@nikola82
Слажем се у потпуности са тобом, па нећу ништа да пишем о текми са Либерецом. Следећи меч је са Бежанијом, идемо даље, шта да се ради.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Kako da pobedjujemo evropske ekipe kada kuci igramo sa Smederevom 1-0, pobedom iz sumnjivog penala. Sa Hajdukom iz Kule igrali smo 3-1, a kako smo igrali i kako smo dali golove. U Cacku je realno trebalo da bude nereseno, Randjelovic nas je izvukao i srecom pobedili smo.

Уз нас на трибинама успех је гарантован 3:0 против Либереца!
храбро на победу!

Quote from: "Pjer"Уз нас на трибинама успех је гарантован 3:0 против Либереца!
храбро на победу!
Tako je bre,toga nam treba
:ruke  :ruke  :ruke
:sampion  :sampion  :sampion
;pivo  ;pivo  ;pivo

Ја не практикујем да пишем на спортским причама, али ћу поставити коментар мог другара који је био на лицу места.

QuoteVideli ste i samo kako je sve izgledalo i svaki komentar je izlisan.
Pricao sam malo sa strucnim stabom posle utakmice i kazu da nemamo
mnogo cemu da se nadamo u revansu. Jako su razocarani ponasanjem
igraca, a Bajevic posle utakmice nije hteo ni sa kim da prica. Kada
sam mu u jednom trenutku prisao na aerodromu, delovalo mi je da je
na ivici da zaplace i samo je cutao. Zaista bi trebalo da se desi
cudo pa da Liberecu damo 2 gola, a 3 bi bilo cudo. Mada, mislim da
bismo pre mogli da damo 3 nego da ne primimo nijedan. Najbolnije od
svega je sto ni Liberec nije neka ekipa, ali za nas su vise nego
dovoljno jaki i pametni

BAJEVIĆ U BEDAKU!

Treneru Zvezde izuzetno teško pao poraz od Libereca, neće da daje izjave, a u avionu po povratku iz Češke izgledao je kao čovek kog muče teški problemi

Bajevića najviše nervira činjenica da je pripremao jedan, a da sada vodi sasvim drugi tim. Ako Zvezda ispadne iz Evrope, pitanje je kakve će motive imati da je vodi samo u domaćoj ligi

Poraz Crvene zvezde od Slovana iz Libereca (2:0) potpuno je deprimirao trenera crveno-belih Dušana Bajevića! Razočaran izdanjem svoje ekipe, on se odmah posle meča bacio u bedak i nije želeo da priča ni sa kim, niti da daje bilo kakve izjave. Samo je razočarano odmahivao rukom u stilu "ma, pustite me..."
Bajević se čak nije pojavio ni na konferenciji za medije, jer nije želeo "vruće glave" da iznosi svoje viđenje utakmice, a njegov pomoćnik Boško Đurovski rekao je "da mu nije dobro". Međutim, Zvezdinog trenera trebalo je videti na aerodromu u Pragu i shvatiti da mu nije bilo ni do čega i da ga muče ozbiljni problemi. Sedeo je sam u čekaonici i svima koji su ga videli bilo je jasno da je više utučen nego besan. Nema dileme da je u sebi analizirao svaki detalj utakmice i tražio objašnjenje za očajno izdanje svog tima.
- Bajeviću nije nimalo lako u ovom trenutku. Zna se koliko mu je vremena trebalo da se odluči da uopšte dođe u srpski fudbal, a ukoliko Zvezda ispadne iz Evrope, biće mu vrlo teško da posle svih uspeha u karijeri pronađe motiv za borbu samo u našem prvenstvu. Zato je revanš protiv Libereca 28. septembra za Zvezdu i njega biti ili ne biti - kaže izvor Pressa.
Osim toga, Bajević nije baš najsrećniji što je tokom leta uigravao jednu ekipu, a sada mora da se prilagođava potpuno drugom timu.
- Poslednjih dana prelaznog roka tim je drastično promanjen, ali je i sistem igre potpuno drugačiji. Nije lako promeniti filozofiju u kojoj se sve zasnivalo na dugim loptama ka Žigiću i u kojem se preskakala sredina terena, rak-rana ekipe. Umesto Žigića, došao je Ailton, koji je potpuno drugi tip igrača i sada za kratko vreme sve mora da se menja - kaže naš izvor.
Pitanje je o kakvim potezima trenutno razmišlja Dušan Bajević. Zbog prvenstvenog okršaja sa Bežanijom, on će danas morati da izađe pred novinare, ali teško je verovati da će bilo koga od predstavnika medija previše zanimati duel protiv novog prvoligaša. Biće to, po svoj prilici, detaljna analiza okršaja u Liberecu i možda prilika da saznamo o čemu je "Princ sa Neretve" razmišljao u proteklih 48 sati.


Olimpijakos opet juri Bajevića?!

Kako prenose grčki mediji, poraz Olimpijakosa od Valensije (4:2) na startu Lige šampiona propisno je iznervirao gazdu Sokratesa Kokalisa. Čuveni grčki brodovlasnik nezadovoljan je igrom tima, a samim tim i radom norveškog stručnjaka Trenda Solida (trenirao Briž i Rozenborg). Čelnici kluba iz Pireja već spremaju otkaz Norvežaninu, a kao jedinog spasioca vide, pogađate, Duška Bajevića. Kontakti još nisu uspostavljeni, jer je Bajević čvrsto vezan ugovorom sa Zvezdom i nije baš poznat kao čovek koji bi se predao i otišao posle prvog poraza.
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

A na sportskoj centrali tvrde da se radi o Panatinaikosu!Manite se nasih novinara a pogotovo pressa(kurir).

Quote from: "goku"A na sportskoj centrali tvrde da se radi o Panatinaikosu!Manite se nasih novinara a pogotovo pressa(kurir).
И у Новостима је данас изашао текст где је наводно Панатинаикос заинтересован за Бајевића, али манимо се тих текстова.

Моје је мишљење да је Пикси Бајевића летос прилично зајебао. Вероватно му је у преговорима обећао куле и градове не би ли се он одлучио да ипак прихвати позив Звезде и врати се у овај наш јадан фудбал. Сигурно је било приче да имамо тим који је освојио дуплу круну, да имамо пара и да он само треба да каже која појачања хоће и Пикси ће му их довести. Човек вероватно поверовао, дошао, кад он к*рац. Тим се распродаје, пара нема, а он мора од гована да прави питу и да своје име ставља на коцку што је најмање хтео. Зато је ваљда сада и толико утучен, јер све нешто мислим да се осећа изиграним.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Quote from: "Pijanac"
Quote from: "goku"A na sportskoj centrali tvrde da se radi o Panatinaikosu!Manite se nasih novinara a pogotovo pressa(kurir).
И у Новостима је данас изашао текст где је наводно Панатинаикос заинтересован за Бајевића, али манимо се тих текстова.

Моје је мишљење да је Пикси Бајевића летос прилично зајебао. Вероватно му је у преговорима обећао куле и градове не би ли се он одлучио да ипак прихвати позив Звезде и врати се у овај наш јадан фудбал. Сигурно је било приче да имамо тим који је освојио дуплу круну, да имамо пара и да он само треба да каже која појачања хоће и Пикси ће му их довести. Човек вероватно поверовао, дошао, кад он к*рац. Тим се распродаје, пара нема, а он мора од гована да прави питу и да своје име ставља на коцку што је најмање хтео. Зато је ваљда сада и толико утучен, јер све нешто мислим да се осећа изиграним.

100 % се слажем . Уверен сам да му је на почетку сезоне просипана друга прича. Уосталом , ја нисам никад видео да један тим прође припреме, а онда се прода окосница тог тима . А и нешто ми се чини (иако се маса неће сложити) да ћемо Ковачевића правити од блата. Колико год је правио срања, фали нам такав играч

Quote from: "Pijanac"... да имамо пара и да он само треба да каже која појачања хоће и Пикси ће му их довести. Човек вероватно поверовао, дошао, кад он к*рац.
dobro, sad ne preteruj- to mu Piksi nikad ne bi rekao - znalo se da je CZ u dugovima do guse. A sve i da mu je rekao nesto tako glupo, onda bi Bajevic morao da bude poprilicno glup da bi poverovao...

Ne znam sta da kazem povodom svega - nadam se da cemo cudom da se plasiramo u Ligu kup UEFA, a onda ce se do pocetka oni uigrati i navici jedni na druge.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"


И јуче и данас само слушам изјаве у фазону "Победићемо у реваншу,уплашиће се они на Маракани и сл."
Не би било лоше да за промену мало помере та своја дупета од ко зна колико хиљада еура и крену да играју...Шта вреди све и да се чујемо до Либереца 28-ог ако они буду играли као у четвртак...

И ја сада треба ду будем забринут што је Бајевић у бедаку?Мене апсолутно не занима како се он осећа, он добро зна зашто је доведен у Звезду и за то је дебело плаћен.Према томе он нема право да глуми неку тетку, и да сада ми морамо њега да молимо да се орасположи.Нема право ни на какве изговоре јер за сад апсолутно ништа позитивно није урадио са овом екипом (не рачунам победе у овој нашој јадној лиги).Зенга прошле године није имао нешто пуно бољи тим, али су се видели резултати.
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Quote from: "lesa"И ја сада треба ду будем забринут што је Бајевић у бедаку?Мене апсолутно не занима како се он осећа, он добро зна зашто је доведен у Звезду и за то је дебело плаћен.Према томе он нема право да глуми неку тетку, и да сада ми морамо њега да молимо да се орасположи.Нема право ни на какве изговоре јер за сад апсолутно ништа позитивно није урадио са овом екипом (не рачунам победе у овој нашој јадној лиги).Зенга прошле године није имао нешто пуно бољи тим, али су се видели резултати.
Pa kao sto je neko gore pomenuo, Bajevic nije ni mogao da uradi nesto pozitivno (Eventualno je mogao da izbaci Milan ;pivo ), jer je njegova ekipa prodana, a ova sada je u pripremnom periodu, kada je za rezultat mnogo vaznije kako se igraci snadju, nego sta im trener kaze. Sta bi im ti rekao, uradio, predlozio pred Liberec? Pa oni verovatno ni ne znaju imena jedni drugima, koliko ih novih ima. To sve ipak ne znaci da treba verovati u ovu ekipu (mada im ja verijem 100% tek od sledece sezone).
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Majka Mara"BAJEVIĆ U BEDAKU!

Treneru Zvezde izuzetno teško pao poraz od Libereca, neće da daje izjave, a u avionu po povratku iz Češke izgledao je kao čovek kog muče teški problemi


pa sta me boli kurac sto je u bedaku. nek vrati pare pa nek ide da leci depresiju jebem ga u usta mutava. a ona seljacina stojkovic trebalo je da prica sa igracima pre utakmice umesto sto sa stojanovicem, mrkelom i vasilijevicem seta po liberecu kao smogovac i pokusava da bude ortak sa navijacima. ista je prica bila i prosle godine kada smo samo zahvaljujuci ludackim odbranama vlade stojkovica i visku srece a manjku pameti usli u ligu UEFA a u domacem prvenstvu nam islo na ruku sto se grobari raspadaju.  jedini nacin da prodjemo da dalje je da seljak kupi utakmicu.

Ovde ima previse ljudi koji kada ide dobro hvale, a cim krene lose grde,  pa dokle vise tako. Zvezda mozda jeste zaradila 15 miliona evra za sve igrace koje je prodala 6-7 miliona vise vec sto je dugovala ali, sta sa omladinskom skolom, odrzavanjem, radnicima, i svime ostalim. Sto se tice Bajevica on je trener svetske klase i o njemu ne treba trositi reci, pogotovu ne one koje ovde neki likovi spominju. Sto se tice Zvezdinog tima, ako je Zigic bolji od Ailtona(Zigic je zasluzio da ode pa neznam kolko da nas to kosta). Georgieva smo mi spominjali ovde kako treba da dodje, i on je doso sada nam nevalja, Ailton predebeo, Kastiljo nema pojma i tako dalje i tako dalje. Ljudi smirite se malo, interesuje me kako bi vi igrali da dodjete u tim koji se tek spaja. Po Licnom misljenju zvezda ima isti tim ako ne i jaci od prosle sezone, ali na stepenu nule uigranosti. Ja podrzavam i Piksija i Bajevica, bas me intersuje koliko nas se oporavilo od soka da izgubimo od Libereca. Djaji smo dali vise od 15 godina da nas hara, dajmo Piksiju 5, Ova tema ne treba da bude na raspravljanju, Piksi ima jos sanse, a Zvezdu neko da izvadi iz rupe u kakvoj je bila treba dugo vremena, ja mislim da je zvezda i dalje u debelom dugu, ali da je na pravom putu. Toliko od mene.
i delije jebemo najzrelije...

Quote from: "Milos_cz"Sta bi im ti rekao, uradio, predlozio pred Liberec?

Ја нисам тренер тако да и не могу ништа да им кажем.А то шта ће он да им каже је његов проблем, јер је он плаћен за то.И немојте бити тако наивни, па зар ви стварно мислите да је Пикси могао да распрода пола екипе, а да ништа не пита Бајевића?
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Quote from: "delija91"a Zvezdu neko da izvadi iz rupe u kakvoj je bila treba dugo vremena, ja mislim da je zvezda i dalje u debelom dugu, ali da je na pravom putu. Toliko od mene.
Sa svime se slazem, sem sa ovim poslednjim. Pa ako sada nisu vratili SVE dugove, nikad nece.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

I evo jos jednog razocarenja......Zvezda_Bezanija 1-1  :(

Од када пратим Звезду ово је најгора игра на Маракани. Или ја не памтим гору. А имали смо и Живадиновиће, Косане, Филиповиће, Лазаревиће..И минус 19..Свашта смо имали, али овако нешто-не, то не памтим.
Без идеје,без игре, без и једног НОРМАЛНОГ појединца (осим можда Гаја) са рупама у одбрани величине континента..
Не бих хтео ово ни да анализирам, јер је бесмислено..
Само бих хтео да кажем да сам после свега потпуно сигуран да је преотимање Благог (Кечапа) партизану велики кикс...Добро би нам дошао такав естрадни играч у комшилуку.

Не знам ..јако сам сморен.
..кажу да причам много...