E ovako ja sam dosao sat H ranije i opusteno sam usao mada samcuo da je posle bila guzva. Kop je vec u 4 bio gotovo ispunjen do kraja dok ostali delovi malo slabije.
Pred pocetaak tekme igraci bacaju majce sezona za titulu a navijanje pocinje prozivanjem Mirka Talijana koji je imao kapu deda mraza i kada se on javio pocela je ona popularna novogodisnja pesma dedea mraze deda mraze sekire nam daj da koljemo ustase da im dodje kraj , onda ide pobednicka pesma Za vecnu slavu za titulu... Nasi ljubimci gube prvu cetvrtinu da bi ustase u drugoj dale samo cetri kosa. Pocetkom drugog poluvremena B.Boysi skidaju onu smesnu zastavu hemikl bojs i traze cija je zastava ali verovatno iz sramote ti smehovi se nejvljaju. Navijanje solidno uz par patriotskih pesama igralo se sa malo koseva i jakom  odbranom pa iz bog toga je rezultat tako mali. Onda redinom trece cetvrtine pocinje prozivanje Nenada Canka koji nas nije pustio da udjemo u navom sadu protiv grobara i uhapsio nase drugove. Bas je grmrlo Canak pod noz,cank pod noz
a onda nova anti grobarska pesma koja ide na melodiju one dok srce kuca u nama ti zvezdo nisi sama... A ova ide I ajmo crno beli umro je tudjman franja cutimo jedan minut predsedniku partizana. I kao sto smo navikli utakmica se zavrsila sa BRAVO ZVEZDO i. E da Igor Rakocevic se sve vreme slikao sa nekom decicom i obozavateljkama a mladi tim Crvene zvezde jos jednom je dokazao da i pored neiskustva treba da bude ekipa za respekt.
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

Koja je to zastava hemikl boys??? Sto su je BB skinuli?
Moze li neko da kaze nesto vise o zastavi NEW WAVE???

Nisam bio na tekmi,al vazno je to da smo i desetkovani dobili.Zasto je skinuta ta zastava Chemichal boys?Zato sto je smesna ili sta?Malo mi je trulo to,jebi ga momci koji su to napravili mislim tu zastavu sigurno su imali najbolje namere,sad sto je ona ispala malo ruznije,nije razlog da je skidaju sem ako nije zauzimala mesto nekim vaznijim zastavama.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org






budine fotke :) , ima i do jaja audio ( 'shutatcemo jedan minut predsjedniku partizana'... :D ) ali kiza nije tu, pa ce to malo poprichekati...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

ta zastava chemichal boys se (ako se ne varam) prvi put pojavila protiv refleska u pioniru i tada je niko nije dirao... ona sada nije zauzimala mesto ni jednoj drugoj zastavi iz prostog razloga sto ih je bilo malo
zastavu su verovatno skinuli jer ovi momci nikome nisu rekli za grupu i zastavu, a kao sto znate na severu postoji organizacija i hijerarhija

@konzervativac
2 lika su otisla po zastavu, a jedan od njih je imao majcu "heroes"
ve sto zelim u ovom trenutku...

Probajte da idete na ovaj link, frka je sa ovim sajtovima koji dozvoljavaju free upload

http://imageevent.com/delije_caffe/siroki
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


nije lose.... :ruke