gostovanja kakvih je bilo na kraju 2003. godine, puno radosnih trenutaka sa nasom Crvenom Zvezdom, puno pobeda, titula i kupova, a najvise od svega ulazak u Ligu sampiona u fudbalu, titulu sampiona u nacionalnom prvenstvu u kosarci (sto dalje implicira i ucesce u Evroligi), kao i titulu sampiona u Ja(d)ranskoj ligi. Nisam zaboravio ni ostale sportove, tako da vam isto zelim i kada je u pitanju rukomet, odbojka, tenis, vaterpolo  :D , bocanje  :D  :D , hokej na travi  :D  :D  :D  i sve ostalo.

Pored toga (sto bi rekao nas dragi Laufer u Sheveningenu), zelim vam i licnu srecu i uspeh. Puno srece, uspeha, para, dobrog zdravlja, ljubavi, dobrog sexa (ovo vazi i za devojke), i sve ono sto i sami sebi zelite.

I jos nesto! Sakupljajte bar kodove sa karata za fudbalske utakmice jer pocinje nooova veeelika naaagradna igra  :D  :D  :D  :D  :D
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Ja vam zelim isto sto i svim ostalim Srbima: Napijte se ko nikad u zivotu ;pivo  :flasa !!!!

Svim svojim Zvijezdasima zelim srecnu Novu 2004. da nam donjese mnogo novih pobjeda, da nam pjesma nad pjesmama "Mladici Borovi i djevice jelkice" uljepsava svaki dan, da se ori cijeli stadion "Naprijed Zvijezda!". Da na stadion dolazi i mlado i staro, da svi budemo uz nasu Zvijezdu. Da u fudbalu pobjedimo i u Kupu i u prvjenstvu, da sportski porazimo nase drage komsije, i da im iskreno cestitamo ako nas pobjede. Jer pravi Zvijezdas je Zvijezdas i u porazu. Da nas nasa decica iz KK obraduju sa jos jednim pjeharom, da bude mnogo dobrih igraca, i da ne sekiramo naseg velikog prijatelja i trijenera Zmagicu Segedinca. Da Jovica Cvijetkovic ubjedi nase rukometase da su Zvijezdasi zeljni i titule u ovom lijepom sportu. Da nasi sportasi iz OK budu sto bolji, da vaterpolisti prodju kroz skolu plivanja da nam se ne udave.

Zelim mnogo uspijeha i nasim sportasima iz pikado, kung-fu, djiu-djicu, heklanje i strikanje, bagminton i ostalih trofejnih malih, ali nadasve bitnih sportova osvoje puno, puno titula.

Djevojkama zelim da se sto kasnije udaju i radjaju djecicu jer samo tako nas zenski sport moze ostati uspjesan.

Navijacima zelim sto vise iskrenog navijanja, bez ruznih rijeci, uz prikladne slogancice, da se drze i sa drugim navijacima i tako sire bratstvo i jedinstvo. Da u novogodisnjoj vjeceri umereno piju jer droga je sport, a alkohol sm(o)r(t).

Sve najbolje vam zele vasi odani

Zoki Boske Abramovich i dragance Dzajic Dzajka.

Opushteno u novu 2004.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Malo ste poranili sa cestitkama, za jedno 2 nedelje. Al' ajde, SRECNA VAM NOVA GODINA!!!

ps.

Svaka vam se dala i rekla vam hvala!

Mnogaja ljeta
 hrvati su ljudi, al kasnije

Srecna nova.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Srecna vam svima nova godina !
puno srece zdravlja i veselja :)
edan Grad jedan Klub

i od mene sve najbolje....Puno titula naravno! I da vam trska jos dugo prska!

Srecna svima Nova godina! Nadam se da cemo se u njoj radovati novim uspesima naseg voljenog kluba u svim sportovima. A prijateljima sa Delije-Caffea zelim sve najbolje i jos mnogo zajednickih utakmica kod kuce i na strani... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Takodje braco sve najlepse i od mene, puno srece, zdravlja, kao i
:flasa
:jebanje
:ruke
:sampion
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

:ruke

SVIM DELIJAMA SRETNA NOVA 2004 GOD. U NOVU GODINU SA NOVIM POBEDAMA NASE ZVEZDE!!! BANJALUKA JE CELA CRVENO BELA!!!!!!!!!

;pivo
БАЊАЛУКА ЈЕ ЦЕЛА ЦРВЕНО БЕЛА.....

Ne znam kako je vama...ali meni je lepo...:flasa,tek danas.... :D !!!!

Najpre,svim Ciganima zelim...uspesnu novu sezonu,puno jakih,dobrih,i novih ekipa,
zatim nastavak odlicnih koreografija,uspesnih akcija,dobrih i dugih putovanja,
dobrih ribica ( i frajera  :D ,ima i nas,malo ali o(da)branog drustva ;pljuga ), prejebavanja ovog trulog zakona...srece i dobrog provoda... namigivanje

Svojoj ekipi sa delije-caffe-a....da  Ana i Buda u novoj godini "vode ljubav",a ne rat :D ,dobrih fotki,ideja,audio-video zapisa,dobre saradnje  sa "maticnim" delije-neto-m,pa i svima ostalima :) ....Laletu da vise posecuje dobre, basket tekme :lol: ...Simi ,da zaboravi Bugare,Grke,Italijane...i da pomisli na nas Srbe... :D ...Toniju,da auto-komanda postane republika...Remy Martin,da snimi pesmu feat. Juice... :finger ....a svima ostalima da nam se prikljuce u jacanju ovog,dobrog (da budem skromna) sajta i foruma!!!!


A,svojoj,mladjoj ekipi koja ovo cita...da ne cita...jer im stize Maxa!!!!

Ziveli!!!! ;pivo
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

i sa moje strane sretna nova godina svima i da u ovoj 2004 godini malo manje bezite ;pivo
ps:morao sam
ovi Sad SRBIJA vojvodina NIKADA

Quote from: "vovjoda"i sa moje strane sretna nova godina svima i da u ovoj 2004 godini malo manje bezite ;pivo
ps:morao sam

Ako Vovjodo, neka si rekao :ruke
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


To ti je onaj isti koji je najavljivao da ce nas u NS smrt cekati iza svakog coska...  :D Srecna i tebi Nova godina u zelji da kada se sledeci put nadjes sa nama na istoj tribini, da te Godra i ja toliko ne dozivamo, lepo se javis i to je to...  :D

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Pa,da se i ja oglasim... :)

Srecna Nova godina svima,narode moj!Neka ova nova bude najbolja do sad...zasluzili smo,valjda! :)
Zelim vam svima puno uspeha u onome sto radite,zdravlja i srece...u ljubavi! namigivanje
(...i tebi Tomo,i tebi! :lol: )

Elem...
Morska...zelim ti najpijaniju od svih pijanih godina!

Samo nek' je veselo!!!

Budo...sve najbolje...sad kad su misterije reshene nadam se lepom druzenju na caffe-u! namigivanje

Toni Veljoni...sta reci?! :) Senjak-centar sveta! namigivanje

Adminu Caru Najvecem zelim prasetinu u velikim kolicinama...Mile Kos rulz! :lol:

& Last,but not Least...
Quote from: "Mila"Remy Martin,da snimi pesmu feat. Juice...

Mila...khm...zelim ti lepu i uspesnu godinu!Puno romanticnih "turcina" :finger ,dobru konekciju,i...naravno da Gerila pokida! :)

Sto se pJesme tice...trebalo bi da je zavrsimo do aprila,nego...Ivan ima obaveze (tebi jako bliske :finger ),a i...fali nam b-boy!
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

Sve misterije su resene, a lepih zelja je puno, nadam se da necemo imati nesporazuma u vremenu koje dolazi jer nema ni razloga za njih...  namigivanje

Btw. ako ste zainteresovani, mogu na Kafani da vam okacim spisak hitova koje su nasi stari znanci, pevaci, spremili za nastupajucu godinu?  :D

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Pa evo i ja svima da pozelim novu godinu mada nasa tek treba da bude...

Hvala Kizi sto me je uputio na ovaj sajt,  i Budi sto je pravi domacin...


A sve ostale se nadam da cu vremenom upoznati...


Zvezdi i Dzaji zelim novu titulu...

A glodarima, hmmm pa znaju oni sta im ja zelim
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

za Forever Ultras:
nemorate vi mene da dozivate naci cu ja vas ;pljuga

za Hooligan:
ja sam uvek za kafane i zajebancije tako da kad god hocete mozete me zvati da idemo u kafane(u novom sadu ili beogradu) "kafane,diskoteke,zurke,splavovi ;pivo  :flasa

a kad je derbi onda jebiga
ovi Sad SRBIJA vojvodina NIKADA

Tomica bi u diskoteku i na spalvove... :rofl

Toni,pod uslovom da kozna jasa i diadora ne idu zajedno,inace ga ne pustaju...evo ga ziv,pa nek kaze...! :)

namigivanje
..uhoda hoda među ljudima, tu se odomaćio, pa nije čudo što se više ne čudim ni čudima...